Дискусия: Събития без собствена тема за дискусия

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 10.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. buba62

    buba62 Главен болярин

    11.12. - 2 сандък с инструменти XL
     
    Bamze, tanyamery и milena7004 харесват това.
  2. troi333

    troi333 Активен автор

    11.12 . - 2 парти билета
    + жълт подарък - 1 сандък чудо (Ренцо Медникаря или една от музикалните кутии)
     
    .TAINNA., Bamze, krassimira и 2 други харесват това.
  3. krassimira

    krassimira Напреднал

    винен бар ми се падна от сандъка чудо
     
    Bamze харесва това.
  4. axmara

    axmara Подрастващ автор

    Здравейте, от сандъка чудо ми се падна Кралски гвардеец. Някой знае ли дали тази фигура дава нещо повече от точки за нивото?
    Мога ли да я преместя без загуби от Пустото поле на друго поле?
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, нищо повече от точки опит не дава въпросният предмет.
    Спокойно можеш да го преместиш където пожелаеш или да го прибереш в менюто и евентуално да го използваш за някой ред с облачета.
     
    Bamze харесва това.
  6. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    Аз пък си помислих, че ще даде по едно лалогулденово дърво , като елха за Коледа......................блажени са вярващите
     
    arono_ele, .water. и -niksan- харесват това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    На кого трябва да благодаря за безцецния подарък от Сандъка чудо-Хартиено сърце>:(xD Ми тези също толкова безценни 2600ТО (предполагам на цели 8ч)просто не знам къде да ги дяна.....Честно онемях:cry::cry::cry::cry::cry: Сега иде ред на бясното Червено куче!!! Айде някой от главнокомандващите да предаде по нагоре да се спре с подиграФката спрямо играчите!!!!Апропо- Дребния бакшиш не ме радва, обижда ме!!!!
     
    .water., monimoni., dedoto и 3 други харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо трябва да дават сандък,да чакаш 5 часа ,да се излюпи пордната глюпос.xDxD
    Като могат веднага да е взимаш.
    Аз се надяваах на някой подаръчен или шапка,да се излюпи,нямаше и да откажа на едно ЛГ дърво;):p:)
     
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Щото акъла им е толкова
     
    .water. харесва това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    заблудих се с този сандък и тичах при англичаните за разяснение. Това не е сандък пиколо, а един от сандъците чудо. Хората са си написали, че и картинки има кои са сандъците чудо (Wonder Boxes)

    https://board-en.farmerama.com/threads/wonder-boxes.36/#post-35095

    [​IMG]

    Сегашния сандък е описан на същата страница по-надолу, втория пост в превод: Юнският Издание 2014 г. на Чудните Boxes върне най-издирваните кутии музика!

    А пиколото, то било друг Wonder Box

    [​IMG]

    https://board-en.farmerama.com/threads/wonder-boxes.38711/#post-257215

    Не знаех тези подробности. Разбрах още, че подареният ни сега от БП "Wonder" сандък в календара, не може да се слага нито на острова, нито на игрището, нито при лунните цъкалки. Да ни е честито! Ще мухлясва в склада дълго време xD
     
    tanyamery и -sindi9- харесват това.
  11. troi333

    troi333 Активен автор

    Ами...явно има възможност да се пръкнат много "чудеса", нали наближава Коледа! Написах горното, защото като стигнах до сандъка и задържах курсора на мишката върху картинката, надписът гласеше така, не знам дали при всички е различно o_O
    Сега си стискам палци да получа Музикалната кутия Въртележка! xDxD Дано хване дикиш!!!
     
    Bamze и tanyamery харесват това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Също стиках палци за музикална кутия, но при мен с Коледно пожелание кацнаха нублоните.
     
    Bamze и jundra харесват това.
  13. jundra

    jundra Обитател

    Ако се постави на Фара, може и да не мухлясва.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. troi333

    troi333 Активен автор

    Хм...да не си посмяла тогава да стискаш и на мен! :pxD
     
    jundra и tanyamery харесват това.
  15. jundra

    jundra Обитател

    [​IMG]


    И трите ги имам, ако някой има нужда от Маска "Бахама", мога да му подаря. Пишете ми на лични.
     
    Последна редакция: 12.12.21
    Bamze, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Мисля, че Муши няма, подари я на нея, евентуално. Само предлагам.
     
    jundra харесва това.
  17. jundra

    jundra Обитател

    Изпратено! :p
     
    tanyamery харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ще те послушам, дано имам късмет :) много искам Mузикална кутия "Въртележка". Другите ги имам :)
     
    jundra харесва това.
  19. jundra

    jundra Обитател

    Аз ги имам и като ред също, но си ги купих мноого отдавна, когато им бяха пуснали оферта в играта.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. axmara

    axmara Подрастващ автор

    Благодаря за отговора!
    Приятна вечер!
     
    mushnu4ka харесва това.