Дискусия: "Тортена глазура"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. БашФермер

    БашФермер Генерал

    сигурен ли си?
     
  2. БашФермер

    БашФермер Генерал

    Е аз нямам такава с под. Имам една на ред някакъв и тази днес ми я дадоха

    http://imgur.com/Tz5WObV

    3ч минаха от събитието, изтрих я за да видя но моята е грешната, който влиза да ми я оправя да си ми я врътне 3ч напред или да остави 1 часовник, омръзна ми от простотии...ебати!
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Пекарната с подложката е правилната.
    (Има синичко в нея, тая с розовичкото е грешната.)

    П.П. Преди малко дойде новата при мен.
     
  4. БашФермер

    БашФермер Генерал

    е аз нямах ДО СЕГА

    http://imgur.com/ePH4AQz СЕГА ДОЙДЕ!!!

    100 пъти излизах и влизах в профила и кеша чистих, хората вече ще я берат, моята сега я дадоха
     
  5. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Мухахаха, мистър Пинки муха вечe по две торти.. пъкленият план да се добера до... три торти, работи

    [​IMG]
     
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    аааа някой от сините ми е дал сега, защото имам и един часовник за да си намаля времето като другите. Благодарско, за което!!!

    Да не говорим на колко места сложих грещната щото фаята ви е грешна вижте си гифа!!!
    аз на него шарен под и стени не виждам.
     
    Последно редактирано от модератора: 20.7.17
  7. dedoto

    dedoto Адмирал

    е те тва е за 70000ТО от трите полета само 3 ваучера.направо връхта на сладоледа (сметаната)
     
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Тая с пода, след малко ще ги сменя.
     
  9. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Новата пекарна има различен дизайн и се появи по време на мини игрите,
    заради този надпис сгреших тортата и загубих точки
    изиграх 22 игри и приключих с 245 точки
    В този евент ше трябват доста ваучери ,
    поставена на полето пекарната изписва, че дава ваучер
    [​IMG]
     
  10. БашФермер

    БашФермер Генерал

    3ч пекарните още не могат да си оправят. Както винаги БП показва завидни способности и професионализъм. Явно нищо не се променя!

    хич не се занимавайте с пекарните вече пуснаха мечките на пазара отивайте да чакалите, все ще падне по някой казах жертва :D
     
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Боже Боже колко мъка има по тоя свят...То една,то две,три,пет пекарни грешни,верни,егати и дивотията за някакви си мижави ваучери и още по мижави наградки,ква олелия се вдига само.Я да си изпия аз кафето преди да се гмурна в разчитането на тази конспирация наречена "Тортена глазура"xD
     
  12. MARSI_DARSI

    MARSI_DARSI Прохождащ

    Все още нямам нова пекарна, нямам и бонус за тортите! Моля за проверка MARSI_DARSI ID: 24628525
     
  13. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Селекционирането на ново животно винаги е било най-голямото ми удоволствие в тази игра.Не ми пука за наградите в съпровождащите го задачи/евенти/. Те са само бонус, към основното удоволствие в очакване за едно "хубаво прескачане". Хубавото прескачане в селекцията,освен тръпка, може да е и много добра финансова инжекция за начинаещи и мързеливи фермери,като мен.Едно хубаво прескачане при камилите, и едно при пауните ми донесоха финансов МИР! Четири камили,четири пауна, осем парфюма , четири СХ , 18 минути чакане и 2 минути на пазара ми дадоха увереност,че може да съм ...... още по-мързелив. Бой,до като има мечки....СХ не е проблем

    п.п Да свети името и КОДА на маймунската кралица/всяка година/. Там се поизпотих за една седмица,но Ден-Година храни!!!
    ПП2 А най-хубавото на тази селекция е,че е през лятото!!!Винаги можеш да я заместиш с много по-хубави и реални неща.....
    ПП3 Най-не ми пука за пекарната......xD
     
    ..koni.. и xari_myri харесват това.
  14. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор


    От bigpoint сигурни ли са че този евент е правилния, да не се окаже утре, че и тук са сгрешили!!!!!
    8)8)8)
     
    ..koni.. харесва това.
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDхахах....тренинг ли загубиxD
     
  16. neli5555

    neli5555 Подрастващ автор

    и аз нямам начислен бонус и само една пекарна ми е начислена - дано поне да е правилната
    моля да проверите

    Играч: neli5555ID: 14634800
     
  17. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Ако така изкачат ваучерите, не знам докъде ще стигнем. 20 часови дървета, обори и производства на трите полета резултат - 7 броя .... :(
     
  18. baiete

    baiete Болярин

    Нямам много обори,производство и дървета поставени на полетата но не дава нищо >:( :mad:. Моля за проверка и отговор . А и обещаното от инфото е на половина ?
    С началото на събитието, всеки играч ще получи по 3 ваучера за торта и 1 Пекарна. Предметът Пекарна ще може да се сложи на редиците с облаци след края на евента!
     
  19. БашФермер

    БашФермер Генерал

    от 132 селекции цели 31 валчери за торти.....направо са прекалили с даването :D
     
    pepa551 и sm0uk3r71. харесват това.
  20. MARSI_DARSI

    MARSI_DARSI Прохождащ

    Все още нямам никаква пекарна, нямам и бонус за тортите! Моля за проверка MARSI_DARSI ID: 24628525