Дискусия: "Тортена глазура"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Mermaid

    Mermaid Обитател

    След предишните 32 допълнителни ваучера , днес изиграх и последните 54 допълнителни само от дървета ,
    минах евента повече от два пъти ,този път спечелих още 250 хил точки и 480 хил ТрТ
    16 СХ ,1 банан, др.дребни ,доволна съм разбира се много,
    това ми навява мисълта да играя вече лежерно,нещата просто се случват
    в рамките на всеки евент ,различно е само, когато има допълнителни полезни награди,
    или фактори ,свързани с време.
    http://www.img-share.eu/f/images/397/tortichki-poslednia-den-25072017xGqJdTg_sredna.bmp

    [​IMG][​IMG]
     
    Последна редакция: 9.8.17
  2. cveti2011

    cveti2011 Стажант

    здравейте може ли някои да ми обясни как се смятат точките от направена торта например стигнала съм 175играя и веднъж имам 10+35+35+35+10+175 това общо прави 300а несъ ми отчетени до 245 защо се получава така това ми хаправи впечатление о на другата ми ферма но не ги бях засичала
    cveti2011ID: 25138416
    cvetiddID: 23516945
     
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Всяка стъпка е за себе си не се натрупват.
     
  4. riomde

    riomde Активен автор

    По-смотан евент едва ли могат да измислят, успях в последния момент, но не ми хареса нищо този път--нито ред има, нито нещо интересно, да правиш торти трябва да селектираш, БП направо надскочи себе си, но целта им, да се купува СХ е постигната.
     
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Минах го - взех и цъкалката с мечката. Та даже направих и няколко тортички отгоре. Доволен съм.
     
    Doremi харесва това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    пекарната си сменила фасона