Дискусия: Събития през май 2024 г.

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 1.5.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Аз също активирам бустера за скорост преди обирането на оборите и не съм имала проблем. Варианта преди хранене дори ми се струва по рискован, защото ако системата не го отчете веднага а оборите се захранят, наистина ще е прецакване. Забелязах 1-2 пъти, че първоначално не ми показва намаленото време, но след секунди всичко си е ок. Да не би това да те е заблудило.
     
    Последна редакция: 12.5.24
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Малко съм на кантар. Събирането на 50 сърца ще се окаже недостижимо. Времето е много различно на всичко, което правим. Муши, не съм съгласна, че за събитието не са нужни нощни смени. Следвам времената за бонуси, обиране, садене, хранене и няма как да стане без ставане през нощта. Това е моето мнение.
    Купих две кошници по 9.99 и имам още две Аркадна игра, които извадих сега, но и с тях едва ли ще се получат нещата. Храната за Аркадните игри ми гълта всички тикви, което не е ок. Утре по някое време мисля да извадя Комиксите.
    Ето какво имам събрано до сега:

    [​IMG]

    Тиквите са малко заради храната за Аркадните игри.
    Днес ще умувам до къде мога да стигна в предаването. Ще съм благодарна на всички, ако ми дадете съвети как да постъпвам от тук нататък. Целта ми е редичката.

    п.п. Моля да се коригира ПП1 Комиските от рая. Правилното е КомиКСите На много места се записва неправилно. Коренът е Комик. От него идва думата Комикс.

    -----
    При германците има помощ, която ще е полезна за доста играчи. Това са два различни варианта.
    Първият е
    Обратна връзка и дискусия за събитието "Истории за комикси"| Страница 4 | Фармерама EN (farmerama.com)
    Вторият е
    Обратна връзка и дискусия за събитието "Истории за комикси"| Страница 5 | Фармерама EN (farmerama.com)
    Вторият вариант ми допада повече. Ето го:

    [​IMG]

    Мисля да играя по него :)
     
    Последно редактирано от модератора: 12.5.24
    pepa551 и ka-linka харесват това.
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Извадих днес около обяд Комиксите от рая. Прецених, че ще ми е малко късно, ако ги извадя чак след последното бране днес. Играта и днес ми беше в рамките на 13 часа. Днес вече правих и ползвах бустерите за пикселните дървета.
    При мен актуалното състояние е следното:
    [​IMG][​IMG]
    Урааа, имам да правя още само 7 храна за Аркадна игра и 8 храна за Комикси от рая.
    Но важното е, че всичко е по план и се надявам успешно да го избутам до самия край.
    Лека нощ казвам.
    :):):)

    П.П. По груба сметка на наличното в момента имам стока за изпълнението на първите 6 нива и малко не ми достига за 7 ниво.

    Пикселният плод ми се струва доста в този вариант. Иначе сърцата и фигурките са толкова, колкото и аз ще ползвам (пу-пу-пу да не ми мине котка път):p:).
     
    Последна редакция: 12.5.24
    pepa551, mimi123123456, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Влезнах в час какво да правя,мисля че ще взема реда ,много зор виждам,да отглеждам тиквата .
     
    Последна редакция: 13.5.24
  5. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Мисля да изиграя евента до края. Ще предавам в ранния следобед в сряда. До тогава ще разполагам с 20 бр. пикселно сърце и 18бр. фигурка на супер прасе, отгледани само с наличното на старта на събитието. Успех и весела вечер! :)
     
    [[Fermerkaa]], лудакрава1, DILQNADELI и 2 други харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Утре вечер ще взема реда, а в сряда по някое време ще изпълня и последните три задачи.
    Засега сметката изглежда по следния начин:
    Ст-ст123456789101112Всичко
    28Виртуална тиква24143481754077007529332
    67Пикселен плод3111228301304432100174
    4084Пикселно сърце12221210011114
    53Комикс11181910261812941218148
    12007Фигурка на супер прасе00112234500018
    Ст-ст общо5010988020750240002964035710430505082063460644074905850
    Необходима ст-ст5010988020750240002964035710430505082063460644074905850302100
    Излишък (+)/
    Недостиг (-)
    000000000000
    :):p:)

    П.П. Допълних необходимото за последните 3 задачи. При мен в полунощ ще е налично. Днес отделям 15 часа на играта, но за да се отърва още тази вечер от нея. А и се налага да обера още веднъж дърветата комикс, иначе за малко няма да ми стигнат тиквите. Ако не ми мине котка път, 15 мин. след полунощ ще съм приключила и ще са ми артисали 5 тикви и 2 комикса.
     
