Дискусия : Творци във фермата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    Това се води отрицателен бонус защото хабиш супертор.Това е от много отдавна,Бп много добре знае ,но той печели по този начин.
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ами то затова е до ресурс на акаунта ;)имаш крава, пиеш млякоxD
     
  3. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    Абсолютно ресурс трябва и време.За това аз съм с Харита и купи.Успявам да събера изкачащите.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    и аз не го ползвам тоз метод, защото нямам много секвои за с тор и пари не влагам, кютам като теб и пак успявам:)
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    сега остава да се появи анализатор ЧЕРИ със стратегий,извинявам се ако съм засегнал някой особено мод Каспаретка,нямам честа да я познавам лично но съм чувал само хубави неща,оказа се че сме имали дублиране на инфо,малко ме хвана яд че ме изпревари по завоите,ама аз нали съм по улав и стар ...случва се,та това е истината ресурс-труд-постоянство и...правилните стратегий,хубав ден на всички
     
    desi232, pif4o335, sabchooo и още 1 човек харесват това.
  6. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Ами то който знае за бонуса има и супертор, нали се сещаш, че секвоите не са проблем за такъв играч.
    Ами отдавна е, нали ти казвам, че аз 2 месеца се опитвам да култивирам едно от споменатите растения и всички бонуси съм получила с изключения на въпросния.
     
  7. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    аа аз знам за бонуса но имам проблем със секвоите.нямам време за влака,чакам да ги пуснат на търговията.:)
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ех муши кое му е трудното за 4 часа да се направят 2 хил. бройки,при активиран ред растението е за по малко от час с всички екстри за 2 часа си засял навсякъде след още час имаш 2300 бройки,пък за изкачащите да ти поясня на теб както и на всички бъдещи стратези.....ако куестът почва в 15 часа,в 15 и 05 минути имам всички изкачащи,системата любезно бе обяснена няколко пъти,хехеее
     
    desi232 и -sindi9- харесват това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Прежали някое лало и малко супер-торчица, по-бързо се улавят бонусите, от собствен опит говоря.
    [​IMG]

    Че нали точно това казвам - никак не е трудно.
     
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    да попаря малко радостните изблици но без редът от небесната не става,та който реши да бичи китки у парникът да има и това в предвид,хех...
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Аз си я имам редичката, споко.
     
    Последна редакция: 28.5.15
    xari_myri харесва това.
  12. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    коя е тази редица
     
    feniks160 и fermer4eto77 харесват това.
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    муши недей се пъна толкоз душо,като гледам хакнала си всички бонуси по слотовете,нужен ти е само тоя за 25%.... ей така се прави. ако има нещо неясно с радост ще ти разясня,не е срамно да не знаеш хехехе

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 28.5.15
    desi232, metalABV.bg и pif4o335 харесват това.
  14. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Муши, що ме караш зорлям да бъда язвителна... Точно ти не ме учи как да прежаля някое лало... на теб ако са ти безплатни лалотата, аз от джоба си няма да извадя и то за ферма на 83-то ниво. Като те гледам и ти си взела всички бонуси преди да нацелиш желания... така че както казах, акъл не щъ, искам пари :)
     
    MARV3000 и Торнадо73 харесват това.
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Естествено, че не е срамно да научиш нещо ново и да питаш, ама някои от бонусите си ги имам от преди, няма смисъл да ги разкарвам. А избрах карамфилите с друга цел, не търговия.

    От
    "Празник на реколтата2014"
    [​IMG]50 ТО * нивото
    45 ТрТО * нивото
    5 % по-ефективна супер тор за 6 ч.
    40096:00

    Абе нищо лично, просто споделих. Някои от бонусите са ми от преди. А пари и аз не отказвам:). Пък всеки знае себе си какво и с каква цел вади, нали?
     
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ве стратезити не са у пълен състав,сигурно се прегрупират кат чертаят варианти как да са мини я без редицата я като облагородиш марула,хехехеее
     
    desi232 харесва това.
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    напълно съм съгласна с мнението ти, подкрепям го. Има 120 часа до края на евента, тъй като гледам повечето са всеки ден в играта, т.е. имат време да отделят, аз съм до 3то ниво на евента, кретам и знам, че ще го изкарам. Но никога не е вредно да научиш стратегиите на останалите и да знаеш какво, къде и как да приложиш ако ти се наложи или прииска.:)
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А понякога и само за раздвижване на бръмбарите в главата е добро упражнение :p.

    А това според мен е най-важното :).


    Ау, май много се разплямпах :oops:.
     
    -sindi9-, Valkaaa76, Кобрелия и още 1 човек харесват това.
  19. legolas243

    legolas243 Стажант

    Здравейте, не разбрах само едно тези 50 бои за 4то ниво какви са и от къде се взимат.
     
  20. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Е, от това по-голяма стратегия - здраве му кажи! И аз съм на същия принцип! :)
    ПП: Подминала съм те обаче - вече съм с едни гърди напред :p

    Аааа и ти се мъчиш да се оттървеш от мотиката май! >:(

    xDxDxD ако знаеш и аз какво чудене му дръпнах, докато проумея, че става въпрос за обикновена боя, от склада (плевнята)! Съвсем се шашардисахме от стратегии ;)xD
     
    Последно редактирано от модератора: 28.5.15
    Торнадо73 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.