Дискусия:Страховити костюми

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от [Ghost_Rider] на 27.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pigitoto

    pigitoto Стажант

    Много моля помогнете ми с мъждукащите гъби.Благодаря предварително!
     
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Тц, тц, тц...чудя се кукуто, или пипито ти е дошло вповече? o_O Що не свиркаш?!
     
  3. куку_и_пипи

    куку_и_пипи Прохождащ

    Ми щото мислех, че ще успея, ама ми скриха гъбите под щанда тия спекуланти. Дископатия хванах от копаене, заринаха ме с всичко, ама не и с гъби. :cry: Много мерси на всички, успях да го приключа. :inlove: Ще Ви спомена у завещанието си, кога тръгна да завещавам фермата. :cry:
     
    arono_ele харесва това.
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Оф и малки и големи полета и нямам гъби. За бадева само ги правя тея платове. Имам плат за 2 задачики ама нямам гъби. Садя садя ставам под час та си разбих съня и нищо! Или има 1-2 гъби или никакви. И лошите съседи нищо не пращат а аз само им давам. За следващия куест ще имат да вземат.
     
  5. ficho_123

    ficho_123 Стажант

    40 пайжинки не ми стигат да завърша куеста:(моля помогнете .
     
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    От паяжинки не се оплаквам - имам над 200 доста ще останат за склада, ама няма как да ги раздам. А подаръците за днеска вече ги дадох.
     
  7. dani541

    dani541 Стажант

    много моля само 7 гъбки
     
  8. Merilin.Imperion

    Merilin.Imperion Прохождащ

    Моля за 7 гъбки! Благодаря!
     
  9. daniandd70

    daniandd70 Стажант

    благодаря на всички за гъбките
    без вас нямаше да успея да взема реда
    благодаря
     
  10. isa_66

    isa_66 Подрастващ автор

    трябват ми 8 гъби кои може да помогне МОЛЯ
     
  11. isa_66

    isa_66 Подрастващ автор

    още само 3 моля за помощ ...благодаря
     
  12. Merilin.Imperion

    Merilin.Imperion Прохождащ

    моля ви трябват ми само още 4 гъбки..
     
  13. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Изпратени са!
     
  14. Merilin.Imperion

    Merilin.Imperion Прохождащ

    Благодаря на всички за гъбките!
    Успях благодарение на Вас.
     
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Благодаря за хубките, трябват ми обаче още 8, за да завърша предпоследната задача на пингвина. И ако може д ами кажете какво е скритото същество аз от любопитсвто д аго видя какво го играх това куестче.
     
  16. pigitoto

    pigitoto Стажант

    Благодаря на всички,които ми помогнаха с гъби.Не ми достигнаха малко за да приключа,но пък спечелих нови приятели.
     
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    Паяк беше.