Дискусия:Страховити костюми

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от [Ghost_Rider] на 27.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. forgetmenot2013

    forgetmenot2013 Стажант

    да помоля за помощ гъбки благодаря предварително
     
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Едно не мога да разбера сея една зелена плесен 8 часа дава ми 13 гъби сея втори път дава ми 7–8 каква е тая система да не би случайно да си помисля че ще мина евента сакън дума да не става като че ли те са ги отглеждали тия мъждукащи гъби та толко им свидят.Моля ако някой има възможност да помогне ще съм безкрайно благодарна.Успех и хубава вечер!
     
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    винаги към края намаляват падащите се бройки,при всеки евент май последно време се наблюдава тази тенденция
     
    georgiev и stefi харесват това.
  4. pif4o31

    pif4o31 Прохождащ

    На експериментална ферма с предния евент вдигнах 59 нива. Сега имам техника за 1 месец и си поцъках малко гъби - до тук 8 цъкалки гъбеста гора, дано да се търгуват на ПиТ :) По темата, на 60 ниво, взех 3 цъкалки от настоящия евент и това само с 3 полета :) До края мисля да взема и четвъртата цъкалка :)
     
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Плат имам и коприна имам за всички цъкалки обаче гъбите ще ме довършат.Ако не изкочат всичко ще отиде на вятъра.Успех Пифчо и на всички играчи.Хубав и усмихнат ден и спорна седмица!
     
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Ако мога да си позволя поздрав за всички с пожелание за успешна седмица !
     
  7. trropak

    trropak Прохождащ

    Точно от тях садя, и то от най-дългорастящите - светеща плесен. И при обиране изкачат веднъж 7-8, веднъж 15 мъждукащи, но май няма да ги събера за приключване на куста -.-
     
  8. nini6565

    nini6565 Прохождащ

    Моля за малко мъждукаща гъба! Благодаря!:(:(:(:(:(:(
     
  9. gergo_85

    gergo_85 Стажант

    molq za malko gabi iaz blagodarq vi predvaritelno az 6te izpratq kolkotomoga
     
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Искам да изкажа големи благодарности на фермерите ,които се отзоваха и ме подкрепиха с подаръци.Особено на CARVUL от 1 до 13 буквално бях обсипана.Желая на всички много лични успехи.
     
  11. Merilin.Imperion

    Merilin.Imperion Прохождащ

    Моля за малко междукаща гъба! Благодаря Ви предварително! :)
     
  12. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    :eek: Не думай такива ми ти работи, че останах без паяжини, както е тръгнало! Да бъдем позитивни и тенденцията може и да се обърне към повече изскачащи. :music:
     
  13. anito_19

    anito_19 Стажант

    да помоля за помощ на гъбки благодаря предварително
     
  14. sova1963

    sova1963 Прохождащ

    Моля за малко мъждукаща гъба! Благодаря Ви предварително!
     
  15. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Мъждукащите гъби нещо не ми достигат, ако можете помогнете. Благодаря предварително!
     
  16. .-Marinaki-.

    .-Marinaki-. Стажант

    Моля за малко мъждукаща гъба и аз.
     
  17. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Виждам,че присъстващ във форума от 25.08.2014 г. Това ме навежда на мисълта,че играеш играта,поне от година...Аз експериментирам с една ферма от месец и предполагам,че си на доста по-висока ниво,и с много по голям ресурс от мен! Да давам идеи на играч ,с година повече стаж от мен ми е малко неудобно,НО::)
    Точно пък гъбите в тази задача не трябва да са проблем,дори и за играчи на малки нива!!! Едно поле,еднакви продукти за малки и големи нива!Държа да подчертая,че това ми е първо пълнолуние,така,че всички продукти,абсолютно всички ми бяха на 10 бр.С една дума,трябваше да развивам всички от НУЛАТА,което си е загуба на време за по-дълги растения/гъбопускащи/xD Плюс това,получавам само три подаръка от съседи,а те са голяма помощ!!! /7х20=140/ И въпреки това-мога да се похваля,че от днес започвам да трупам излишък от гъби.Още повече,че съм и на последните задачи в два от новите куести в читалището,които са свързани със това събитие,а на единия по средата.Поне два ще свърша,и смятам да поиграя и някой от много старите /страшни/ в читалището,и то с ресурс,само от едно поле за тези 7 дни. Мисълта ми бе,че не трябват нито черни магии,нито вещици и идеи за гъбите,които започна да искаш-ТРИ ДНИ,преди края на събитието!!!Впрочем същото правиш и на евента за светулките: На 24.10.15г-имаш една молба за шалове,на 25.10.2015 имаш 4 молби за шалове,на 26 имаш две.....а шаловете бяха бол,та и закъсняващи понякога. Може би с 20 излишък приключих.Та това,което исках да ти кажа в предния си посте бе,че да обричаш нещо-3 дни преди да е свършило/на половината му/ за мен е непонятно!!!Още повече от играч,с най-малко година стаж в играта!!Имам някакви идеи защо става така,но ще ги запазя за себе си! Не бих искал да засягам никой!

    Да имаш опит в тази игра е много важен фактор,но още по-важно е да чувстваш играта,да мислиш.....и експериментираш постоянно....

    П.П.За да не прозвуча/прекалено/ самохвалноxDще споделя,че 90 % няма да успея с последната задача на спайдерменката,но просто нямам ниво за силно/памукодаващо/xD растение.Имаше шанс и за тази задача,но предпочетох да използвам бонусите в други направления......8)Едни рози щяха да са ми екстра,но пък свършеното и спечеленото с този ресурс с и ЕКСТРА!
     
  18. desi232

    desi232 Посланик

    колко паяжини ти трябват
     
  19. desi232

    desi232 Посланик

    ако имаш нужда от коприна,мога да ти пратя няколко,само ми пиши на desi232 за да знам
     
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Между другото отпуснаха кранчето май, от лунното поле, засято с демонско цвете изскочиха 17 гъби.