Дискусия: Уютен дом

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 14.11.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Подробна информация


    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама​
     
    живФорум харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Какво е необходимо:
    19 250x кръстоглаво цвете, плодове на стойност 400 000, растения на стойност 750 000, животни на стойност 100 000, селектирани животни на стойност 1 000 000, продукти на стойност 120 000

    Какво можем да спечелим:
    10x супер храна, 10x фермерски монети, 3x златни банани, 14x юргана, стикер, редичка с облачета и цъкалки за нея
     
    живФорум, .TAINNA., kakata13 и 2 други харесват това.
  3. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Имам въпрос. Ако искаме да участваме в топ 1000 трябва да предаваме само в сламена къщичка, дървена къщичка и тухлена къщичка така ли ? Тоест в всичките може нали така ?
     
    живФорум харесва това.
  4. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Хубав ред и цъкалки, но не ми е по възможностите май необходимото от селектирани животни на стойност 1 000 000 :sleepy: :( Ще видим какво ще успея да събера. Успех на всички :p
     
    живФорум, sahara83 и FrozenKiss харесват това.
  5. БашФермер

    БашФермер Генерал

    егати топа, егати бройките растение, егати тъпотията. улесниха ме максимално. хич няма да се напъна за топа с тия награди и да си бутам плевнята, ще си търгувам на пазара и толкоз. за самият куест още се чудя, ако го започна ще е заради реда основно - хареса ми, иначе наградите са трагедия.
     
    живФорум, shiky, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Като гледам сламената, дървената и тухлената къщички са награди получавани при достигане съответно на топ 3000, 2000 и 1000. Според мен няма как да предаваш нещо в тях.

    Влизането в кой да е топ е най-често свързано с плащане на реални пари, т.е. ще се мерят портфейли. По спомен последния път имаше български играчи успели да се класират, дано и този път е така!
     
    Последна редакция: 14.11.17
    живФорум, gradinar4eto, Agrafix и 2 други харесват това.
  7. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    прав си ! Дойде ми в повече четенето и се обърках нацяло. xDxDxD
     
    живФорум, vikito1972, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  8. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Много безличен и скучен топ 3000. Поне като пишеше есенен евент да беше нещо есенно, като един от първите, които си спомням. Реда е хубав, спор няма, но другото хич не ме грабва. Не, че ще вредя в повече от топ 2000, но и да имах 500 милиона пак нямаше да ги дам...:sleepy:
     
    живФорум, eva-mina и IceAge харесват това.
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    тия кашончета на случаен принцип им станаха любими. за случайни награди стока не давам. сърбал съм им вече попарата, слагат 2-3 хубави неща да се лъже човек, а само пенита и то излизат от тях. като изобилието от звезди, колко месеца вече са в играта а повече от 1 звезда не съм видял, изобилие ви казвам....
     
    живФорум, shiky, MARV3000 и 3 други харесват това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Аз съм напред - имам веднъж 2 и веднъж цели 10 звезди! :)
     
    живФорум, gradinar4eto, Agrafix и 3 други харесват това.
  11. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Аз пък мисля да вляза в топ 1000, ама дали ще стане е друг въпроса. xDxDxD
    Иначе 100 % ТО за 24ч. е добре и 50% за пълнолунните полета също не е зле, защото имам цяло поле с цъкали там и ще ми увеличи точките. :)
     
    живФорум, vikito1972 и eva-mina харесват това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Нещо нищо не схванах къде са стойностите на тия какви бяха сини розови и нам си какви парчета?
     
    живФорум и Пума~` харесват това.
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Успех! Всички ще ти стискаме палци!

    В таблицата са посочени стойностите за топа: розово - 25 000 МП, синьо - 50 000 МП и цветно - 100 000 МП.
     
    живФорум, gradinar4eto, Agrafix и още 1 човек харесват това.
  14. munci1991

    munci1991 Обитател

    топ 3000 = боза

    [​IMG]
     
    живФорум, -georgi88-, .TAINNA. и 8 други харесват това.
  15. БашФермер

    БашФермер Генерал

    стока имам много, мога да вляза си мисля, поне до сега в който и топ да съм се включил съм бил на челни места, но тук не ме грабнаха. домашните любимци вече са толкова много, че 30 мин ми трябват само да обходя да ги изцъкам, че да почна тогава да бера. рецепти много има също дневно се добива такъв %то, че още 100 ми е все тая, а и на къде да бягам като съм ниво 200. ще правя пари на пазара и ще ти стискам палци, мен ме загубиха. не ми харесват наградите, а да си празня плевнята само да за да се видя в топа - не, мерси.
     
    живФорум, shiky, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  16. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хахахахаха точно!!! ама поне на седмица е бозата - реже! :D
     
    живФорум, gradinar4eto, -georgi88- и 4 други харесват това.
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Баш, Мунци, а какво сте очаквали? Какво би ви грабнало? Любопитно ми е какви са ви били представите.

    П.П. 30 мин. за обирането на всички любимци - пресилено изказване според мен, за 5 мин. успявам да обиколя да ги оцъкам и да обера полетата (с комбайн) и да стигна до брането на облаците (това вече ръчно).
     
    живФорум, mi6elina84 и .water. харесват това.
  18. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами... и аз се разочаровах от топ 3000, а го чаках с нетърпение.:eek:
    Нищо чудно, като прочетат негативните отзиви, да добавят и други награди - случвало се е не веднъж.
    Редчето е добро - ще го взема.

    Въпрос : Къде е този риболовен магазин?

    пп. Аз пък веднъж ударих 50 звезди :p, не че ми трябва, поне за сега...
     
    живФорум и БашФермер харесват това.
  19. DAN63

    DAN63 Обитател

    Според мен БП изгубиха 99% от играчите на ниво 200 , най вероятно ще играят тези , дето се борят за топ10.....
    За другите просто няма смисъл , вече не трябват точки , тъй като няма и нива след 200....не ми харесват наградите и няма да играя за топа....Това ще ми е първият ТОП , за който не ми пука , браво БП , ТИ УСПЯ !!!
     
    живФорум, -georgi88-, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  20. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ми определено домашен любимец вече не може да ме грабне, имам над 30, а до скоро даже ми бяха прибрани и в менюто, че ме мързи да ги цъкам, сложих ги пак като вдигнаха нивата на острова, а тия сандъчета и случайния им принцип могат да си ги носят вкъщи, тия случайни награди не са моето. ами честно да ти кажа един ред да бяха дали за по 400-500 хил то за острова по щеше да ме мотивира и щях да се напъна. да сложат по 200 бр храна, и от торовете, не че са ми нужни, ама поне са сигурни, а не случайни. подхода им не ме грабва - това е. ти си стар играч, нали се сещаш колко лесно мога да си ги наваксвам на ден тия %то, никъв проблем, стига да имам желание и стимул най-вече, ама нямам.
    поне пазара ще стане таван сега, подходящ момент за направата на много пенита. от това смятам да се възползвам на максимум.
     
    живФорум, gradinar4eto, -georgi88- и 3 други харесват това.