Дискусия: Сърцето на морето

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 22.8.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    нещо не ми се получава:cry:имам в предвид почвам с охлюв минавам през пате и да фана морско конче
     
    Последна редакция: 25.8.23
    .TAINNA. харесва това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Голяма мъка е с тези цветове. Кой ги избра не знам, но много трудно успявам да ги навържа. Освен червено и синьо другите цветове нямат контраст. Особено трудни са зелено, розово, жълто - очите ми изтекоха. Три часа играх 7 игри снощи. Не ги събирам. Веднага изигравам, за да не се товаря много.
    Изиграх с голям зор и взиране 25 игри в ляво и събрах точки за дясното. Там съм до 20. До пиколо едва ли ще стигна, но да взема реда и мими тор и слагам катинара. Наградните точки не ми трябват. Сезона съм го приключила отдавна.
    За тези, които събират първо растенията и изскачащите, съвет: не събирайте, а смилайте и изигравайте веднага. Накрая ще ви е много трудно да изиграете всички игри наведнъж.
     
    Последна редакция: 25.8.23
    хамилто, -iliana7- и ka-linka харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, няма как да минеш от охлюв към морско конче. Можеш охлюв, пате, охлюв. Или морско конче, пате, морско конче. Приятна игра и съм сигурна, че ще му хванеш цаката.

    Примерче:
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 25.8.23
    sm0uk3r71, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Слънце, аз съм от тези, които са малко напред с растенията, ама при мен положението е специално - в неделя е събора на Юндола, кЪ да го пропусна xD. А после знаеш ли какви пържени шарани ме чакат на язовир Доспат :music:? Та посъбрах растение и сега играя спокойно, 27 игрушки извъртях. От утре ще влизам когато мога. И мен ме дразнят цветовете, ама не се впрягам, гоня само бройката игри, не точките.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    искам и аз да не играя през уикенда и затова бързам, но в 11:25 играта пак спря
    п.п. Мини играта непрекъснато спира. Засича. Опитвам преместване в основно и пусто поле - невъзможно е, а от тези полета се влиза в мини играта. В другите полета се влиза и се работи нормално. След тях проблемът остава. Пустото и основното спират. Рестарт не помага. Само излизане и влизане отново, играта тръгва, но това е нечовешко! И пак една мини игра (може и не докрай) и пак засечка, и пак влез-излез, ама че течение :mad:
    п.п.2
    Мини играта спира и не може да се играе, когато е узряла реколтата в основно и пусто поле!
     
    Последна редакция: 25.8.23
    хамилто, bubolina8 и ka-linka харесват това.
  6. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    На средата на мини играта ми засече. След рестарт ще мога ли да я довърша?
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    можеш, при следващо влизане там, веднага те праща там, където е спряла.

    Спре ли играта, отварям операта, играя и си пея ;)
     
    mimi123123456 и ka-linka харесват това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    туй ми е ясно, но поста на комшуто ме обърка и нали съм си гладно рекох да питам да не изтърва нещо
     
    Последна редакция: 25.8.23
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Някой може ли да отпусне кранчето на фъркатите.След пълната мизерия с Ту я има ту я нЕма, от поле да не можеш да събереш за една игра си ***** и подигравката:mad::mad::mad:
     
    Последно редактирано от модератора: 25.8.23
  10. staneli

    staneli Старши болярин

    Е. съжалявам комши. че съм те объркала, вероятно трябваше да го напиша по-разбираемо :).
    С 65 игри успях да приключа дясната част, с личен рекорд 104270. Обаче не успях да взема раковото съкровище. Не че ми е много зор да го имам, но ми останаха 12 игри и ако имам време и ми се появи желание за още малко игра, може и за него да се пробвам.
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  11. Приключих и аз. Всички награди са взети.
    [​IMG]
    Късмет на всички!
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз съм до 32. Карам 33, но има 200 хил. още докато го мина.
     
    maqpan4o харесва това.
  13. .water.

    .water. Обсебен

    В календара пише специална оферта за това събитие не намирам никакво инфо или не го търся на правилното място.Някой знае ли нещо по въпроса?xDxDxDxDxDСега видях леле наглостта няма граници не можеше да се играе нормално и накрая за тези,които не успяха могат да си купят стръв само по 2 кинта бройката ........
     
    Последна редакция: 28.8.23
    bubolina8, tani1980, dedoto и 6 други харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    34 и продължавам, но от 2 дни съм костенурка. Без бонуси, без нощни смени, лазя да видим до къде ще долазя.
     
    maqpan4o харесва това.
  15. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    На фона на мизерията , платена кошница имаме.Някак по логично и човешко беше да е безплатна за всеки играч, но опълченците са на друго мнение.Срам, срам , срам.......
     
    .TAINNA., bubolina8, tani1980 и 7 други харесват това.
  16. хамилто

    хамилто Стажант

    няма да мога да го завърша заради пропуснатия половин ден,плача и тъгувам, как ще ме утеши БП?а,никак,ма само споделям-няма да мога да взема реда.
     
    bubolina8 и mimi123123456 харесват това.
  17. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И аз не успях да взема реда,ама здраве да еxD
     
    dedoto харесва това.