Дискусия : Творци във фермата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    нещо на немски нямаш ли че само такива чуждоезични светила щъкат из форумът,хехехее
     
  2. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Най-доброто постижение , за което съм чела, беше на Тити, 250 броя изскачащи.
    Струва ми се, че 500 бройки не се правят от обиране. Май Торнадо има щедър приятел и му е изпратил много подаръци ...
     
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    постнал съм снимки,нататък дали са от свети Петър или съм си източил банковата сметка за кошници си е мой проблем.!!!
     
    -sindi9-, fermer4o888, Valkaaa76 и 4 други харесват това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    чери, ей тъй са прави;)
    o_O:eek:туй е 1 ден за кво са му помагачи o_Oпрочети линка на каспаретка и мож да фаниш:)
     
    desi232, -sindi9-, -pux4o16- и 3 други харесват това.
  5. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Не си спомням да съм се фукала с такива постижения, но щом казваш. И не виждам какво има да гадаеш щом мод така любезно ти е постнал инфото. Друг е въпроса с каква съвест го е направила за хора, които така любезно се редят на опашка да им аргатува у фермите, докато си пият кафето :(
    П.П. Милко и Черешка чакат да им напиша стратегия и щом не пиша, значи не зная, но.... ще има да почакат да се качи свинка на джамия.
     
    Торнадо73 и sm0uk3r71 харесват това.
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    всъщност модът май имаше инфото от мен ама нищо,нека си отговорят хората защо играчите който знаем мълчим,когато нещо се сподели има цяла армия като милколи череши миреши който те нападат било че нищичко не им е ясно било че няма как да се справят дори и да имат инфо.............
     
    sabchooo, AIDA_78, pif4o335 и 2 други харесват това.
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Ваня, съгласна съм, че може за 1 ден да се съберат, но не е възможно с едно обиране.
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    и къде прочете че е с едно обиране.....
     
    -sindi9- харесва това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    оф, пишете без да мислите и после се цупите :mad:ти на фотото китките не виждаш ли:eek:на бурята да не са му пуснали 2000бр от БП8)
     
  10. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Шегуваш се предполагам ... 4 часа след началото на евента , при положение, че е разсаждано и садено растение от евента, няма как да е засадено и нещо, от което да се получат много бройки. Може да се изкарат 100 бройки, но за повече се съмнявам..
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:има щолен, сама китка, торове, 4 полета,плодородни,линка на каспаретка, мармалади, понапъни се малко8)
     
  12. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    да направя едно уточнение мод каспаретка не знае инфото от мен просто разбрахме случайно че и двамата сме в час,тъй че неправилно се изразих,нямам претенций да съм особено знаещ,може спокойно да се съмнявате във всичко което пиша стига това да ви помага да спите и да се развивате като играчи хубав ден
     
    -sindi9-, fermer4o888, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  13. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    Слез на земята,няма нужда ти да ме учиш.Стига с тази надпревара.Сложих линка защото мисля че всички могат да се възползват ако имат повече ресурс.Аз лично не ползвам това защото нямам секвои.Стратегии не мога да пробвам защото нямам това време.Направила съм бонуси за кармфил и рози в парника за по бързо узряване(не за тази с) удобни са ми за евенти
     
    черешка харесва това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А, за 4 часа и с разсаждането барабар могат да се направят 2000 бр.
    Ами първо обиране - 90 бр., на второто вече са 810. И на третото са над 2000.
    Първа и втора реколта на големи полета с мими тор, третата вече на малки поленца, и трите засаждания с вода, тор и супер-тор. И преди саденето Чатни, Щолен и Самата невинност. А и една редичка има за увеличаване на ефективността на супер-торта.

    П.П. Само със Самата невинност времето е около 1:10 ч., не помня как беше и със щолен и редичката. В един друг форум четох за узряване на реколтата за 24 мин, подробности нямаше обаче.
     
    Последна редакция: 28.5.15
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    мисля направих уточнение но който бърза,хех
     
  16. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Те за изскачащите говорят.
    Айде стига вече надцакване тука, кой е по-по-най и кой от кого знае какво. Хората 100 стр изписали по чуждите форуми. Само тука се крие.
    Трикът е съвсем прост - мигновено поникване. Супер тор -50%, с руната на дървото -60%, щолен и невинност -15%, редът от топа -5% и с култивирано растение -25% общо става ефективност на супер тор -105% и растенията поникват мигновенно на плодно поле. Изскачащи - на корем!
     
    BUTTERFLAYS, dyndi_l, -sindi9- и 4 други харесват това.
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    вземам те за свидетел как правя изкачащите от раз хехехе
     
    desi232, -sindi9- и pif4o335 харесват това.
  18. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Ами не мисля, че БП не са наясно, но все пак благодаря ти, почвам да произвеждам лук, перуника, артишок и т.н. който разбрал - разбрал, че ще се харчат като топъл хляб на пазара, щото се почне едно култивиране...
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    добре смляно само да го глътнемxDи да са запримxD:p
     
    pif4o335 и Kalina_A харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не само за тях, имаше недоверие, че за 4 часа могат да се направят 2000 бр. растения на събитието.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.