    Последна редакция: 14.5.24
    esz102, milena7004, [[Fermerkaa]] и 6 други харесват това.
  7. .water.

    .water. Обсебен

    Без сметки и копане чат -пат,че нещо рязко ми се сгъстиха ангажиментите днес взех пиколото ,което беше и целта ми в тази каша.Ще игра до края ако взема реда взема ако не здраве да е.
     
    pepa551, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Приключих. Можеше да мина и без двете кошници, но се подлъгах. За първи и последен път гоправя. Тежък евент, но ми хареса. Благодаря на Муши и на германския тим за помощта с таблиците. Без тях щеше да ми е трудно. Щях да изгубя много време да пресметна нужните количества.
    Успех на всички, които още не са завършили евента :) Стискам ви палци да успеете момичета и момчета :)
     
    Последна редакция: 14.5.24
    mimi123123456, koteto9 и ka-linka харесват това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Ивче, златна си, благодаря! Утре сутрин ще се наредя и аз при приключилите /само да сме живи и здрави и да не гръмне нета от някоя буря, хих/. 10 и 11 задача ще играя с по две сърца, защото ще имам две повече, за 12 ще събера каквото хартиса от тиквите, плодовете и комиксите. Успех на всички /и на мен де :)/
     
    dedoto и .water. харесват това.
  10. .tsoni.

    .tsoni. Стажант

    Здравеите нещо не е наред играта ми Истории в магазина за комикси ,Моля проверете ID37217360
    ID
     
  11. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Комикси от рая не могат да се заредят. Имам готови 4 Пелерина за супер герой, но не мога да заредя Комикси от рая. Може ли да проверите?

    ID : 13776070
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, нямаш обаче Пикселно сърце. А за една работилница Комикси от рая са необходими 1 бр. Перелина... и 2 бр. Пикселно сърце. Приятна игра!
    Привет, ще те помоля по-конкретно да споделиш какво според теб не е наред. С думи и/или с картинка. Съжалявам, но не мога да гадая какво се случва или не се случва. Хубав ден!
     
    FrozenKiss харесва това.
  13. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Благодаря, не се усетих :)
     
    mushnu4ka харесва това.
  14. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Приключих. :cry: Твърде времеемко събитие, но ще трябва да свикваме, явно БП ще ни "радват" с него на 6-месечие. :(Успях с 16 пикселно сърце, 18 фигурка на супер прасе и допълвах, където се налага, с пикселен плод, комикс и виртуална тиква.
    Успех! Усмихнат остатък от деня! :)

    П.П. Да са живи и здрави приятелите! Благодаря! ;)
     
    DILQNADELI, лудакрава1, tanyamery и 3 други харесват това.
  15. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Току що финиширах и аз :p Денонощно с два будилника в ръка,без покупки-разходи излишни, гордо мога да се наредя в първите сто(или малко по назад)xDxDxD Успех на всички незавършили.Спокойна нощ;)
     
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз приключих. Благодаря на Муши, че даде да "препиша домашното"! :D:pxD
     
    mimi123123456, mushnu4ka, Калея и още 1 човек харесват това.
  17. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Добро утро.Имам въпрос.Цъкалките кото печелим-Супер шок и Супер прасе са с по 3 обирания.Отделно дават и %.След като ги оберем 3 пъти % остава ли или е само за обиранията? Благодаря и лек ден на всички:)
     
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    milena7004, mimi123123456, mushnu4ka и 2 други харесват това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Добрутро, след обиранията остават само точки. Хубав ден!
     
    лудакрава1 и mimi123123456 харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Малко сметки за Търсене на съкровище 2:
    ред с облачета​
    всички награди​
    Котвокадо
    20 700​
    23 700​
    Бутилирани улики
    1 160​
    1 325​
    :);):)
     
    [[Fermerkaa]], pepa551, tanyamery и 8 други харесват това.