Дискусия: Събития през май 2024 г.

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 1.5.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    А когато се берат тия ъпове, трябва пак да се ползва аркаден бустер за скорост. За другите два, които стават по късно отново бустер за скорост. И бройката на нужните бустери доста нараства. Така ли е или аз бъркам?
     
    Последно редактирано от модератора: 10.5.24
  2. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Може ли проверка? Губят ми се две прасета, които обрах след обяда, и тогава прибрах оборите
     
  3. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    За изпитващите затруднения в реденето на рафтовете с комикси споделям моя начин.
    Първо поставям комиксите на единичната библиотека - най лесно разпознаваеми са.
    Вземам най горния рафт и го поставям в едната библиотека. Започвам последователно да пробвам останалите рафтове на долното място, започвайки от най горния. Ако не става го връщам най отдолу и и пак вземам най горния. Ако и трите рафта не съвпаднат, значи първия поставен не е за тази библиотека - директно го премествам в другата. И там отново пробвам последователно останалите три. Светва зелено - останалите два рафта е ясно че са за празната библиотека.
     
  4. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Къде да ги търся тези ъпове за аркадната игра, взех ги но не ги намирам
     
  5. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Би трябвало да са в инвентар- животни
     
  6. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Тенкю-:), там нямаше да се сетя да търся
     
    mimi123123456 харесва това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Не мога да проверя кога какво си обрала, мога да проверя само наличното в момента количество и то е 6 бр. Фигурка на супер прасе. И няма как да са повече, защото със сигурност не си разполагала с храна за повече. Ако виждаш при теб различно (по-малко) количество, пиши, за да бъде почистен кеша при теб, че да си дойде всичко на място.
    Приятна вечер!
     
    Последна редакция: 10.5.24
    mimi123123456 харесва това.
  8. valia.g

    valia.g Прохождащ

    Здравейте, може ли да проверите, закупих си ъп за аркадната игра, но го няма никъде, нито при животни, никъде. ID: 6927025
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, един ъп е закупен и е поставен на игралното поле, т.е. ъпната е една аркадна игра. Останалите 5 монети Панда са налични. Приятна вечер!
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    направих експеримент.
    Аркадната игра с ъп става за 8.06 часа с бустер без вода и за 6.28 с вода
    Аркадна игра без ъп става без вода за 10.48 и за 8.39 с вода
    Могат да се вместят в един бустер, но се обезсмисля ъпа. При следващо обиране ще махна ъповете. Ако са 4, ще е добре, но с два е безсмислено.
    Е, опитах, а всеки решава за себе си дали да ги вземе :)
     
    Bamze харесва това.
  11. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Правилно ли съм разбрала, че бустера за скорост се ползва след като обереш готовите сърца и преди да дадеш храна за ново зареждане и ако не си ги използвал в рамките на деня не се губят?
     
  12. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Не, билетите за мини игра се губят, ако не си ги изиграла, в рамките на деня.
    Бустерите ги активирам непосредствено преди да съм ги обрала.
     
  13. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Да, правилно си рабрала. Успех със събитието!
     
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ако пиша в гръцкият форум и искам помощ от там проблем ли ще е? И в темата за издирване на предмети съм писала, там също ми отговори.
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, пиши където пожелаеш и искай помощ откъдето сама прецениш.
    Имай малко търпение, моля, ще отговоря когато стигна дотам и когато съм готова с отговора.
    Приятен следобед!

    П.П.
     
    .TAINNA., Bamze и .water. харесват това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Това като молба за (Моля) ли да го приема? Ти сериозно ли?xDxDxD
     
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    До този момент положението при мен е плачевно. Тикви бера колкото да направя храната за сърчицата за деня и успях да отделя още за 6 храни за добиченцата. Събрала съм 4 животинки, за още 8 е абсурд да отделя тикви за храна. Т.е, пиша този куест при неприключените. За 5-6 години назад нямам неприключен, този ще е супер специален значи. До 23.30 няма да стоя будна, нито ще ставам под часовник заради играта, чак такова внимание няма да й отделя. За мен лично този куест е разочарование!!!
     
    sm0uk3r71, shiky, dedoto и 3 други харесват това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Чеденце, при мен положението е следното:
    [​IMG][​IMG]
    След 3 минутки ще обера пикселните дървета, че да нахраня аркадните игри за през нощта.
    Но място за паника няма. А доколкото помня не разчитах на бране последния ден вечерта, като умувах какво и как.
    Да, бавно и пипкаво е. Но е изпълнимо.
    :):):)

    ПП1 Комиските от рая са ми прибрани, ще ги вадя чак утре вечер за през нощта, вече ще имам почти всички необходими за тях сърца, а и вече ще съм понасмогнала на тиквите, че ще има и за храна за тях.
    ПП2 Бустерите за аркадните игри вече ги събрах, че утре вече ще играя за бустери за дърветата, а така в оставащите дни ще имам повече пикселни плодчета, не само за храната, някое и ще артиса за предаване в лентата.
     
    Последна редакция: 11.5.24
    mimi123123456, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При мен:
    тиква - 78
    плод-12
    сърце -16
    комикс - 72
    фигурка - 4
    пелерини - 6
    касети - 4
    и ми се струва неизпълнимо....
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Непосредствено преди обирането активираш буктера за събиране на реколтата / този за пикселните дълвета/,а другия бустер за скорост е преди зареждането с храна,, а не преди обирането. Поне това е моя опит след като изгорих 1-2 бустера. Успех!
     
    Bamze и mimi123123456 харесват това.