Дискусия: Фермерската купа

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 12.6.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Фермерската купа

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, тактика и мнение за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. .water.

    .water. Обсебен

    Това някаква шега ли е 1ви април мина отдавна?!...Тези редове ...xDxDxD
     
    danka5656, milena7004, koteto9 и 3 други харесват това.
  3. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    откъде са тези телевизори и други подобни
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  5. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Прочетох и преди това и не намерих инфо за пралелните събития, откъдето ще се вземат телевизори, котви и т.н.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Засега инфо има само за събитието "Хвани ме!". За останалите е още рано.
    Хубав ден!
     
  7. .water.

    .water. Обсебен

    Нещо перлите хич ги няма да не стане като предните такива събития да цъкаме цял месец и накрая ....дръвце...
     
    dedoto и ka-linka харесват това.
  8. ka-linka

    ka-linka Пазител

    До сега имам 20, още 10 ще взема с жетоните, за редовете ще има. Дали обаче ще се събере нещо за магазина, само БП знае. Не харесвам събития с награди на случаен принцип, често има прецакани играчи....
     
  9. Купих Пиколото, перлите за ред 2 се взимат като награди с жетони, както е написала и ka-linka, и ми останаха 8 перли за сега. Ред 1 струва 14 перли и мисля, че не само ще се съберат за него, но ще останат и за друго в магазина.
    Късмет в риболова на всички! :)
     
    tanyamery, DILQNADELI и ka-linka харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И при мен на средата на събитието перлите вече са 28, а още не съм отключила чакащите 10 перли.
     
    Bamze харесва това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    48 перли, редовете и част от магазина са сигурни
     
  12. Браво! :) При мен до тук са 42 перли като 32 от тях похарчих в магазина. :p Утре сутрин ще отключа 6-те от "Фармерама в ефир". За сега случайният принцип е добър. :)
     
    DILQNADELI, tanyamery и ka-linka харесват това.
  13. .water.

    .water. Обсебен

    Нещо яко се засилиха перлите то няма какво да се вземе читаво от магазина освен пиколото и фермерските бонуси каквото остане накрая ще харча ако не забравя ,че вече се е слувало.
     
    dedoto, kakata13, Bamze и 3 други харесват това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И второто редче взех. От магазина засега съм взела сандъка Пиколо и двете изобилия. Продължавам да играя (ако не забравя)
    за малки награди, а от магазина още бих взела както парти билетите, така и СХ-та, ако се паднат перли естествено.
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    перли вече почти не се падат. взех каквото ми трябваше, но има някои дребни нещица, които до края може и да успея да взема :)
     
    ka-linka и kakata13 харесват това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Двете изобилия, пиколото, парти врътките и един път храна, имам 3 перли хартисали. От масите съм взела само 3 токена, четвъртия не ми трябва. Хвърлям само заради малките награди, има супер тор и мими тор, които никога не са излишни.
     
    .TAINNA. харесва това.