Дискусия: Тропически истории от обора

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.6.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Тропически истории от обора

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако се играят задачите, даващи по 3 стъпки, ще са необходими по 96 значки от четирите вида.
     
    Bamze, .TAINNA., milena7004 и 2 други харесват това.
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Муши, ще има ли "шуши-муши" за по-търпеливите или обичайното? ;)
     
    .TAINNA. и terazinni харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Мда, ще има, що да няма? :p
    Този път търпението ще бъде възнаградено с 3 в 1.
    ;):)
     
    ..koni.., bubolina8, pepa551 и 5 други харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Утре на бум-а започвам, клатушкарника предвидливо съм си го заредила с четирите вида добичета на предното намаление. Имам и почти всички бройки селектирани животни, така че събота-неделя само ще довършвам :)
     
    .TAINNA. и dedoto харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Също играя. Но няма да бързам, ще изчакам. Вероятно няма да предавам селектирани, а само значки, още обмислям.
    Приятен ден, фермери!
     
    лудакрава1, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  7. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И аз започвам ,само търпение да имам:cry:да дочакам намаленията!
     
    tanyamery и dedoto харесват това.
  8. buba62

    buba62 Главен болярин

    Разгледах по-внимателно и реших да не селектирам риби, не ми трябват, а и имам достатъчно от тези, които ще трябват.
    Значи ще селектирам само анаконди и някакви птици и бозайници.
    Но ще бъда търпелива, въпреки че имам достатъчно супер храна. Защо да не спестя?
    Приятен ден, фермери!
     
    tanyamery, .TAINNA. и bubolina8 харесват това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    11-6-10-10
    Стига за днес, събота- неделя ще довърша.
     
    tanyamery, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    За всички играчи, които си нямат дърво Бръснарска четка, но го искат - могат да закупят едно такова дърво срещу 93 монети със звезда от магазина на събитието. ;) Не го изпускайте! ;)

    -----
    Финиширах, всички животинчета порастнаха!
    Пазарът от магазина остава за утре на свежа глава и след като излюпа оборите и стръкчетата!:)

    Приятна игра на всички и късмет на търпеливите! ;)

    ----
    Дървото Бръснарска четка може да не се купува, ще го има в новия сезон на Врабчето Сони.
     
    Последна редакция: 10.6.22
    tanyamery и Ferma_Ro харесват това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    424 монети, за какво по-напред? Да пуснат събитието да го извъртим поне по два пъти.
     
    miglen4e1971, tanyamery, dedoto и 3 други харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    какъв късмет бе майка, какви 5 лева? ъпдейти и пиколо и до там. За бръснаря няма четка, няма какапо, няма стръкове и обори. Така че избираш между ъп и пиколо от една страна и всичко останало друго от другата страна. А наспи се и утре умната :pxD
     
    bubolina8, tanyamery и Bamze харесват това.
  13. miglen4e1971

    miglen4e1971 Стажант

    изиграх го за 2 часа, додето чаках да се излюпят животните, и монетите стигнаха само за Пиколо, за което съжалявам че го купих ,и за едни тайнствени дръвчета за Бахамамамата, сега имам едни 72 монети със звезди и не мога да си купя нищо с тях, стигат само за неща които не ми трябват, а ми отидоха половината животни за развъждане :(
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    купи си ново сметало чедо, аз смятах смятах и купувах така, че занулих монетите. Ъповете, пиколото и някои дреболии според монетите. Дървета и обори изобщо не гледах. Все ще се намерят от някъде за този, който ги няма :)
     
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    изиграй го и в някоя сателитка (утре) и си вземи и това което искаш. Аз така направих в 3 сателитки едната играх само за старейшената и четката а в другата до край и взех стръкчета за бахама и ми се и падна едно от новите
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. miglen4e1971

    miglen4e1971 Стажант

    как сателитка, не разбрах, много искам Жълтия старейшина
     
  17. miglen4e1971

    miglen4e1971 Стажант

    Пиколо 180,2 броя тайнстени бахама дървета по 90, и останаха 72 с който не мога да купя нищо смислено,общо целия куест приключен дава 432 монети, смятах
     
    bubolina8 харесва това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Друга ферма имаш ли? И дали е на твоя пазар, а и да нее пак става играеш и там и после на ПИТ си я менкаш
     
    miglen4e1971 харесва това.
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих успешно.
    От магазина взех 1 Пиколо, 1 Подобрение за имението, 1 Дърво бръснарска четка, стикер, 1 купон, 10 супер храна и останаха 7 монети.
    Така и така няма да купувам с лалогулдени подобренията за имението на адското, прецених че и с 1 подобрение по-малко от събития пак ще е за 80%, затова избрах бленуваното от мен дърво Бръснарска четка. Отворих най-сетне бръснарницата.
    Приятен ден, фермери!
     
    mimi123123456, .TAINNA. и tanyamery харесват това.