Дискусия: Търговец с размах

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 1.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. buba62

    buba62 Главен болярин

    Още се туткам, но бърза работа нямам, за това събитие супер тор и други бонуси не хабя. Ще стане когато стане xD време има достатъчно. Но съм доволна от капещите фермерски монети, събраха се за отваряне на още една зона на игрището. И не че е по темата, ама искам да се похваля, че най-сетне успях да взема последното разширение на торището, ей голям зор, много голям беше. И вече съм си нарочила разсадника на дървото.
     
    Последна редакция: 4.6.21
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да ама не. Причиних си го xD
    По обяд последно обиране за реда и катинар :D Искам евенти без будилник :cry:
     
    Кобрелия и Bamze харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    До реда може и да не стигна, не ме привлича кой знае колко, но последния ъп на Тошко ще го взема.
     
    Кобрелия, Bamze, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Последният ъп го гушнах, утре ще накича и редчето, ако не ми мине котка път. Спокойно събитие, беш юруш и шашкания.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  5. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.приключих без напрежение.без супер тор и бонуси.само с ямч вода и обикновена тор.малко икономия.приятна почивка на всички.
     
    Кобрелия, .water., ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Муши, много ти благодаря, ти си знаеш за какво. Перфектно изпълнение и резултат :inlove::inlove::inlove:.
     
    Bamze харесва това.