Дискусия: Тайната скала на Дядо Коледа

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 14.12.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, не играем за пръв път този тип игра. Но за пръв път за изиграването на 1 сегмент (което е дясната или лявата половина на масата) са необходими 2 тестета. Т.е. за цялата маса са необходими 4 тестета.
    Карти не се отварят, ако си избрала сегмент, който не можеш да изиграеш, т.е. трябва преди него да изиграеш другата половина.
    Освен това ако затвориш масата при раздадени карти, не се губи нищо. А при следващото влизане в прозореца на събитието се отваря точно това, което трябва да доизиграеш.
    Моля, исках да ти покажа, че няма нищо загубено. Останах неразбрана обаче.
    А откъде тогава са се появили монетите със звезда? Можеш да провери колко имаш налични или налични+похарчени, нали?
    Подобно!

    :):):)

    П.П.
    [​IMG]
    1 показва кой сегмент (ляв/десен) е на ред за изиграване - в зависимост дали бутона за стартиране е вляво или вдясно, т.е. под 2 или под 3. Ако цъкнеш направо върху бутона, този сегмент се отваря с раздадени карти. Ако играеш лявата част, след нейното изиграване играта направо отваря дясната и ти предлага да я изиграеш, което можеш да направиш или да не направиш. Ако играеш дясната, след приключването й играта затваря прозореца с масата.
    Но можеш и по друг начин да влезеш в сегментите на масата - кликвайки някъде около 2 (за левия) или около 3 (за десния). Тогава в прозореца на сегмента ще трябва да натиснеш бутона за раздаване на карти (наличен е, ако е позволено изиграването на този сегмент). Също в прозореца на масата има бутон напред/назад за преминаване между левия и десния сегмент.
     
    [[Fermerkaa]] и milena7004 харесват това.
  2. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Какво животно е пилотът Мими?
    Гъска,паун,пуйка,щраус?
     
    jundra харесва това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих със сеенето на растения. Имам да събирам още "само" 2360 коледни топки.
    От сандъците Пиколо 4 от този евент и 3 от уикенд куста съм предоволна. Паднаха ми се подаръчен пакет, вълшебна шапка, плевчака, ученик на ингрид, немъртво съкровище и 2 фестивал на светлините. Продължавам обаче да бленувам за лалогулденово дърво. Уж слушам, изпапквам си и подобни, ама няма и няма.
    Хубав неделен ден, фермери!

    Погледни на 2 страница пост 34.
    Jundra е събрала всички отговори на едно място.
     
    mimi123123456, milena7004 и Bamze харесват това.
  4. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Там си гледам, ама на този въпрос отговор не намирам.:)
     
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    хммм
    щрауска е Мими
     
    Bamze, gimitko и jundra харесват това.
  6. jundra

    jundra Професионалист

    Добавено!;)
     
    gimitko и Bamze харесват това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Обърнете внимание, че освен да си купите половин годишният ред (Тайната скала на Дядо Коледа 2), трябва за да го активирате непременно да купите и "Бърз снежнотопков огън" ! ! ! Макар другата цъкалка с монети със звезда да е много по-атрактивна ! Моля за извинение, ако някой се подразни от този пост, но на мен лично ми отне доста време да осмисля всички подробности.:cry::cry::cry:

    -----‐---
    Много благодаря на всички вложили усилия и енергия за публикуването и обединяването на всички верни отговори:inlove::):D:inlove:.
     
    nikgan63, -dd76-, kakata13 и 7 други харесват това.
  8. Bamze

    Bamze Болярин

    Пойде конят у реката!!! Явно съм купила грешната фигурка вместо “Бърз снежнотопков огън“. Да видя сега дали ще събера достатъчно монетки за всичко! Има време, но дали ще има тестета ...
     
  9. jundra

    jundra Професионалист

    От таймерите ще събереш - на 12 часа - 6 фестивални тестета
     
    Bamze харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    При мен отварянето на всички прозорци на евента е трудно, дори и в магазина е ужасно, събрах 60 монети и реших да купя цъкалките, докато чаках да ми даде първата, монетите изчезнаха, дало ми е два пъти едната и то ненужната:mad:>:(, искам да я върна и да си взема вторатаxD.
     
    Bamze харесва това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Няма кой да ти върни монетите:cry::cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  12. ivanzac

    ivanzac Подрастващ автор

    Не мога да отворя
    C1 100 Коледна топка
    Изпълнени задачи П-4 и О-7
    П-4 и О-7 са отворени. Всъщност всичко е отворено, включително и D. Коледни топки имам достатъчно.
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предадох нагоре по веригата да погледнат какво се случва.
     
  14. Bamze

    Bamze Болярин

    Още един въпрос :
    На събитието Честит ден на намаленията ще получиш отстъпка за : колелото на късмета, развъждане, мелницата и ... ? - култивирането на растения
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не искам монети, искам да ми дадат втората цъкалка, да си вземат първата:oops:.
    Играта да стане по-забавна, по-лесно да се играят евентите.
     
    Bamze и ..koni.. харесват това.
  16. jundra

    jundra Професионалист

    Има го - номер 35 ;)
     
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, ще получиш наградата, а този проблем ще бъде коригиран може би днес. Предметът дава някаква грешка....

    Готово!
     
    Последна редакция: 20.12.21
  18. ivanzac

    ivanzac Подрастващ автор

    Благодаря!
     
    Кобрелия харесва това.
  19. Bamze

    Bamze Болярин

    Извинявай, не съм го видяла. Много ти благодаря за усилията, които влагаш за обединяване на въпросите! :inlove:
     
    [[Fermerkaa]] и jundra харесват това.
  20. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Изиграх 8 сегмента,имах отпреди 10 монети със звезда,а след изиграните сегменти са 22,т.е. съм спечелила 12,а ги сметнах повече
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.