Дискусия: "Сърце и душа"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 13.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    И евента и камъните са си на място. Които има проблем да остави ид и описание, за да погледнем.
     
  2. НИНА

    НИНА Младши експерт

    и нали щеше да има бонуси-КЪДЕ са?
     
  3. dnids

    dnids Младши експерт

    здравейте кам управата на фермата съобщението наистина пиши че сте го постнали в петък за което малко мога да по споря ама айде ама поне и часавника да бяхте апдеитнали в петък
    за което мога да ви споделя че при следващия такъв случай ще останете с 2ма играча по малко ако искате и като заплаха го приемайте почна да пи писва от -ви игра

    Хайде да се придържаме към добрия тон!
     
    Последно редактирано от модератора: 20.2.17
    kle71985 харесва това.
  4. kle71985

    kle71985 Активен автор

    да ставаш сутрин някои хора отиват на работа и се прибират от работа и кво да видят ами куеста продължава ами добре по добре да не я играем играта и готово
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    В петък имаше достатъчно проблеми и колегите решиха, че е по-добре да стабилизират играта вместо да човъркат таймера с риск да има още сривове. Дали ще играете или не е ваше решение и право, но е хубаво да помислите, че по някога може да има причина за едно или друго нешо.

    Когато имаме окончателно решение ще получите информация.
     
  6. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Абе хора, що се газирате излишно. От как си играем играта - винаги си е имало бъгове. Я применете на рецепта 125 мл Балантайс + 56 гр. печени фъстици и всичко е ОК.
    [​IMG]
    Може и да не съберете монените, ама е голям Кеф.
     
    rudo_bobi, [[Fermerkaa]], маринката74 и 6 други харесват това.
  7. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Хайде сега,имало проблем!?:eek:Да,имаше,но не сте ли свикнали,щом сте абонати на БП? Да погледнем в една друга реалност/безпроблемната/:eek:?
    На тази ЗАДАЧА /евент/,най-вече- темата за нея!!! Имало е и такива/някой път/:inlove:

    1.Муши, дава разчетите и параметрите за изкарването Й /МУ/ Да е жива и здрава,много ми помага с това!!!!/без грам ирония/
    2.Двама-трима мрънкат,колко е лош БП ,колко много им иска........xD
    3.Мрънкащите по точка 2,на втория ден, започват да се хвалят,че вече са завършили-ЗАДАЧАТАxD,но пък мрънкат,че дърветата и оборите им не са от- НОВИТЕ!?/каквото и да означава това/xDxDxD
    4.Идват "сиромасите" да им се помогне с някой подарък! :eek:/Някой от тези никове са с години в играта/:eek::eek::eek: И пак не могат да вържат, една смешна ЗАДАЧА /евент/

    Е, сега имаше ПРОБЛЕМ /ВИНАГИ Е ИМАЛО/ ,но пък темата, стана много цветна,с много добри коментари!!!/каквото и да означава това/:oops:xD
     
    bilq76, amira, маринката74 и 6 други харесват това.
  8. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Палците - от стискане строшени :p
    Резултатите - от теб необявени o_O

    Но пък червен еликсир много помага xD
    Изкарвам 48 монети веднага ;):oops:
     
    Gold_teror и [[Fermerkaa]] харесват това.
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ето компенсацията от БП, която много върви ако си пресолил вечерята...

    [​IMG]
     
    FrozenKiss, KARAKONJO, shiky и 5 други харесват това.
  10. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Споделете какво си взехте от магазина? От "разни" и от "фермерски стоки"?
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Всичките загадъчни, супер-храна, златни банани и парти врътки. (Звезди не ми трябват, за торовете имам някоя секвоя, пинки пай бера или купувам с мп, розовият дизайн не ми е интересен, а стикеЛа - ако ми артисат монетки.)
     
  12. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    А нещо интересно от парти врътките?
     
  13. cvetidd

    cvetidd Стажант

    milq pomognete s sarde4nite kamani
     
  14. cveti2011

    cveti2011 Стажант

  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    а аз да подсетя в случай, че сте забравили казахте в началото на седмицата ще бъдем възнаградени с бонус заа кога да го чакаме
     
    tan65 и лудакрава1 харесват това.
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз нищо не съм взел освен дърветата. Трябват ми 300 камика за да взема най - голямата цъкалка. То бива бива стиснатост ама това на нищо не прилича - ни дървета ни котета - нищо не помага. Едва събирам на ден за 3-4 игри. Каква е файдата от тея растения като почти нищо не пада за да ги комбинирам. И съседите се ослушват - между 5 и 9 камика на ден. Как хората получават максимума от 20 подаръка не ми е ясно. :mad:
     
  17. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Аз си достигнах програма максимум, даже и дървесната тор взех извън плана (за това ми стигнаха монетките, че и за стикеЛа останаха :D)
     
  18. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Вземи си реда. Най-голямата цъкалка ще ти я подаря на ПиТ.
     
  19. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Някой знае ли нещо по въпроса за подаръка-ако победиш Маца?С колко точки трябва да водиш за да вземеш подаръка.Аз водя със 100 но колкото и да натискам-не ми го дава......
     
  20. didbabu

    didbabu Стажант

    Охх този път растение много, но малко падащи...
     
    malkata_ice харесва това.