Дискусия: Фестивал Хайланд

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.9.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    И аз много се чудя, дали да се мъча с този евент или да си щракам с пръсти... Повече от 3-4 пъти на ден не могат да се събират и ще е много трудно, което означава, че без супер тор няма да стане... Наградките са нищожни... Успех на всички!!!
     
    Последна редакция: 27.9.19
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и SKATAVKATA харесват това.
  2. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.какво начало.ще се изстрелям като торпедо напред.плюс 100 процента реколта за 24 часа.не е за изпускане.а реда хич и не го гледам какво дава.колкото-толкова.нали съм в играта и се забавлявам.това ми е напълно достатъчно.в крайна сметка имам 550 милиона пенита.трудно ще ме съборят. успех на ентусиастите.
     
    staneli, .water., лудакрава1 и 9 други харесват това.
  3. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Продължавам с почивката, не ме впечатлява този евент и ще го пропусна с удоволствие. Ще си боцкам някои растения и ще си отгледам някоя и друга животинка. Успех на всички!
     
  4. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    аз изпълних 38 задачи и взех цъкалката(+)...утре - повече
     
    .TAINNA., dedoto и nefertiti харесват това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Взех реда, 6 ЛГ от сандъчето...

    [​IMG]
     
    .TAINNA. и fermer4o888 харесват това.
  6. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    Еха, Поздравления!!!
     
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    От моето сандъче - 3 ЛГ xD. Иначе, 80 задачки за сега изпълнени... , а цъкалката с (+) обрана и прибрана...
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От лалогулденовото сандъче получих 6 лг, а по-добре се отчете Изобилието от практични стоки IV - снощи 5 СХ от първото, а сега от останалите две:
    [​IMG]
    :p

    Късмет със сандъчетата на играещите!
    (А аз се заемам да сея амарант, че се подкокоросах да го култивирам, останаха ми "само" бонусите за дървени чукове и любовта към СТ xD, че някой ден все ще ги докопам xD.)
     
    Последна редакция: 27.9.19
    fermer4o888, pado33, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  9. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Скъпи фермерки и фермери, добри хора... Кажете името на някои от новите кустове (задължително с продукти, така де от работилниците). Трябват ми купончета за комбайна. Изтекоха ми очите, нищо не откривам (по-стари от година... съм ги изиграл всичките). По темата... хм ще играя куеста, ако намеря купони, пари не давам и на ръка не ми се обираxD
     
    .TAINNA., dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    За продуктови май не мога да подскажа, но наскоро попаднах на един с повечко баха животни - Вулканично съкровище.
    А най-новият с продукти беше този с папагалската перушина - Хвъркато фиаско.
     
  11. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    от къде е сандъчето Изобилието от практични стоки IV?
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От това събитие, цели 3 са.
    (За 110 игри в общата лента, от 57-ма задача вляво и от 49-та вдясно.)
    :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и Самардапа харесват това.
  13. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    да, взела съм го, аз имам изиграни 88 игри, благодаря
    П.С. и на мен ми даде 5СХ
     
    ПЕПЕЛЯШКА и mushnu4ka харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ХВЪРКАТО ФИАСКО
    Ако не си го изпълнил, това е куеста за тебxD.
    успех
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мама аз защо нямам фиаското в читалището? Търсачката не го открива o_O
    Иначе ето му инфото:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Куестовете-в-читалището.2257/page-16#post-166709

    п.п. Хахахаха нямам щот съм го изпълнила xD кафето ми е малко, ще си сипна още едно xD
    линкът е за теб да разгледаш всички куести ;)
     
    Последна редакция: 28.9.19
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, The.Farm и още 1 човек харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ако си го изпълнила, търси го при приключилите.
    И аз не прочетох нацяло:oops:, мен ме е налегнала следобедната дрямкаxD.
     
    kakata13, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    че и мен не си прочела мама, изпълнила съм го за минута е много и затова съм го забравила, нани буби xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    2 реколти още и приключвам със събитието със запълнени ленти до края. На мнение съм, че всяко редче е +....защото не може да гледаме локално винаги и да очакваме рог на изобилието от всяка игра :)...ако се замислите 10 редчета по 100К опит са си 1М опит ежедневно...след още 10 редчета вече опита става 2М и то се се натрупва...кутиите също, като погледнеш нищо особено, но и опит и животни, и храна, и монетки, и техника - от всичко има ... не е нужно винаги да се оплакваме и недоволстваме...Забавлявайте се и се наслаждавайте на свободата да избирате стратегията и събитията, от които да се възползвате
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  19. DAN63

    DAN63 Обитател

    Хм , за забавата е ясно , нали за това все още я играем тази игра , макар и да се комерсиализира прекалено...Но за редчетата - ами 10 такива редчета дават милион , но толкова дава при мен и една клопка за хамстери с бонусите... За да вземеш редчето трябват поне 2 дена игра , и трябва да имаш време да влизаш редовно...Сега смятай едно или две полета с клопки колко дава за 2 или 3 дена и кога ще си избиеш загубите , ако искаш все пак и да напредваш в тази игра ?
    пп. Лично аз реших да го играя , но само защото в момента имам време за игра , ако нямах време щях да си бера клопките веднъж дневно и даже нямаше да съжалявам за постничкият евент....
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., sm0uk3r71 и 3 други харесват това.
  20. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.добро утро на всички.отдавна много отдавна не ми се беше случвало да ставам аз посред нощите ферма да бера.но е факт.значи скоро отказване няма.взех реда.не беше особено сложно продуктите ги имах купих си само няколко коня кучета и котки.да изпълня всички задачи е формалност.време много.успех и приятен почивен ден.
     
    fermer4o888, ПЕПЕЛЯШКА, mushnu4ka и 3 други харесват това.