Дискусия:Фестивал на светулките

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 18.4.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Дано да е каквото трябва, ама ...... по-добре, че има снимки.
     
    -dd76- и tani1980 харесват това.
  2. sco

    sco Знаменитост

    Пазарите според мен са 40.
     
  3. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Според тази методика излиза, че аз съм на сървър 11 и съответно пазар 22. Мисля, че при мен преобразуване не е имало. Поне не съм забелязал, но ако решат от BP да ми възстановят малко термоси няма да се сърдя. :)
     
  4. rumiko6161

    rumiko6161 Подрастващ автор

    Здравейте, и при мен се появи проблемът с термосите и елените.

    Имам само 135 термоса, а все още не съм започнала изпълнението на задачата.

    ID: 6767230
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

  6. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Взех редчето и ми остана да събера още 351 термоса за да го запълня с цъкалките. :)
     
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Можеш ли да погледнеш дали бройката е наред? Ако има проблем ще ми трябват снимките.
     
  8. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Моите са точно-даже ги набутах в куеста за по сигурно;)
     
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    При мен всичко е точно върнато;););)
     
  10. sco

    sco Знаменитост

    С термосите като че ли всичко е наред, но ми се струва, че северните елени елфи са много малко. Дали е пускан скрипт и за тях ?
     
  11. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Да, както и за филмите от комикса.
     
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Всичко е наред, благодаря. :)
     
  13. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Ще се радвам да има бъг в полза на играчите , да вземат нещо да ни начислят в повече!А не само да ни взимат!
     
    Последна редакция: 21.4.17
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От загадъчните читавото е ледена ела. Доволна съм.
     
  15. chocho87

    chocho87 Стажант

    Здравейте! Сутринта като отворих фермата и ми изписа " 151 термоса ви бяха обменени в МП" . Някой знае ли защо се е получило така ? А и това обменяне не става ли след приключването на дадения куест?
    ID: 52963411
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    https://board-bg.farmerama.com/inde...ветулките-Пролетно-издание.14855/#post-104076
     
  17. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    сутринта ми бяха обменени 240 бр.термоси сега влизам и виждам 212 бр. значи са ми възстановени 200 или 210 бихте ли проверили моля
    dj_1ID: 29786740
     
  18. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ти си първият/ата, който се оплаква че му е начислено по-малко.Да не си пуснал/а раници в мелницата?
     
  19. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    375 от обиране +14 от подаръци - 100 смлени = 289, колкото имаш в момента.
     
  20. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    не е точно така значи снощи след последното обиране имах 280 бр. и 1 раница пуснах да смеля 4 раници сутринта като влязох ми изписа,че ми се обменят 240 бр. термоси стръв за риба и тн.бях още сънен и не направих снимка за съжаление.при обирането ми станаха 52 бр.термоси пуснах 5 бр.раници да не би пак да изчезнат.осем от тях вложих в играта и останаха 2 бр раници.сега при влизането имах 212бр.термоси.