Дискусия: Събития без собствена тема за дискусия

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 10.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Като се цъка върху изскачащите фигурки на осн. и пусто поле и плантацията се начисляват още монети.
     
  2. monkey100

    monkey100 Стажант

    Като каретата на Пепеляшка в 12ч. ли ще изчезне клоунският магазин? Или ще остане активен по-дълго? Моля админ за отговор, за да знаем как да харчим монетите със звезда.
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, също сме в неведение точно какво и точно колко дълго е поднесеното ни днес от БП. Приятна вечер!
     
    tanyamery харесва това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    По груби сметки мисля, че се печелят около 260 монети.
     
  5. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Браво! :) При мен до тук са 191 монети. :)
     
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Да бяха дали един ред за шегата днеска,можеше и за долината да пуснат нещо.
     
    .didi2002. харесва това.
  7. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Тъй като към момента няма създадена дискусия за предстоящото "Под звездно канапе 3", пиша тук. Моля, екипа да попита БП дали не са забравили сезонните точки в наградите! Странно ми е, че сме в сезон, а няма никаква награда свързана с него. Слънчев следобед!
     
    venelina_andreeva харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Оттук насетне (от следващото събитие) няма да има отделни дискусии за всяко събитие. Причината е, че играчите почти не пишат в тях. Имайте го предвид и използвайте тази тема.
    Приятна игра!
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Започна се полека лека първо няма да има дискусии за събитията после ще премахнат нещо друго и друго....и т.н.и ще е една каша някой ще иска да попита нещо евентуално ,някой ще драсне нещо друго след него има да си чакат за отговор до второто пришествие .