Дискусия: "Сърце и душа"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 13.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Аз да си питам за един тактически въпрос - преди евент с растения да се засади дълги растения на обикновенни малки поленца или плодородни. Някой проверявал ли е от кое пада повече предмети?
     
  2. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    При мен от малките, приблизително около 40% повече, отколкото от плодородните. Но аз съм си виден карък, такъв карък съм, че ако има класация на каръците ще изпадна на второ място :p. Така че при другите може да е различно.
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Трудно е да се отговори. Не се знае какво изскачане ще бъде заложено. Има значение твоите възможности какви са (ниво, Харита, купи на дървото).
    Все пак плодородните дават по-дълго време на растеж, следователно би трябвало от тях повече да изскочи. Но пък от 1 поле не повече от 44 бр. (толкова плодородни полета най-много може да има и то на най-голямото поле). А малките като брой са повече, значи би могло и повече от 44 изскачащи от 1 поле да има. Затова казвам, че не може да се каже. Трябва ти сам/а да си прецениш, да направиш проба в един и същи куест, еднакви условия (например 1/2 поле малки, 1/2 поле плодородни).
    При мен определено малките водят - високо ниво и прилично количество Харита.
     
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    бре , пръкна ми се от оборите цяла невестулка
     
    milena7004, pepa551, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен от острова ми се падна анона - ураа - имам си цели трички, да не са самички, Баобаб и Ачачайру XL, Мандарина и Банан XXL и Кашу. На фермата същп са взети, ама не са нaсадени да не заемат поленца. Трябват ми над 300 камъка за 10 игри за да завърша реда.
     
    Последна редакция: 19.2.17
  6. amira

    amira Обитател

    Нямам желание да взимам редицата. СХ, ЗБ, парти врътки, загадъчни са ми по-интересни.
     
    SULIO_PULIO1972 и eva-mina харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Моля, ако някой може да ми отговори: розовата ферма само за основното поле ли променя вида или на всички полета става розово?
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само основното.
     
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря!
    Някой купон за помощна техника ще получим ли, като обещетение?xD
     
    маринката74, eva-mina и ..koni.. харесват това.
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Какво толкова им ревете на тея купони. Само за тях мислите ще рече човек - кипони та купони. Аз моите се чудя какво да ги правя, а вие ...
     
  11. neodim63

    neodim63 Стажант

    Защо на часовника времето до края не е актуализирано?Изтича на 20,02-15ч.Нали има +24ч
     
    mustrak харесва това.
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

  13. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    това удължаване важи само за тези, които не са взели бонуса си ли, или за всички?
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За всички. Колегите явно са пропуснали часовника.
     
    mushnuk харесва това.
  15. baiete

    baiete Болярин

    Люси напомнете им да не изгорим ! :p
     
    FrozenKiss и mushnuk харесват това.
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Представяш ли си o_Oo_Oo_Oo_O-.--.- Задължително
     
    FrozenKiss, -dd76- и mushnuk харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Няма от къде да взема техника, пък нали съм на принципа, за бога, хора, не купувайтеxD, а на ръка хич не ми се бере:oops:.
     
    stafi и ..koni.. харесват това.
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Спокойно,те ще свършат някой ден....
     
    тралала, joujoujouj, lyd_s_motika и още 1 човек харесват това.
  19. дая питам повече от 24 то1ки нвкой правил ли е?
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    неможе