Дискусия: Тръпката от играта

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 24.8.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Тръпката от играта

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За запълване на лентата с основни награди:
    Червена мухоморка
    14 400​
    Празно шише отвара
    1 440​
    И с изиграването на това количество игри могат да бъдат спечелени минимум 1715 монети със звезда.
     
    Bamze, kikiniki-n, nefertiti и 3 други харесват това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Няма ред, за едно поле китките са си доста.Иначе цъкалетата достатъчно добри. Ще се пробвам...
     
    tanyamery, bomberabg и milena7004 харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. С количеството растения ще се справя. Ще видим как ще са изскачащите, не мисля, че ще ме затруднят.
    Обор за морж си нямам, добре ще ми дойде. Два от предметите ми допадат, тях ще взема и от магазина.
    Приятен ден, фермери!
     
    Bamze, milena7004, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Да бяха пуснали ред,то вече място няма ,къде да ги слагаме тези цъкалки.
    Реда можеше да дава 100 процента и не заема място.
     
    Последна редакция: 24.8.22
    Bamze, pepa551, karzil и 11 други харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз, като Никсън съм за редовете, че с тази нова тенденция да ни предлагат цъкалки "натоварени" с бонуси, вече пет пъти си пререждам цъкалковите полета или поне да пуснат още музеи, да има къде да ги слагаме. Иначе по картинките се предполага обвързаност с пълнолунието, но всъщност такава май няма ? Тази червена мухоморка после няма ли да влезе в списъка с пълнолунни растения ? И какво в последно време им се досвидяха сандъците "Пиколо", изчезнаха..... . . . съвсем. . .
     
    bubolina8, karzil, eva-mina и 9 други харесват това.
  7. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    И аз съм за това да се пуснат нови полета за цъкалките - вече няма никакво място за тях, а редовете в небесната градина са над 400 и ако си без техника се обират с часове...
     
    shiky, Bamze, karzil и 3 други харесват това.
  8. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Мини играта страшно забива поне при мен е така
     
    Последна редакция: 25.8.22
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Още 300 растения и 600 изскачащи.Отупах ги набързо, утре след матурите пътувам и ще се прибера чак в понеделник. :)
    4 дни релакс на макс с дълги растения :music:
     
    -niksan-, bubolina8, eva-mina и 2 други харесват това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Цъкалки до втръсване, загадъчни и тайнствени никнат като на състезание, събития се презкачат по 2, по 3......не можеш да си сложиш оборите и дърветата защото полетата трябва да са свободни (ако ще играем събитията)....като за капак ти предлагат още домашни любимци ако занулиш Читалището.....ако това не стига идва новия Птичи сезон и там още подобрения и цъкалки и изсипваш ресурс....
    Предлагам да се създаде поле в което да се люпят загадъчни и тайнствени и да се определи друго поле за събитията, че вече не се търпи!!!!!!!!! Каква е разликата дали ще е основно или пусто, че една седмица играем на основно, на следващата - на пусто......глупост до глупост.......
    Събитието бави, забива, святкат всякакви картинки, преди да покаже точно кой символ е и товари процесора - е това ли са възможностите на разработчиците на БП??????????
     
    -helixme4o-, shiky, kakata13 и 18 други харесват това.
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих, моржът е нахранен, двата вида цъкалки за повече точки от всичко са на игрището.
    Лека нощ, фермери!

    ПП Загадъчните от събитието ме зарадваха с Дърво на краставица :music:.
     
    Последна редакция: 29.8.22
    bomberabg и tanyamery харесват това.
  12. troi333

    troi333 Активен автор

    Орах, сях, брах, копах..на БП се молих, колелото въртях...
    Ядец!
    Бройките много. Свършване няма. Краят се не види. Ала не е драма.
    Инатец!
    Ръкави запретнах..неволята учи, СТ извадих и Мими зафучи...
    и...ето накрая какво се получи xDxDxD

    [​IMG]
     
    Bamze и tanyamery харесват това.
  13. redhooligan

    redhooligan Прохождащ

    Имам един въпрос. Предметите които си закупуваш от шопа с монетите, има ли значение къде ще бъдат поставени за да се вземе бонуса или няма значение?
     
  14. Bamze

    Bamze Болярин

    Няма значение къде ще бъдат поставени, бонусите важат. Уточнението е само за полето Игрище за любимци - там могат да се поставят определени предмети и любимци. Тези фигури ще могат да се поставят и там. Разликата е само в това какви точки ще дават - ТО или ТрТО. Ако ги поставиш в градините на Фермата, ще дават ТО, ако ги поставиш в градина на Бахамата, ще дават ТрТО.
     
    лудакрава1, tanyamery и redhooligan харесват това.