Дискусия: "Тортена глазура"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. БашФермер

    БашФермер Генерал

    aaaa без мекици нямаме сделка....кво й пречи на нея пък мастиката на закуска ... ще ходи засмяна цял ден :p
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само кафе с мастика не пробвайте, много е гадно :p.

    П.П. Обрах няколко обора - ваучер цък. Ама какво от това, утре все някой ще се пръкне от дървата и някой по-дългозреещ обор.
     
  3. БашФермер

    БашФермер Генерал

    от селекцията ще ги направиш, в повече даже.

    ти кога пи кафе с мастика, калпазанка такава :D

    хубаво оспамихме темата, карай утре с кафето мечока да има работа, да почисти :D
     
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз май имах 2 билета, като обрах тая вечер секвоите и едно забравено поле с малко дръвчета и оборчета. Обаче с 1 билетче преди няколко минути успях да се справя - получих 28 мечки и точици за тропиците. Айде - идвак бумче, че ме сърбят ръцете да селектирам. Нямам търпение вече.
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Целта е ясна, селектиране, а да селектираш, трябва СХ да купиш, с една дума : всичко се върти около търговията.:mad:
    Все още съм на принципа: ЗА БОГА ХОРА, НЕ КУПУВАЙТЕ!xDxDxD
     
    [gabi]04 и malkata_ice харесват това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хахах..............
     
  7. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Това не ми харесва
    http://www.img-share.eu/f/images/396/otnovo-bygNeZ2JjO_sredna.bmp
    още по-малко ми харесва ваучер без глазура,
    на предишното събитие имах голям проблем с този бъг,
    ако обичате екип ,направете възможното да играя нормално,
    без проблеми .
    http://www.img-share.eu/f/images/396/kyde-e-glazurataNFs74hY_sredna.bmp
    и още: ще обирам селекциите довечера, силно се надявам това да е възможно и
    без призраци
    За толкова лесни евенти да имам толкова проблеми ,е разочароващо:(
    [​IMG]
     
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Нито едно ваучерче от сумати дръвченца и обори. То па бива бива. И как може да казвате че не трябват много ваучери.. Не стига че има 100 часа събитието, ама и да не може човек да го играе. Сегаще бучна мечките, дано се падне някой ваучър довечера.
    28 селекции - нямам мечки з аповече. Дано да се падне нещо хубаво от бума. А ако селектирам други бозайници - да речем магарета - освен значки ще пущат ли ваучери?:p
     
    Последна редакция: 21.7.17
    bubolina8 харесва това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен


    Би трябвало според мен, но знае ли човек какво са решили БПxD.
     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    пуска
     
  11. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Секнали са кранчето от всякъде за ваучерите, и при мен нито от дървета ,нито от обори и производства. Само един ваучер от пекарната. Просто не е истина такъв майтап си правят с нас!
     
    wilma11, ..koni.., -niksan- и още 1 човек харесват това.
  12. djou-tgv

    djou-tgv Прохождащ

    И при мен е така, две и половина полета с дървета XXL и ното един ваучер, мъка ........
     
    bubolina8 харесва това.
  13. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    сложил съм снощи пекарната имах 0 трябваше 1 да имам но имам 8 незнам как някой знае ли да не е от някой бонус който имам активиран бонус от редица
     
  14. Haroun

    Haroun Стажант

    9 ваучера от поле с пауни и поле кученца ,по края малко дървета
    изиграх 7 от тях за единичните торти ,
     
  15. Hipo

    Hipo Стажант

    и при мен голяма суша. От всички полета, основно, пусто, бахама и т.н. - само 3 ваучара. Да не би шефовете да не са разбрали, че оборите и дърветата трябва да пускат ваучери..!?o_O
     
    wilma11 харесва това.
  16. .water.

    .water. Адмирал

    И да пишем и да не пишем стана ясно ако искаме ваучери трябва да селектираме ако нямаме супер храна трябва да си купим ако не можем да си купим няма да ядем торти.Много добре се знае и всички знаем какво трябва да направим да се напълнят оазисите на любовта.
     
    bubolina8 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  17. *Aleksa*

    *Aleksa* Младши експерт

    При мен няма разлика с бройките от вчера.
    Две полета с 20-часови дървета, едно с обори, разходка с много Харита - 19 ваучера. Не съм селектирала още нищо.
     
  18. .water.

    .water. Адмирал

    А който няма Харита ко прай?
     
  19. The.Farm

    The.Farm Болярин

    От ФАЯ - "След запълване на барометъра на евента - 1000 точки напредък, можете да продължите да играете, като отново ще получавате малки награди, в зависимост от това как сте се справили със задачата."

    Как така... 1000 точки!? Май не е с натрупване.. този път. И всяко ниво си е само за себе си. При сборуване общо 2130 точки до получаване на помощник-готвача. И едва тогава следват малките награди за който се говори по горе, а не след 1000 точки. Досега съм изиграл към 22 валчера... всичките на макс точки... близо съм до хиляда точки, но далече от края на наградата... и края на барометъра

    Ето това е объркващо и подвеждащо ""След запълване на барометъра на евента - 1000 точки напредък". Струва ми се обаче, че барометъра ще се запълни след 2130 точки или полудявам...
    И в този ред на мисли, ако съм прав... малките награди или по-скоро удвояването им кога ще се получава след 1000 точки ли... или след 2130

    П.П. Както и да е. Бума иде, за 30 минути ще приключа и с мечките и с пастите, при малко късмет. Лошото е че сме до Сингапур и ще трябва да го чакам до 12 часа вечерта >:(xD
     
    Последна редакция: 21.7.17
  20. *Aleksa*

    *Aleksa* Младши експерт

    Ами който няма Харита, ти самата го написа - ще трябва да селектира. При липса на храна, докъдето стигне или не се играе ( всеки си преценя).
    По принцип почти всички вече са така направени, че без Харита или кошници, да няма шанс да се приключат навреме.