Дискусия: Търговия и подаръци

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    пратих
     
    -sheherezada67- харесва това.
  2. deskataaa

    deskataaa Стажант

    Добро утро,търся плодов сок,четкай с грижа,шоколадови и ванилови тръби.
     
  3. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    благодаря на добрите си съседи които винаги са готови да помогнат,бъдете здрави,ако търсиш нещо, кажи,искам да върна жеста

    благодаря от сърце,кажи с какво да бъда полезна и аз
     
    Последно редактирано от модератора: 17.8.21
  4. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    срам не срам на опашката и аз да попитам за :
    За реда Летни дни 1 : Остани на повърхността, Плодов сок
    Голямата гонитба - Хванат в крачка 2х2
    Не ми стигна време и ресурс да ги взема. В разменките не можах да ги намеря.
    Някой може ли да ми подаде ръка? И да каже после какво иска в замяна. Малко време остана, но докато си оперирам срама ... :oops:
     
  5. milena7004

    milena7004 Майстор

    Благодаря,на Муши от сърце за помощта,която ми е оказвала в играта :inlove:
     
  6. Имайки предвид, че на 22 октомври започва ПиТ, моля, БГ екипа на играта да напомни на БП за изтеклата 4-месечна "карантина" на Дърво с розови банани ХХЛ и Палма Бисмарк ХХЛ, въведени на 12 май, за да бъдат включени в събитието и да не се налага да чакаме 2 месеца за това! Благодаря!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, zvezdi4ka_86, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  7. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    щом ще се напомня да се добавят и
    домът за панголини
    розовите октоподи
    оранжевите смарагдови варани
    Драконово дърво от остров Сокотра
    Слоп Пойнт
    гнездото за ВЪЛНИСТИ папагали
     
  8. Сега остава и екипа да предаде на БП своевременно. ;)
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами по-скоро остава играчите да бъдат търпеливи до започване на събитието и да се надяват да му е дошло времето на търсеното/исканото от тях.
    Какво е предадено за включване от всички екипи - предадено е преди някакво време, когато бяхме попитани за това във връзка точно с предстоящия ПиТ. Каквото е одобрено от БП - одобрено е.
    :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, Bamze и още 1 човек харесват това.
  10. Благодаря за отговора! Остава надеждата екипа да е предал всичко, на което му е дошло времето.
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Всички екипи, не само БГ екипът. (Един нещичко, друг нещичко, някой нищичко, някой е има повече време, някой е бил по-бърз от другите и т.н.; важен е крайният резултат.)
     
  12. Ясно, остават ни само чакането и надеждата. Възможно ли е, т.е. разрешено ли е от БП, когато има запитване от тях за ПиТ, това да се довежда до знанието на играчите? Ако да, мисля, че шанса за пропускане на неща, на които им е изтекла "карантината", ще е много по-малък поради численото превъзходство на играчите над екипа. На принципа - две глави мислят по-добре от една.:)
     
    Последна редакция: 5.10.21
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не.
     
  14. Bamze

    Bamze Главен болярин

    Отново има ПиТ и ако някой иска да се отърве от ненужни нему фигурки, ще ги приема с радост. Нямам си достатъчно цъкалки.
    Няма значение от размера им. Бих отвърнала с каквото ви е необходимо, стига да го имам.
    Приятна игра на всички!
     
    milena7004, tanyamery и лудакрава1 харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    отърваване срещу лицензи, а те са с ЛГ ... не ми се вярва. Стискаме си ги. Само ако някой е закъсал да си нареди редички в небето, помагаме :p
     
    tanyamery харесва това.
  16. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Търся си цъкалка - Работа в луд екип
     
  17. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Здравейте, търся птица секретар и дългогопашат папагал.
     
  18. deskataaa

    deskataaa Стажант

    разменям птица секретар за дългоопашат папагал,който има желание да ми пише във фермата,ника е същия а размяната е 1 към 1.
     
    Последна редакция: 23.10.21
  19. milena7004

    milena7004 Майстор

    Търся,гнездо за дългоопашат папагал,и дърво слоп пойнт.Пишете тук,или на лично.:)


    П.П Търся,само гнездо за дългоопашат папагал.


    П.П Намерих:)
     
    Последна редакция: 22.10.21
  20. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Търся птица секретар и цъкалка Плодов сок