Дискусия: Фестивал Хайланд

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.9.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Поздравления :)! За разлика от теб ме мързеше да ставам нощем и сега ми остават 16 игри до реда:wuerg::cry:...Пословичният ми мързел се отплаща:wuerg:...Но, ако котка не ми мине път /а също и БП/ :pмисля да се справя...Успех на всички !
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water. и .TAINNA. харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Последно засяване, да спусна кепенците от двете страниxD, ако има човек продуктите, макар, че много се замислят, да продам или да играя, и СТ разбира се, изпълним е, лошото е, че наградите не са кой знае какви:mad:.
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], fermer4o888 и 2 други харесват това.
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    направо са никакви дори и след промяната >:(и нарая на лентите вместо загадачни да бяха променили с оборчето от тях8)та да си заслужава да хвърлиш целия тоя ресурс:sleepy:а то за нещо дет я се падне я не:mad:
     
    nivata1, ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA и 4 други харесват това.
  4. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    те стиснати, ние 2 пъти по-упорити!!! Дяволче имам благодарение на dedoto1 и сега борбата е за мравка...нищо, че те мравките веднъж завъдят ли се няма оттърване от тяхxD
    Срязах финалната лента и сега - хамак, кафе, подухващ бриз и бинокъл....цели 2 дни.....
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    50 на 56 изиграни, стигам до 57-ма вляво и приключвам. Имам продуктите за предпоследните задачи, но като си знам късмета ... предпочитам да не ги хабя. Най-много, ако ме удари сачмата да копам, да стигна до оранжевите вълци, но са под въпрос.
    6 лалота от сандъчето, кой ми ги дава :):):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, dedoto и 2 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Моите кепенци са спуснати от началото да не ми грее слънцето. Стоя си на сянка и се радвам на почивката :D
     
    terazinni, [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и 5 други харесват това.
  7. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Взех реда:)... В оставащите 42 часа ще участвам в "лотарията" :p:p:pза ЛГ и в зависимост от резултата може да покопам:cry:xD:cry: още малко - а ако ме ядосат>:(:wuerg:>:( - хвърлям мотиката ! Така че - много да внимават - да не стане като лани xD!!!
     
    ..koni.., [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз съм за обор, но връзката между нас и БП отдавна не съществува:mad:.
    Както винаги, мравка няма>:(, от сандъчето 6 ЛГ, това е на мегданаxD, сега оранжева теменуга, че още доста ми трябва.
     
    terazinni, kakata13, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  9. terazinni

    terazinni Напреднал

    И аз си почивам и се чувствам прекрасно. Не мисля почасово, трупам животинки, днес си поселектирах. И даже съм доволен от резултата. Падна ми се последен "модел" коза.:D
     
    ..koni.., kakata13, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  10. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Цели 3 - три ЛГ>:(:wuerg:xD ! Какъв късмет :):p!!! Ами можеше и по - зле...Примерно ИЗОБИЛИЕ от цял 1 ЛГ:music::mad::music: !!! Също като лани хвърлих мотиките, техниката и разни изобилия в един комшийски двор и...наздраве ;):p!!! Успех на всички, които играят още - имам предвид Х-йланда...xD
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    3 ЛГ и от друг сандък 5 ЛГ
    общо 8 ЛГ:):)
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Иска ми се, тези скрънзави сандъчета да дават един и същ брой ЛГ за всеки играл евента, все пак копаме еднакво.
    Все още играя всеки евент, макар и на една ферма, не съм захвърлила мотиката в комшиите, но като гледам какви евенти правят, все по-често ми се иска да го направя.
     
    ..koni.., dedoto, .TAINNA. и 6 други харесват това.