Дискусия: Събития без собствена тема за дискусия

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 10.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Само аз ли не виждам новият склад на Дървото?
     
    Bamze харесва това.
  2. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Споко, аз съм по-зле, и куеста към него не виждам :(
     
    Bamze и лудакрава1 харесват това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    А то и куест имало xDxDxD Пак съм чела с едното окоxDxDxD
     
    eva-mina и tanyamery харесват това.
  4. gena67

    gena67 Стажант

    и при мен няма нищо все още
     
    Bamze харесва това.
  5. l.bm-lilian55

    l.bm-lilian55 Стажант

    И при мен в двете ферми няма нищо. Пише след 15ч. до 16ч. има време. хи хи
     
    Bamze харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, надникнете тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Нов-склад-Музей.22704/#post-203553
     
    eva-mina и Bamze харесват това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

  8. Bamze

    Bamze Болярин

    Сега се включвам в играта за днес и попадам директно на новината за Музея ... Търпение, търпение и пак търпение - явно ще се учим да бъдем търпеливи :p
     
    tanyamery и -niksan- харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Явно аз съм безнадежден оптимист ! Много се надявах тази идея да се реализира и ето има светъл лъч ! Вчера дори се учудих, че във форума няма подобаваща реакция за такава прекрасна новина. Е явно ще почакаме още малко...то и без това тази година ни почнаха така още от празника на реколтата. Важното обаче са добрите намерения и идеи, така че, както каза Бамзе чакаме.

    -----
    Чакането беше кратко. Чудесно. Аз съм намислила да слагам в музея само цъкалки с размер 2х2. Сега започва забавата, кое влиза и кое не влиза. Да ни е честита новата придобивка и да се множи.
     
    Последно редактирано от модератора: 16.6.22
    arono_ele, .TAINNA., mimi123123456 и 5 други харесват това.
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    Наистина чакането беше кратко. Реализацията на добрата идея е прекрасно явление и да се надяваме, че ще има още такива хубави изненади за нас - играчите.
    Искам да благодаря на tanyamery за нейния оптимизъм, който споделя с нас,и ако не греша, нейна беше идеята за тази сграда. Искам да благодаря на всеки играч с добра идея, реализирана или не. Искам да благодаря и на тези играчи, които подкрепят идеите.
    Благодаря ви!
     
    arono_ele, milena7004, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Супер е Музея,вкарах си всички големи цъкалки ,който дават проценти,отвориха ми се още 56 малки свободни полета.
    Надявам се да пуснат още .Мисля че следващите ще бъдат за острова.
     
    tanyamery, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  12. buba62

    buba62 Главен болярин

    Музей само със звезди взех, то и повече не ми трябва, освен че не мога да си го позволя, ЛГ за друго ги къткам.
    Поставих в него разните силоз, ресторант и под. огромни предмети, сега имам доста място на игрището за някакви нови.
    Видях, че и сандъка Пиколо влиза в него, но не ми се струва разумно да ги пъхам в Музея. Ами ако се падне нещо с определен брой обирания? Как ще го опазя? По-добре без Пиколо в новата придобивка.
    Приятна игра, фермери!
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  13. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Обаче е прекрасно, че се появи този нов скад :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:. Кобрелия, защо заключи толкова бързо темата? Имам конкретни идеи за подобрения на музея, но там вече не може да се допише нищо. Сега нова тема музей ли трябва да отворя?

    Да се поздравим с началото на лятото. Дано се радваме на здраве, много слънчеви дни и настроение.
     
    Последна редакция: 21.6.22
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Взех двата музея. Първо взех платения. Чела недочела, не разбрах, че на дървото има още един xD Добре, че приятелка ми подсказа, та се катерих на дървото за втория музей. Друго си е с два музея. Да пуснат още два, няма да откажа ;)
     
    Bamze, -niksan- и tanyamery харесват това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Какво катерене по дървото те гони,музея е в корените на дървото.:p;):)
    И още 10 музея да пуснат няма да откажа .Да ги направят ,всеки музей да се надгражда още.
     
    ..koni.., milena7004, Bamze и 5 други харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD добре де, не помня къде съм подскачала, явно съм копала в корените да докопам имането :p И аз като теб искам много музеи да вкарам всичко в тях :D
     
    Последна редакция: 25.6.22
    -niksan-, milena7004, Bamze и още 1 човек харесват това.
  17. milena7004

    milena7004 Експерт

    Дочаках да обера най-дълго зреещия ред.xDСлед половин година пак ще го бера,ако съм жива деxD
     
    Кобрелия, kakata13, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Юли '22, е вече съм впечатлена от започващите подаръци по съседски. И тук го докараха до опция плащане.

    -----
    Летен календар 08.07.2022 - 10 бр. тор на Мими.
    ---‐-
    Летен календар 09.07.2022 - 10 бр. сандък "Изобилие от приятни неща".
     
    Последна редакция: 9.7.22
    Bamze, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    Летен календар 10.7.22 г. - 6 Супер храна
     
    milena7004 и tanyamery харесват това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Летен календар 11.07.22 - 1 бр. тайнствено дърво "Цинк".
    -------
    Струва ми се, че днес откривам подмяна на част от наименованията на евентите в календара. На друг направи ли му впечатление ?
     
    Последна редакция: 11.7.22
    Bamze харесва това.