Дискусия: "Тортена глазура"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dimiq

    dimiq Стажант

    Моля, кажете повече за предмета "Таймер яйце". От къде ще можем да получим?
     
  2. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Събитието ще се проведе от 15:00 ч. на 20.07.2017 г. до 15:00 ч. на 25.02.2017 г.

    Малко се стреснах като видях крайната дата на събитието :) Иначе ще е развлечение, поне няма за сеене, ще починем от копането ;)
     
    .water., [[Fermerkaa]] и mushnuk харесват това.
  3. дими62

    дими62 Прохождащ

    колко ваучера ще са нужни за това чудо, може ли да каже някой
    ако изскачат само от селекции, що не го съкратят в рамките на два дни, пълним два пъти оазиса на любовта, мятаме тортите и край
     
  4. gindi4ka

    gindi4ka Прохождащ

    напишете поне, че събитието е достъпно от 21-во ниво, да не се бутат малките
     
    shiky харесва това.
  5. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Само едно нещо ще кажа за този евент... срало мече на бял камък!
     
    Последна редакция: 19.7.17
    shiky, лудакрава1, nu6ka и още 1 човек харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Поради отзивите на играчите е направена промяна - ваучери за торти все пак ще изскачат
    (с малък шанс/вероятност) и от дървета и обори, не само при селектирането.
    Но има и в странско разминаване на информацията - дали и от производствата, дали и от бахамарамските полета.
    Абе отново до последния момент правят промени и шашкат фермерите :mad:
    (и цветничките също).

    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/event-süße-kuchenkreationen.62406/#post-2975424
    http://ru.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/vishenka-na-torte-f-a-q.18778/#post-346606
     
    Последна редакция: 19.7.17
    tupac65 и staneli харесват това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    Е, все до последния момент правят промени.... Аз тамън съм бучнала от растенията, дето с каруцата ги изсипаха наведнъж и не мога да им смогна... До довечера дано се уточнят, че да знаем кво да правим - дървета ли, животни ли...., само селекции ли...
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    След малко обирам две полета с котешка мента и ще наредя 20 ч. дървета, пък каквото ще да става.
    Поне плодовете никога не са излишни.
    Бахамарамските ми полета остават както са, предимно с дървета ХХЛ + някой обор, няма да им разбутвам режима на бране. Ако участват - утре вечер и от там нещичко ще изскочи.
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Предметите са еднакви като визия, но различни за кода на играта не би трябвало старите да дават нищо, ама то тая работа никога не е сигурна.......
    Няма гаранция че ще се получава ваучер от всяка селекция - на случаен принцип ще е :sleepy:
     
    .water. и Mermaid харесват това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е,то от полетата(обори и дървета)я падне,я не.От селекцията я падне,я не...Ми да идем до сладкарницата поне да не сме капо,да се намуам с торти и да ми мине мерака....xDЯвно и сега ша е кат са почне евента да се види от къде духа вятъра и струва ли си или не.(Демек,нищо ново под небето на БП)
     
    rudo_bobi, .water., MARV3000 и 3 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Тя не стои ли на небесния ред от тортите, тази ще трябва да е нова?
     
    milkoga1 харесва това.
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Нова, нова, ама на нас ни се иска да разбутаме реда, да я бучнем на полето да получаваме по 2 ваучера и да прецакаме гадовете от немско.
     
    rudo_bobi и .water. харесват това.
  13. .water.

    .water. Адмирал

    С две думи като започне евента ще видим от къде какво пада .Направила съм една мешания дръвцета оборчета малко китки довечера ще разбера ще ядем ли торти или ще караме на пост и молитви.
     
    pepa551 харесва това.
  14. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    за бейби бум някой каза ли нещо ?
     
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Каза, каза - от утре до неделя. :)

    Да попитам - само при мен ли не се виждат картинките на различните видова баби меци?
     
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И при мен не се виждат
     
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    И аз не ги виждам, затова ги разгледах в чужбинско. И последно какво излиза - ваучери за торта ще падат от обори и дървета и производства, ама само за фермата, не за острова и без посвеи. Тюх, а аз се минах да насадя карамфили з атоя дето духа.. Поне имам дръвчета и няколко секвои, няма да е съвсем без хич, ама като цъфнат китките ще ги махна и хайде на хората.
     
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

  19. slav75

    slav75 Прохождащ

    събрах си всички дървета, включително и вълшебни и не получих нито един билет от тях
     
    n0_m0r3e и sahara83 харесват това.
  20. pipeto7

    pipeto7 Стажант

    и аз>:(