Дискусия : Творци във фермата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. legolas243

    legolas243 Стажант

    Благодаря за бързия отговор :) такава боя имам много ... мога да напълня цял басейн. Успех на всички които се опитват да докопат редичката.
     
  2. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Хахахах, че то вече било по-лесно да си купиш костенурка от пазара от колкото л.... (оборска тор) ве!!!xDxDxD
     
    Торнадо73, sahara83, Мариана07 и 4 други харесват това.
  3. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Ако знаеш само колко си права :) Откакто се освободих от фермата сто+ не знам си кое ниво (къса е фермерската памет) воденичен камък ми падна от шията. Сега разцъквам една на 83 ниво когато имам време и ако ми е кеф играя, ако не ми е кеф съм пас... Обаче понякога ме хващат лудите фермерски и разцъквам стратегии ей тъй да си припомня доброто, старо време у форума...
     
    Торнадо73 харесва това.
  4. kokoto1

    kokoto1 Подрастващ автор

    Здравейте, ако имате неподарени подаръци - моля за помощ, нещо много малко фулмастери ми излизат от полетата. Сега и дългорастящи сложих, но се съмнявам, че ще мога да ги събера необходимите бройки за приключване на куеста. Благодаря предварително на отзовалите се и успех в играта!:)
     
    черешка харесва това.
  5. sahara83

    sahara83 Познавач

    вярно бе иконата на торта е една така неприятно сиваxD
     
  6. desi232

    desi232 Посланик

    а колко книжки трябваше да съберем за целия евент
     
  7. patetoilieva_9

    patetoilieva_9 Стажант

    55
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    55х5 изкачащи,275 бройки трябва да имаш,справяш ли се изгубилата Деска,хехеее
     
    desi232 харесва това.
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    търся някой да ме замести докато ме няма:oops::oops::oops:

    Моля, торнадо и деси да си пишат личните съобщения на лични в играта, или където другаде предпочетат. Тук в тази тема това е спам и ще бъде изтрито!
     
    milkoga1 и desi232 харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Аман от кръшкачи! :( Пък ние на помощ разчитаме :cry:


    Кобрелия: Ми и аз търся такава де...:D
     
    Последно редактирано от модератора: 28.5.15
    desi232 харесва това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    аз съм насреща какво трябва да правя,да предупредя че не обичам да чистя,хехеее
     
    desi232 харесва това.
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ми като за начало можете да се изтриете, то и аз не обичам да чистя....нито да шетам по чужди ферми без причина
     
  13. desi232

    desi232 Посланик

    е затова няма да те избере щот не обичаш да чистиш хахах
    ок няма проблем,малко се увлякох.извинявам се
     
  14. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    само това ли,ааа тц чакам си обещаното да ма поканиш на съвет,стол ще си нося ни бой са,от ония рибарските трикраките,хехее

    Кобрелия: докато чакаш тръкни се, а за съвета - нека дойде рибарено време да сме в крак със столчето... че сега е време само за охлюви да береш:)
     
    Последно редактирано от модератора: 28.5.15
  15. venila

    venila Подрастващ автор

    При мен възникна проблем.Насадих растенията (боите)на Бахамите и след около 15-20 мин. ги поглеждам - времето за тях беше спряло.Рефрешнах няколко и пъти -нищо. Започна да тече все едно сега съм ги насадила.
     
  16. rozalinda20022

    rozalinda20022 Прохождащ

    то нема и зор само децата се надбегват и дуят xDпаленца кво да ги правиш нали са младиxDxDxD
     
    Последна редакция: 28.5.15
    xari_myri харесва това.
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    куестът е в историята успех на всички.!!
     
    desi232, Мариана07 и Valkaaa76 харесват това.
  18. lekence

    lekence Активен автор

    Е,много ми е труден този куест.......много бройки,много изкачащи,много нещо......
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ако си с гугъл хром - смени го с друг браузър. Напоследък този браузър създава проблеми /не знам защо/.
    Благодаря, Деси, че откликна на молбата ми!:)
     
    desi232 харесва това.
  20. 4okolino

    4okolino Младши експерт

    Благодаря!С Мозила съм.То свърши -преживях го.Продължавам напред!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.