Дискусия: Тайно езеро

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.4.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Реда накичен.Бях събрал 56 стръв,купих примамки S ,последните 6 перли спечелих.
     
    Bamze, .TAINNA., tanyamery и 2 други харесват това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Аз продължавам да си седя с 6перли и реда остава мираж>:( А по високите етажи умниците не направят нещо не виждам как ще стане.Прекалиха този път>:(>:(>:(
     
    shiky, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Както преместиха реда за който говорих че се обира след като иамат зелено знаменце.
    Според мен трябва да направят играчите който не са спечелили перли за да си вземат реда.
    Да им се начисли:)Не може 3 седмици да играеш ,накрая половината или една трета от играчите да духат супата:cry:
    Всичко могат да направят стига да го искаме,не може само ния играчите ,да сме прецакани.
    Както бях писал ,за сувенира и за сезонната купа ,стига да искат ,могат да ги върнат в играта ,както по време на сезоните са действа ли.
     
    Bamze, shiky, -dd76- и 9 други харесват това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Не мисля , че изобщо нещо от писанията ни стига някъде...
     
    .water., .TAINNA., -niksan- и още 1 човек харесват това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Най-накрая да се отчета и аз - първите 6 перлички :D:D:inlove::D:D
     
    Bamze, milena7004, лудакрава1 и 3 други харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    ТОку що улових вторите 6 перли, два пъти подред мерлини хванах с луксозни примамки.
    :music:
     
    Bamze, milena7004, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  7. siniger12

    siniger12 Стажант

    От 130 хвърляния до сега нито веднъж няма перли. Хващани са всякакви риби и нищо.
    И аз хванах два пъти подред мерлин днес и два пъти подред октоподи, но с обикновена примамка.
    Това е подигравка с играчите. Не е нормално три седмици да играеш, да влагаш ресурси и накрая да те изиграят като не ти дадат основната награда заради "случаен принцип".

    ID 39124164
    siniger12
     
    Последна редакция: 30.4.21
    -dd76-, .water., milena7004 и 4 други харесват това.
  8. Haroun

    Haroun Стажант

    Зная, че има още 95 часа до края на събитието, но..... случайния принцип на БП започва да ме притеснява, защото имам само 12 перли ?Има ли вероятност да се размина с реда, благодарение на едната случайност?
     
    .water., лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  9. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Шанса ти е голям, ще се получи:)
    В мойто тайно езеро перли няма:(
    друго си е ако бях Ама.xD
    След Великденските пости, се надявам БП да ми дойдат с всички перлички на гости:p
     
    .water., shiky, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Все още не са ми се падали перли и в известен смисъл съм много доволен. Редът е изключително постничък, особено като за награда от толкова дълго събитие. Колкото и както да го претеглям, няма да ми липсва, така че поне при мен драма няма.
     
    dedoto, лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не си сама, до теб съм и аз вися с 6 перлички xD
     
    лудакрава1 харесва това.
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Не е въпроса в реда не кой знае какво.Въпроса е принципен.Не можеш да пуснеш еват от 2 седмици и да се гавриш в хората.Защото това си е чиста подигравка.имам още четири дни за 12 перли.Тъпо е.Просто е много тъпо!!!!!>:( А най кофтито в цялата ситуация е , че им става навик>:(
     
    shiky, -dd76-, .water. и 5 други харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    за съжаление, така е. Да направим един тегел из чужбина а?;) да видим дали и там реват като нас :p
     
    лудакрава1 харесва това.
  14. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    няма няма няма и ето за три дни събрах перли за два реда.мисля че накрая всеки ще си вземе реда.успех.весели празници.
     
    milena7004, Doremi, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И при мен днес, наведнъж от луксозни примамки 12 перли наведнъж. Накичих си редчето благополучно:inlove: .Смятам че Чоко е прав и накрая ще има редче за всеки. Успех.
     
    .water., ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Да ти кажа, като прочетох какво си писал, че си събрал перли за два реда, се зачудих. Та реших да наловя и аз каквото се е събрало (смотани са ми наградите и не ми се занимаваше, особено след като взех реда). Та само за пробата лових, вземала съм от самото начало само Изобилие от примамки S. Това го пиша за отчаялите се, надеждата е голяма. :) 6 пъти са ми се падали по 6 перли.
    [​IMG]
     
    tanyamery, ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ревах, ревах, ама отпуснаха кранчето. Реда е взет, накичен и останаха 3 перли :D
    за протокола, и аз взимах само Изобилие от примамки S
     
    tanyamery и ka-linka харесват това.
  18. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    аз съм още на 0 перли...............явно този ред няма да го имам
     
    shiky и лудакрава1 харесват това.
  19. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    И аз да се отчета. Реда е накичен.
     
    .water. и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ще го имаш, ще ти ги избълва тия перли, ще видиш :) събирай без да отваряш сандъци. Моите се бяха събрали около 17 сандъка с примамки. Отворих ги и с примамките дойдоха 2 порции перли без да разбера :)
     
    tanyamery харесва това.