Дискусия: Уютен дом

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 14.11.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Ей срама нямате....аз още не съм предавала нищо(мислех да не предавам изобщо) и ся с тия кутии-мутии ще отключвам плевнята..........пуууу пуста лакомия и любопитство......лоши хора еййййй....как зарибяват с благинки:cry:

    П.П.Ехееееееееееееееееееее 1вия е с 4 444 444 444 до момента........а има още 6-7 дни до края на играта.........ауууу, е те това е скъпа цъкалка...а и сигурно още не са почнали да наливат като за последно....брутално състезание!!!
     
    Последна редакция: 16.11.17
    eva-mina и [[Fermerkaa]] харесват това.
  2. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Бързам да се похваля - 50 бр.супер храна от едната златна кутия. Юпиииииииииииииии:D:D:D
     
    Az2, eva-mina, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  3. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    Аз май ще минавам мало с гулдени с кутии селектирах за животни да давам но става вече трудно изобщо как толкова бързо вдигат точките незнам и колко още ще издържа.
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Полакомих се заради кутиите, не исках да давам за топ 3000, ноооооооо, сега давам по малко, но не мога да се похваля с кой знае какво: веднъж стръкчета, 3-4 пъти по 15 СХ, другото не си заслужава.
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    xDxDxDxD
     
  6. bilq76

    bilq76 Познавач

     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    хилиш се не хилиш това е глобата е написана вече немож ми избега
     
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    При мен оборите са мираж. И аз нацелих 50 броя храна и още доста. От 50 броя които имах в края на неоновото селектиране - понеже предадох 1 кукавица пънкар - сега съм на 210. А не съм взел 30 от къщичките. Така че съм от доволен предоволен. Ще има да селектирам декември на воля.
     
    eva-mina харесва това.
  9. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    браво ! :)
     
    vikito1972 и eva-mina харесват това.
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ех, значи не можа да дочакаш да си редактирам поста. :D
     
  11. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    аз съм на 1214 изобщо имам ли някакъв шанс за топ хиляда да се боря следващите дни питам за хора с повече опит,периодично давам по малко.
     
  12. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Ако имаш 350-400млн. заделени може и да имаш шанс.Аз поне толкова съм приготвил(има и още но са за екстрени ситуации);)
     
    eva-mina и FrozenKiss харесват това.
  13. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    не съм много сигурен но и на 999 место да съм пак ще получа награда само трябва да следя понеже постянно се мени и да неспирам да давам,все пак е топ 1000 независимо на кое место си от 1-1000,имам право да закупя още 124 сандъка за юргани с гулдени само и само да има какво да давам.
     
    Последна редакция: 17.11.17
  14. stafi

    stafi Подрастващ автор

    "Изтънчен вълк" за реда къде се получава като награда? Не мога да видя информация за това в официалното съобщение.
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:за кой редo_Oза тоз такова цъкале не трябва
     
  16. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Още е рано да се каже, през почивните дни много хора ще играят по-активно. Гледайки как вървят нещата, очаквам долната граница в топ 1000 , да е 430 - 450 милиона.
    ПП. Някой друг има ли проблем с предаването на стоки в ТОП ? При мен след всяко предаване се зацикля и трябва да презареждам играта.
     
    FrozenKiss и Пума~` харесват това.
  17. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    не ме плаши. Моята стока не знам дали ще стигне. xD
     
  18. БашФермер

    БашФермер Генерал

    тази награда не е необходима за реда, тя се получава от закупуването на голямата кошница и на определено време дава юргани.
     
  19. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    terminatora78-написа:
    и при мен е така с зареждането трябва рефреш и да чакам по дълго да се появи.
     
  20. terminatora78

    terminatora78 Активен автор


    terminatora78-написа за колко време става този "Изтънчен вълк" и колко юргана дава предполагам 1 и завинаги ли ми остава в инвентара.