Дискусия: Търсене на съкровище

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 11.5.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Как ли въобще им хрумна , на тези оскъдни изскачащи да пуснат и "Подаръци по пиратски", та и те да ни отклоняват от логичният избор. Щеше да е сто пъти по-добре да ги бяха провели с предният евент.
     
    maqpan4o, pgpr, kakata13 и 3 други харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря, Благодаря, Благодаря :inlove::D
    Чушките били от staneli и .water. ама са много вкусни и полезни :D и на тях Благодаря :inlove::D
     
    Последна редакция: 17.5.21
    maqpan4o и [[Fermerkaa]] харесват това.
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ни чушки, ни люляков боб, нищо не помага без харита. (Личен опит!) :cry:
    Към момента 560 не ми стигат. Язък за барута и вложения ресурс.
    Що ли ми трябваше за едното пиколо?! Като пише средно/трудно е ясно, че става дума за много ресурс+харита.
    Ама кой ми е крив!?
    Май, май скоро ще си взема почивка от събитията поне.
     
    maqpan4o, .TAINNA., dedoto и 5 други харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    928, би трябвало да хвана влака в последния момент. Досвидя ми супер тор за един лук, та не приключих тази вечер. Заложих на чайот до сутринта, 62 бройки трябва да пусне.
     
    maqpan4o, .TAINNA., dedoto и 4 други харесват това.
  5. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Същата история и при мен. :D
     
    maqpan4o, .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Не можеш да извикаш през плета на скромна се правиш тази маска даже не знаех за какво става та се е натрупала . П.П Пиколото даде цветни мелодии .Като видях цветенцата се зарадвах мисля си охааа ще бера купончета да ама неxD.
     
    Последна редакция: 18.5.21
    maqpan4o, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    хахахаха развесели ме за добро утро xD ида с кафето и наколенките xD
    браво за мелодиите :D не съжалявай. Ще вдигаш ниво по-бързо ;)
     
    maqpan4o харесва това.
  8. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    моля ако някой има възможност да ми изпрати маска, че имах 4 и заминаха :) много тягав евент. До пиколо няма да стигна, но боря поне да взема и втората цъкалка, че от тази страна съм много зле.
     
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Приключих голяма мъка,минах с минимално количество ресурс,към 200 супер тор и 20 парти,една плевня.Играч ако няма поне двайсет харита не възможно да е завърши цялата.Слагаш харита обираш,пак махаш харита ,пак сееш.
     
    Bamze, лудакрава1, dedoto и 4 други харесват това.
  10. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    днес сутринта приключих и аз.беше ми много трудно.сума ти супер тор отиде плюс два бонуса 100 процента реколта за 24 часа.с 13 Харита е така.мислех си да напиша че въобще не си заслужаваше а то не щеш ли от пиколото се пръкна един фестивал на светлините и тушира възмущението ми.успешен ден на всички.
     
    kakata13, [[Fermerkaa]], milena7004 и 4 други харесват това.
  11. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Успях! За Втората цъкалка успях, взех я :D
    Пиколо не мога, изскачащите са малко. Едва направих половината с маските ис другите неща и люляков боб, но нищо. И така е добре.
    Благодаря на всички, които ме зарадваха с маски :inlove::D:inlove: Това е голяма помощ, благодаря ви :D:inlove:
     
    Bamze, ..koni.., kakata13 и 5 други харесват това.