Дискусия:"С чай се решава всичко"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 27.6.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    И аз в последните куестове копах до последно.А уж са средна трудност.Преди и на висока не срещах проблем,рядко прибягвах и до супер тор.
     
    MARV3000 харесва това.
  2. Onzi

    Onzi Прохождащ

    fail
     
  3. .water.

    .water. Обсебен

    Да не говорим за абсурдните 5 мин.за мелене на брой.Дори да копаш до последно за недостигащи няколко бройки изкачащи както каза колегата Марв няма да имаш време да ги смелиш.Да права си стратегията им по-скоро кара играчите да дигат ръце и все по-често чета за отказ от играта.Започвам да си мисля,че изобщо никой не се интересува от нашето мнение и дали изобщо някой поглежда форума.
     
    MARV3000 харесва това.
  4. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    абе коити мисли за нас,тия във бъг поинт само евра саим във главите,имам чуството че биг боса е евреиче,аз затуи спрях да играя евентите,но вече се чудя дали дане приключа и със играта
     
    MARV3000 харесва това.