Дискусия: "Сърце и душа"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 13.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Чак пък...аз лично очаквах малко по вече.
     
    тралала, ..koni.., tani1980 и още 1 човек харесват това.
  2. aylakz

    aylakz Редовен

    И аз
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Бе и аз имах мечти за специално розово издание на лг дърво, даващо не 1 лг/дневно, а цели 10 - ама нека слезем на земята и да бъдем реалисти, а и да не бъдем лакоми. Някъде вече го споделих, ама пак ще си кажа - удовлетворена съм от компенсацията.
     
    aylakz харесва това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    [ QUOTE="milkoga1, post: 99803, member: 4818"]Чак пък...аз лично очаквах малко по вече.[/QUOTE] Да ти кажа на фона на досегашните събития в играта имало е безброй проблеми и бъгове и винаги сме пили по една студена вода даже и толкова не е имало сегашната компенсация е доста добра.Очаквах много по-малко да не кажа нищо.Можеше и нищо да не дадат и ние да си мрънкаме и нещата да си минат и отминат както е било до сега.Така ,че по-добре гълъбче в ръката отколкото орел в небесата.
     
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Да ти кажа на фона на досегашните събития в играта имало е безброй проблеми и бъгове и винаги сме пили по една студена вода даже и толкова не е имало сегашната компенсация е доста добра.Очаквах много по-малко да не кажа нищо.Можеше и нищо да не дадат и ние да си мрънкаме и нещата да си минат и отминат както е било до сега.Така ,че по-добре гълъбче в ръката отколкото орел в небесата.[/QUOTE]


    Разбира се вие сте прави,но просто аз се надявах на нещо по съществено.И както казват мечтите са безплатни.;)
     
    тралала харесва това.
  6. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    благодаря за отговора
     
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Благодаря много на който даде сърчица - стигнаха със сетни сили за 2 игри баш накрая взех оборите.
    Наредих ги още вчера и ето резултата:
    Глициния, Скоруша XL, Трънка, Маслина & Захарен клен XXL, Круша червена Д'нжу
    От оборите - жълти кокошки и лисици, червени патици и невестулка - Йей.
     
    bubolina8 и arono_ele харесват това.
  8. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    След края на евента-ама награда не ми беше начислена.Мислех наистина да направя снимка ама-викам това е само игра.....Има ли смисъл да оставям IP за проверка.
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

  10. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    При мен също наградата НЕ беше начислена :eek::eek::eek:
    ИД 53416977
     
  11. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Благдаря-divane-,току що се появи.
     
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За нищо, радвам се че всичко е наред :)
    Виждам, че и тук всичко вече е наред.
     
    лудакрава1 харесва това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    О да, благодаря;) Всичко е наред;)