Дискусия: "Тортена глазура"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. БашФермер

    БашФермер Генерал

    от 118 селекции даде 33 ваучера. куеста с мечките го приключих, сега остава да изиграя ваучерите да видя до къде ще стигна с 64 дадени общо от селекция + 3 от началото

    елементарни куести със смотани награди такива трябва да пускат през ден за час.... и двата куеста минах, че даже и с ваучерите играх допълнително. вече квото падне ще се играе колкото да не стои в килера, а големите селекции утре на бума.
     
    Последно редактирано от модератора: 21.7.17
    sm0uk3r71. харесва това.
  2. mi6elina84

    mi6elina84 Guest

    И на моята нищо не излиза! :mad:
     
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Все още някои играят за удоволствие и безплатно.Само дет процента им намалява кат обратна аритетична прогресия.....особено безплатно играещите.xD
     
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз съм от безплатно играещите и ще си остана от тях.
     
    ..koni.. харесва това.
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Не се заричай за неща които не се знаят как ще се развият за в бъдеще....
     
  6. pepa551

    pepa551 Анализатор

    От 5 полета,пълни с обори и дървета и само10средни полета засети за цвят 9 ваучера.
    Началото е винаги така:eek:Утре ще викаме ураxD
    Ако не,грабвам ваучери от Grabo.bg и ще се почувствам най-добре:music:
     
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз само 2 ми се паднаха на мен. И трите подарък дето им с еоткъснаха - 5 торти. Как може да акзват че трябват малко ваучери, затова щели да падат по-бавно. С напредването нали бройката на тортите се увеличава. Аз бях забравил пустия му барометър колко часа се произвежда, анстръхна ми косата, Ще го пусна з анощеска, дано се произведат няколко. Иначе за сега, като е само п о1 тортата е лесно. Пак ще вадя лист и химикалче и ще запсивам к-кафяво, орж - оранжево, ч-червено, че не моем ги запомним за повече от 1 торта. Засега при мен селекции мечки няма, само точици. Спечелихе дни 15 мечки (алелуя) и 1 стикел. Ура,колекция, колекция. Расти, расти безценна моя. Ако няма друго поне албум със стикери да завещаем на поколенията.
     
    ..koni.. харесва това.
  8. БашФермер

    БашФермер Генерал

    днес явно съм карък, де що имаше бъг го нацелих, та поредния

    http://imgur.com/DVu2kLX

    не ми даде възможността да натисна 3 блат, директно си го пропусна и даде глазурата. както се вижда на снимката после го визуализира като сив, а такъв няма за да съм го объркал. вече не играя за точки, но дори и да е само за допълнителните награди що да цака тъпата игра, пишете им да си го оправят, защото толкова малко ваучери излизат от полето, че е грехота човек, който играе за събитието да го режат с точките по тяхна вина.
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    то е нормалноxDвтори път пускат тортите и супата е една и същаxDбез блат, глазура украса
     
  10. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    на мен не ми излизат ваучери от бахама! не видях някой да го е констатирал...
     
  11. БашФермер

    БашФермер Генерал

    като магнит съм, има ли бъгясало нещо от едно време е така, първо мен ще намери :sleepy:
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Караш по яваш с украсяването,че сървъра не може смогне толкоз бърже да отразява кво натискаш..xD
    Отразили са го и официално и не официално..
     
  13. p4eli4ka2

    p4eli4ka2 Активен автор

    Това, което са написали не е вярно! Няма бахама, няма изкачане на каквото и да било, пълна измишльотина и загуба на време! Тази подигравка с българските играчи, веч ми идва в повече!
     
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Мила колежке,никъде не се споменава бахама...преди да пищите,вземете та четете....
     
  15. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ти да не мислиш, че на чужденците повече им пуска....кой ще им купува кошниците тогава. ако разчитат на нас от глад ще умрат xD
     
    [[Fermerkaa]] и mushnuk харесват това.
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    целта е да се селектира, не да ви се падат от полетата

    пчеличке, стига жужи , ми тури очилата и чети по -добре
     
    Последна редакция: 20.7.17
  17. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    [​IMG]
    Добър вечер, Башо добре си са върнал:), гледам друг модел торти печеш, ако не те мързи да ставаш рано, за сабалян да ми напечеш малко мекички:p

    На ниво 10, кат гледам нужните точки нещо не са наред!
     
    baiete и ..koni.. харесват това.
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Правилни са,не са с натрупване,всяко ниво си е само за себе си.
     
  19. БашФермер

    БашФермер Генерал

    там е най-бързо с 3 купона и е аут.

    кви мекици от мене дириш ти бре, елията кво ще прави?!?! докато се разсъни ква й е работата. виж сега, ако имаш нужда от помощ при консумирането им е отделен въпрос, ще се жертвам :p
     
    baiete харесва това.
  20. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Не смее байо да прави таквиз работи рано, рано, че ги обичам с айран а от него ма гори на мастика и ....... та за това та оферирах;)

    п.п. Ку са подвизаваш у БГ, заповядай, ще измислим нещо подобаващо за консумиране и без това имам да те черпя за снимките.