Дискусия: Фиеста Мариачи

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 31.8.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да бе, чудеса o_O трите полета на острова са с обикновени дървета, наторени с мими и подпомогнати със стъкленицата, без хари дават по 20-30 от поле, а с 46 хари по 40-50 от поле. :oops:
     
    maqpan4o харесва това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Слагай фламинго 40 от 40 дава и харита останалото с ппадащите отдавна съм готова само китка няма а колкото до дърветата с по 30 харита на поле по 80 броя ми даваше на мен без да пудря с нищо
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    290 цветенца още и не знам колко растения, бавно и лежерно имам 9 изпълнени задачи, за още 95 часа може и да приключа.:)
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    обор фламинго? 40 ? o_O имам само 36 обора, обаче ми остават да изиграя само 2 игри. Ще успея леко леко ;)
    Само не ми е ясно от къде ще събера толкова много монети със звезда. Две пиколо и там разни други благинки ми се иска да ги взема. Изиграни 12 игри, имам 330 монети и после?
     
    Последна редакция: 3.9.22
  5. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    На ниво 7 и 8 дава общо 450 монети, ще ги събереш....дишай :p
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. bellica

    bellica Стажант

    благодаря за споделените съвети, понеже нямам харита, събирам изскачащи най-много по 20-тина от поле, но все пак минах 8 стъпки, дано ми стигне времето
     
    maqpan4o, Bamze и tanyamery харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    последна статуя правя за 14 игра и край. Взех едното пиколо, останаха 80 монети. Сега видях, че след завършване на последната статуя, долу в дясно има стрелка за преминаване от 7 ниво в 8. Утре вероятно ще го оправя. Ще станат 250+80= 330 монети. Втория пиколо е 350, даже за него няма да стигнат, а нищо не съм взимала до сега :oops:
     
    Последна редакция: 3.9.22
    maqpan4o харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Забравяш 100-те монети за 14-тата статуя. След вземането на 2-те Пиколо остават 80 монети, ако са измайсторени всичките 16 статуи.
    ;)

    Ще те посъветвам да "качиш" купите на дървото на уменията. Става въпрос за купите Злато "Образцов животновъд" и Злато "Най-добър фермер", които при теб са на пустото поле. След това "качване" ще си значително по-добре с изскачащите.
    Прочети тук за руната Жива легенда:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Горска-поляна-и-дърво-на-уменията.2416/#post-36094
    И не се притеснявай да питаш, ако нещо не е ясно.
     
    tanyamery, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А "трябваше" да са 100! Че да има и за двата загадъчни "Молец". Но явно моите сметки/желания се различават от тези на БП. :p
    Ама каквото - такова. 8)
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Вече имам оранжево цвете в излишък. При мен дърветата все пак свършиха работа, като днес не съм ги "пудрила" с нищо. Успех на неприключилите.
     
    Bamze, [[Fermerkaa]] и ka-linka харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мдаааа, останаха 80 монети дето чеп за зеле не стават. Богата работа Муши, да знаеш чедо, БП се изложи. За това трудно събитие трябваше да остават поне 180 монети. Стотицата са я изяли на някой банкет на наш гръб ;)
     
    Bamze харесва това.
  12. bellica

    bellica Стажант

    mushnu4ka - благодаря за съвета, сложих купите на дървото, макар че ми е малко жал за тях - на полето изглеждаха като бижута и ще ми липсват.
    иначе допълвам оранжевите топчета с развъждане, че не ми стигат, и след малко приключвам 12-та стъпка
     
    [[Fermerkaa]], tanyamery, mushnu4ka и още 1 човек харесват това.