Дискусия: Търговия и подаръци

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. katerichka

    katerichka Стажант

    Здравейте, моля някой, ако има Хари да помогне или да ме упъти от къде мога да си набавя. Търся и музикална кутия еднорог и балерина и не знам от къде се вземат и как мога да си ги набавя и тях. Благодаря предварително за помощта и упътванията на отзовалите се! Весели празници на всички!
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Понякога пускат разпродажба, в която се предлага Хари Кравайчето. Имало е такава преди около 3 месеца:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Предмет-Хари-Кравайчето.22202/
    Също така можеш да го търсиш по време на Подарък и търговия, примерно би могъл/могла да предложиш предметите Цветни мелодии или Гъба на точки или Клопка за хамстери, но понякога се намира и за нещо по-обикновено, на последния ПиТ видях да дават Хари срещу 3 оранжеви обора за морски дяволи. Т.е. не се знае срещу какво е възможно да се сдобиеш с него.
    С музикалните кутии понастоящем не можеш да се сдобиеш по никакъв начин. Никога не са били разрешени по време на ПиТ и не вярвам това да се промени. (Лично бих се радвала, ако в някоя разпродажба ги предложат, нито една си нямам от тях.)
    Приятна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имам ги в изобилие. Кажи там горе по висините да сгрешат за малко и да ги пуснат в ПИТ, та да ти изпратя :D
    Аз пък си търся тия глупости: кралска палма със сърчица, ваканционен дух, стадо овце обаче искат майка си и баща си o_O
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ваканционен дух се взима от куеста - Вдъхновяващо пълнолуние
    стадо овце има две декорации с това наименование, коя точно ти трябва, и коя ще получиш ако евентуално замениш...
    кралска палма със сърчица - това е много стара декорация и повече е със сантиментална стойност може би, даже не помня как се получаваше, мисля че беше специален предмет, но повече не помня...
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Много ти благодаря. Реда го имам и в него е ваканционен дух. Извън реда няма друг дух. Явно го търсят играчи, които имат реда, но нямат цъкалката.
    Стадо овце да, две декорации са, еднакво име, но с различна визия.
    Палмите със сърчица са три декорации със сходна визия:
    1. дърво със сърчица
    2. палма със сърчица
    3. кралска палма със сърчица

    https://board-bg.farmerama.com/threads/ОБМЯНА-НА-ОПИТ.16484/page-8#post-177851

    Тук има двете палми:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Сортиране-в-инвентара-за-предмети.18576/

    За кралската не намерих снимка, няма и описание. Има я Каспаретка, но темата е закопчана и снимките не могат да се видят. Тя ги е пуснала тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Тайнствено-Бахама-дърво-„skellig“-неработещи-линкове.18893/page-2#post-168880

    Какво стана с Каспаретка? Това момиче съвсем се затри o_O
     
    Последна редакция: 1.6.22
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    .TAINNA. харесва това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    исках поне снимчица да имам, да й се порадвам, но ще дебна дано изпадне от някъде :)

    Намерих стадото овце: [​IMG]
    Събитие - Кучешки трели | Farmerama BG
    от ноем. 2015 г и, нямам го. Нямам ред с име Кучешки трели, нямам и овцете o_O

    п.п. защото редичката е с друго име: Селекция на кучета :D Имам я :music:
     
    Последна редакция: 2.6.22
    Кобрелия харесва това.
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Снимчица мога да ти дам:)
    [​IMG]
    Куестът се казва "Селекция на кучета", така го потърси...
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Златооо благодаря ти! Прекрасна снимка! Запазвам си я с надпис Кралска палма със сърчица от Кобрелия :inlove::music::D
     
    Bamze харесва това.
  10. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    при мен има само шест страници на ПиТ-а,никой нищо не търси и не предлага,много странно....
     
  11. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Някой случайно да разменя какапо и за какво ?
     
  12. *ПчеличкатаМая*

    *ПчеличкатаМая* Подрастващ автор

    Здравей те .Търся си дъгова пъстърва ,някой да има и за какво я заменя?
     
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аз имам въпрос коя цъкалка е най старата ( 1 ва) (2)...и 3 та и ако може инфо до 10 та коя е най кът коя е най търсена и най ценна
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Диляна ми намери снимка на другото Стадо овце 1х1 и дава 50 ТО

    [​IMG]
    Ето това стадо издирвам. Благодаря Дилянче :)
     
    DILQNADELI харесва това.
  15. Kalina_fermer

    Kalina_fermer Младши експерт

    Търся - басейн за Дъгова пъстърва
     
    Последна редакция: 3.6.22
  16. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Търся какапо :inlove:
     
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    лелееее 93 ниво се цели в скъпите обори xD муци, доста от големите нива също ги търсят. Не вярвам някой да те предпочете пред тях. Извинявай :p
    Най-добре оглеждай офертите за размени, но там се искат също скъпи неща за замяна, които ти няма как да имаш ;)
     
  18. Kalina_fermer

    Kalina_fermer Младши експерт

    Достатъчно писма ми написа на лични съобщения /развали ми настроението за цял ден /нужно ли е и тук да пишеш .Много от големите играчи са ми помагали затова им благодаря.
     
    dedoto харесва това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    От какво ти загорча? от това, че харча луди пари, за да имам всичко? Откакто играя не съм спряла да наливам пари в играта. Намного играчи, малки и големи, съм помагала и помагам. Не се хваля. Просто не ме познаваш и не знаеш, че има някакви граници в искането и общуването. Обиколила си куп големи играчи да искаш обори, за които трябва храна. А ти нямаш ресурс за храната. Видяла ли се за какво се заменят? Ако ти дам ти какво ще ми дадеш? Харита? Мелодии? Клопки? Немъртви? не по едно, а поне по 3-4 вървят в заменките.
    Бих дала на Буба примерно без нищо, защото много ми е помагала не материално, а със съвети. Или на друг силен голям играч, защото са се доказали в играта и сме приятели. Всички сме екип тук и си помагаме, но и копаме здраво. Порастни поне до 150 ниво, общувай с хората без да гледаш материалното и ще видиш.
    Ако ти трябва нещо според твоето ниво, пиши ми, ще те оборудвам.
     
    Последна редакция: 3.6.22
    bubolina8 и ka-linka харесват това.
  20. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Търся си цъкалката "пъстра сергия за цветя",ако някой я има в повече да ми помогне да си запълня реда:p
     
    .TAINNA. харесва това.