Дискусия: Търговец с размах

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 1.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Търговец с размах

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]


    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    Не виждам никаква логика да спечелиш цъкалка с по нивото и да я нахакаш на някакъв си ред :wuerg: определено мислителя са е изчерпал от към идеи и мисли вече от глупост към по голяма глупост :wuerg:май БП трябва да направят разместване по етажите 8)
     
    dd88dd, -dd76-, DILQNADELI и 7 други харесват това.
  3. cecomania

    cecomania Активен автор

    Тъй като евента е с трудност от средно до трудно се предполага,че не всички играчи ше стигнат до взимането на реда и тези цъкалки са като някаква компенсация....Може би...Щото по отделно дават по 30%,но на реда дават 540% + някакви други бонусчета.....Но като цяло си прав-тъпнята расте здравата
     
    dd88dd, -dd76-, dedoto и 4 други харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    грубата сметка е около 24-25 хил китки нацвъкани да растат много често, на 5 часа и 30 мин. без нищо. Този път май няма да си го причиня. А от двете полета ще се бият да излезнат фъркати за двата евента. Да се чудиш на какво да заложиш: китки или дърв'е? Кой измисли тази простотия? o_O:wuerg: И тук май ще спестя СХ и ресурс, купони за техника, парти билети и куп други неща. Ще мисля, но съм почти убедена, че ще се кротна в читалището. Хем ще си почивам, хем няма да се ядосвам ;)
     
    Последна редакция: 1.6.21
    DILQNADELI и dedoto харесват това.
  5. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    99,99 процента че ще го играеш.хич не у мисли ами сади дългорастящите довечера.
     
    -dd76-, DILQNADELI, лудакрава1 и 3 други харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз ще го играя, но като гледам, пак много ресурси за нищо>:(, така не измислиха нещо, да зарадват фермерите, днес е празник на децата, аз съм в тази категорияxD, надявах се да се разпуснат, но уви, да не говорим за умиращата игра, не може да се влезе, не може да се премине от поле в поле:mad:.
    Голяма мъка ни чака:cry:.
     
    bubolina8, dedoto, ka-linka и 3 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    дългорастящите са с приоритет, не липсват, ама дали? или надали :oops: xD
     
  8. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    точно.аз реших да си направя подарък за празника.купих си 5 яйца на сова и 5 яйца на врана.ето ти плюс 75 процента то.и то не през 40-50 часа...
     
    Bamze, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и 3 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Умно момче, браво! :D
     
    choko_59 харесва това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Моето сметало казва: каменни рози - 20620 и парче мрамор - 1600.
    На две полета, 4 бранета на ден, само с ЯМЧ за малко повече от 4 дена е постижимо. Зависи изскачащите как ще са.
     
    .water., ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Искам ъпгрейдите за ресторанта. Количеството растение е изпълнимо, а за искащачите ще си покаже как ще бъде.
    Редът какъвто такъв, за мен не е лош, все някоя точка ще пада.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    заради ъпчетата може и да се напъна, ама много ми се почива xD
     
    dedoto и [[Fermerkaa]] харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И двете задачи пълна скръб,сега като заложа оборите и дърветата ,да видите какво ще става,всеки ден ниво ще правя .Ще ми дишате прахта. :pxD;)
    Опитват се да ни извиват ръцете да ги играем за ъпгрейдите:cry::cry:
    На кой да пиша сега на съпорт ли да ни обърне внимание?
    Толкова ли не можахте да ги пуснете да дейсттват тези проценти върху всичко?
    Вземете се стегнете малко,отидете в категории селекции,да видите колко са пусти предложенията ,направо на нула има доста животни.Това какво значи играчите намаляват .Ало какво чакате, червената лаппа свете и то много силно ,скоро време май ще давате вие пари играчите да играят,не да ми предлагате кошници:cry::cry:
     
    Последна редакция: 1.6.21
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    обори:eek:o_Oне се купува вървят без пари
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Определено знам за какво говориш! ;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. .water.

    .water. Адмирал

    Че кой гледа животни и къде като няма поле за тях тези проценти на ухото ли да си ги кичим.Една горска поляна има ама кое по напред животни ли да сложиш производства ли да сложиш или да нещо да копаш ,защото те не пасат ами тряя да садиш да мелиш и да храниш мммм питам за чий ми са тия % за обори и работилници?!
     
    ..koni.., jasi781970, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  17. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Пропускам! Успех!:inlove::DxD
     
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Два пълни ръкава, в средата съм по средата. Това е малко по-приятно от киното :p
     
    Кобрелия харесва това.
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Та голям или малък е напъна, като гледам доста напред си дръпнала за толкова кратко... Браво на теб, пък искаш да мързелуваш...xD С такива резултати можеш да играеш, мързелувайки;):D
     
    kakata13, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD накарай мързела на работа, да те научи на акъл xD аз акъл нямам и няма да уча никого, ама мързел си имам xD
    онова другото обаче, киното, май ще го пратя на кино :p
     
    Кобрелия, ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.