Дискусия: "Състезание по кучешко фризби"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.5.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Ще го играя. Това +40 ми харесва много, надявам се в топ 200 да съм на 1-во място :)
     
    живФорум, paunche28, nova910 и 10 други харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Този път ме хванаха неподготвенаxD, нито СТ, нито ЛГ, с една дума, незнам до къде ще я докарам, а за техника да не говорим, нито едно купонче:mad:.
     
    живФорум харесва това.
  3. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Системата отчита най-голям брой играчи в група 99-100, интервал само 1 ниво, останалите групи са с повече интервал,
    Класирането започва от момента ,в който започнем да предаваме фризби, в последната минута се отчитат победителите
     
    живФорум харесва това.
  4. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Имам усещане, последните 30 мин. ще бъдат инфарктни.
     
    живФорум, bilq76, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    аз ша си бера ябълките и ще гледам бурбъта отстрани xD
     
    живФорум, bubolina_8, FrozenKiss и 3 други харесват това.
  6. amira

    amira Обитател

    Този път пропускам. 5 дена няма да имам възможност да играя. Като се върна ще видя как сте се справили. :D Залагам на Пума и Муши. ;)
     
    живФорум и Пума~` харесват това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ами един съвет за топовете,никога не е това което изглежда.Ще се учудиш колко хора ще се пръкнат в последния момент,така че запаси се добре с ресурси.
     
    живФорум и .water. харесват това.
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Че ще играя - така е. Но не преценявам шансовете си за класиране в топ200 като големи.
    Мисля, че в моята група има най-много от играчите, влагащи доста реални пари. Не мога да преценя дали ще им се играе.
    Нито разполагам с някакви огромни запаси супер-тор.
    Че обирам колкото се може повечко малки наградки и каквото стане.
    (А след това вероятно ще си дам и мечтаната почивка от куестокопане и гонене на изскачащи, само скучно фермерско ежедневие с дълги растения и/или ххл дървета.)
     
    живФорум, Пума~` и .water. харесват това.
  9. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    За високите нива над 110 примерно ми се струва мисията невъзможна без развързването на кесиите, но за съжаление не живеем в белите страни. Да кажем, че с моментното изкачащите ги оправим с растението от събитието ще се закъса ме съмнява. По пет реколти да правя на ден, платежоспособните с 3-4 кошници ще ме настигат, даже с подаден ляв мигач:). И както Gold_teror каза последните 30 минути играчите с реални пари, спокойно ще преценяват "аджеба" , колко още кошнички ще са им нужни за ценната цъкалка.
    Струва ми се, че ще е по-лесно да се влезе в топа примерно в 60-70 ниво , отколкото в 110+.Да не забравяме, че да се стигне до такива нива се е играло или много години или са се вкарвали много реални пари.:oops::oops::oops:
     
    живФорум, krassimira, FrozenKiss и още 1 човек харесват това.
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Две са групите с един интервал 97-98 и 99-100 и както каза колегата това ще е борба на ресурс и кошници.Да налея една камара пари за кошници дето мога да ида си купя нови обувчици или рокленце айде няма нужда.
     
    живФорум, mell, -dd76- и 3 други харесват това.
  11. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз ще го играя само до стикера (художника отново е сътворил красота :inlove:) - за съжаление нямам нито времето, нито ресурсите за Топ-а.
    Успех на всички с кучешките забавления! :)
     
    живФорум харесва това.
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз ще го играя до реда. Ще си махна всичко, даже и дърветата и ще сея ли сея. Даже часовниците си слагам да се събуждам нощта да обирам да не губя време и да иде залого някой и друг час, който може да е важен за растежа.
     
    живФорум и Кобрелия харесват това.
  13. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    И сеЯ кО стана, сам самичък ли ще съм в Топ 200?
     
    живФорум, -dd76-, milena7004 и 6 други харесват това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Ти си човека Златен,който ще ни отсрами в международната общност на Фармерама .
     
    живФорум харесва това.
  15. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Не, и аз ще съм там, чакам да стане 15 часа, за да закупя 10-20 кошници и готова работата xDxDxD. Мисля да се крепна на 199-то място за по-голяма тръпка :inlove:
     
    живФорум, -dd76- и bubolina_8 харесват това.
  16. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    С платинените кредитни карти са на ниво 200 събрани. Така, че ще се класираме повечето играчи. Да му мислят тези в група 200+.
     
    живФорум харесва това.
  17. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Сам ли?! :eek: Таз няма да стане!:mad:
    Я затягайте колани! 8)

    (и този път без мен -
    аз на сянка...ще събирам тен)
     
    живФорум харесва това.
  18. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    къде ги виждате тея групи , бре хора , за да видите колко играчи има
     
    живФорум харесва това.
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Групи
    Нива3-6061-7576-8081-8586-9091-9394-9697-9899-100101-105106-130131-200
    Колко играчи има ще видим по време на събитието.

    [​IMG]
     
    живФорум харесва това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    260 изкачащи с обикновенни дървета
     
    живФорум, Пума~` и uncleRex харесват това.