Дискусия: "Сърце и душа"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 13.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    писала съм отговор в съответната за това тема - https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Проблем-с-влизане-в-играта.10411/page-56#post-99416
    Никой не иска играта да има проблеми, вярвам че и техническия екип в Германия също, мисля, че всички разумни хора са наясно с това. Негативите остават и за двете страни. Техниците са работели до късно и след полунощ, за да отстранят изцяло проблема.
     
  2. rosita67

    rosita67 Подрастващ автор

    взех си розовата ферма.....как да я активирам:music:
     
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    активира се от настройките на играта
     
  4. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Успях да си обера реколтата и да засея нова. :) Явно техническият проблем е доста сериозен ...
     
  5. dcpm

    dcpm Подрастващ автор

    Не знам дали някой разбора ,но много често взеха да имат проблеми и точно когато има пусната игра.Питам няма ли да ни компенсирате с 5 топки.Мисля ,че достатъчно часове се събират за да не можем да садим и т.н..
     
  6. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    5 топки оправят ли помощната техника и незасяването по нивите, това си е цяла реколта
     
    metalABV.bg и tani1980 харесват това.
  7. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Освен бонус поне 5 топки би било добре да ни дадат едно от предложенията в магазина-дърво,тор или нещо друго. Измъчиха ни яко!
     
    dcpm и metalABV.bg харесват това.
  8. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Не съдете толкова строго - всичко работи на някаква техника, която рано или късно се чупи - важно е да няма загуба на данни. :D В момента при мен всичко си работи.
     
    mushnuk харесва това.
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

     
    Kid_Rock, dcpm и лудакрава1 харесват това.
  10. mell

    mell Редовен

    ДОБРЕ С УДЪЛЖАВАНЕТО на събитието. Ами техниката и чатнито???
     
    dcpm, tani1980 и miromihov харесват това.
  11. miromihov

    miromihov Стажант

    пак се набутах с комбайните но на тях какво им пука нямат срама не се наядоха май наистина няма да влизам повече
     
    tani1980 и billy97 харесват това.
  12. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Към момента тази е информацията която имаме.Ще се начисли и пропуснатия дневен подарък за вчера на играчите които не са успели да го вземат.
    Ако имаме друга информация ще гледаме да Ви информираме при първа възможност.
     
    Kid_Rock харесва това.
  13. *Заготовка*

    *Заготовка* Прохождащ

    от снощи насам сефте влизам. Пак добре че ся на плодородни. Няма кво да се пеним и да търсим виновник. Хората работят за нас ние да играем каква иронияxD.Не им се сърдете надали сами ги предизвикват проблемите, те търпят по големина загуби от нас.:DМалко по ведро:D
     
    johnnie75 харесва това.
  14. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    компенсирате с 5 топки
     
  15. kosdas

    kosdas Анализатор

    дреме ми с извинение на дървото за 24-те часа искам си комбаина и торта и чатнито да не проговоря на немски и китаиски утре че поне на китаиски знаяк ка да псувам
     
    Valkaaa76, [[Fermerkaa]], tani1980 и още 1 човек харесват това.
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    взимайте си отпуска и суха храна и засядайте да сеете , стига ревахте
     
  17. kosdas

    kosdas Анализатор

    да ти дам адреса ми пратиш за 2 дена надницата ми по еконт само глей да ни ти омекнат коленцата
     
    SULIO_PULIO1972 харесва това.
  18. .poli78.

    .poli78. Активен автор

    Съгласна съм с всиките Ви изложени съображения и се присеидинявам към тях, а сега Ви питам от 3 дни, като влезете да обстрелвте ЗАБЕЛЯЗВАТЕ ли, че едната минута, която е дадена да се стреля не ИЗТИЧА, - остават 47, 45, 42 секунди , НО ЗАВЕСАТА СЕ СПУСКА. От три дни това наблюдавам - не ми е изтекло времето от 1 мин. и обстрелването спира, виждам секундите, които ми остават, но не мога да стрелям, защото завесата пада. ОЩЕТЕНА съм и то много. Моля да се съгласите,
    като си направете труда да забележите.Очаквам мнението Ви, във връзка с това!
     
    dcpm и The.Farm харесват това.
  19. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Завесата би трябвало да се спуска по рано само ако си изразходила 10-те топки или си достигнала лимита от 24 точки. Обърни внимание. И при мен се спуска по-рано ако достигна максимума от 24 т. Ако е друго, тогава наистина си прецакана
     
  20. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    споко след малко ще ти пуснат да си закупиш всички благинки , като тор, комбайн.... с такава надница няма ти коства много :)))