Дискусия : Творци във фермата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 26.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Как ги направи толкова много???
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    стига да имаш ресурси има и начини...секвой супер тор и готово,лесно е.!!!
     
    -izi98-, -sindi9-, baikazan и още 1 човек харесват това.
  3. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Секвои на кое ниво са?
     
  4. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Торнодо, магии ли правиш? Аз събрах 100 бр. и си мисля, че е геройство, но ти направо ни удари в земята. Браво!
     
    -sindi9- харесва това.
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    мисля знаеш че съм вълшебник хехехехе,просто много труд и сега ми е лесно,секвойте не са от определено ниво,печелиха се от експресът подобно на гигантските обори.!!!
     
    -izi98-, baikazan, -sindi9- и още 1 човек харесват това.
  6. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Знам, казвала съм ти го неведнъж. Значи, ще чакам експреса да събираме секвои. Засега имам само четири, но пък и много излишни дървета, така, че ще си взема още.
     
    Торнадо73 харесва това.
  7. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Като съм на по-високо ниво и имам толкова много бройки ще се похваля и аз :)
     
    Valkaaa76 харесва това.
  8. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ми че то май форума е и за това;) - да споделяме и да се хвалим!
    Добре че бройката на растението не е най - голяма, защото от 4 полета засети с бурканчета изскочиха 9 флумастера. Първоначалния успех от дългорастящите, хич го няма при евентното.
     
    черешка, Торнадо73, fermer4o888 и 2 други харесват това.
  9. baiete

    baiete Болярин

    При мен след събирането на борканчетата от 4 полета 19 бр. o_O
     
    черешка и Valkaaa76 харесват това.
  10. DAN63

    DAN63 Обитател

    Само аз ли се чудя на цената на торта ? Преди по време на евент цената беше над 250 пенса , а сега на няколко пазара погледнах - цената е еднаква и е 5.25 !!! Или нещо пропускам ??
     
    -sindi9- харесва това.
  11. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    При мен цената е 4,02 :eek:
     
  12. DAN63

    DAN63 Обитател

    Е да де , но се чудя кой я произвежда , за да я продава ??? Нещо не ми се връзват нещата....
     
    -sindi9- и Valkaaa76 харесват това.
  13. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    какви пари се правеха само язък че я барнаха >:(
     
    -sindi9- харесва това.
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    е,бре,де бре,опаааа,айде намали малко бройките,или защо не постваш снимки?Нали за това ревахте няколко дни снимка та снимка,ми айде де?давай снимка да ти повярваме.
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 2 други харесват това.
  15. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Когато беше неограничено торището се презапасиха хората с по 100 000 и нагоре и сега я продават. Като им свърши ще се номализира цената. ;)
     
    -sindi9- харесва това.
  16. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    глупости кой ще продава на тая цена по скоро от БП нарочно задържат цената та хората с мнооооого тор да не правят кинти те затова я и върнаха в първи клас;)
     
    -sindi9- харесва това.
  17. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    На мен на 250 ми се виждаше евтино и не продавах, само си купувах при нужда, сега пък хич няма да пусна на пазара торчица, па дори и да я губя с ограничението на торището.
     
    -sindi9- и Kalina_A харесват това.
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    -helixme4o-, Valkaaa76, sm0uk3r71 и 7 други харесват това.
  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте,

    Моля ви да запазим добрия тон в тази тема и да остане дискусия свързана с евента.Мисля че всички можем да си бъдем полезни и да извлечем максимума(до колкото ни е ноебходим) за фермите си като споделим.Що за надпревара?:oops:

    ПП:Оставям Ви едни линк с интересни споделени мнения на играчи,по повод бързо приключване не куести с изкачащи (с помощта на супертор и бонуси от парника).Не е на БГ,но нашите стратези отдавна не пишат. http://ru.bigpoint.com/farmerama/bo.../besedka-kultivirovanie-rastenij.7822/page-40
     
    черешка харесва това.
  20. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Сбылась мечта и....а, лук сдался через месяц!! Молодец, а у меня вече втори месец не ми се сдава, всички други бонуси получих, а този НЕ:mad:
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.