Дискусия: Страховита нощ

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 24.10.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ич биля, от обяд съм запладнила;):pпо терлички станали нещата xD
    п.п честит празник на всички именници [​IMG]
     
    joujoujouj, dima73 и маринката74 харесват това.
  2. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Леле 660 торбички - много далечна работа ми се вижда на мен това:(:p
     
  3. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    Къде отидоха вещиците?
    Докато нямах бонбони имах по 4 вещици на поле, сега отворих една кутия бонбони и вече вещици няма!?
    Цъкам насам натам като луд! Много цъкане в тая игра много нещо! Мишката ми се прецака от вашата игра- започна от време на време да цъка по два пъти и това е само от нечовешките цъкания тук.

    Искам да пуснете един евент с награда мишка за компютър!!!!! То се е видяло, че с помощната техника няма да оправите нещата- че защо? нали така печелите нечестни пари (пусни си техника 48 часа и я използвай само 2-3 пъти - останалото време ще тече в наша полза- сиреч в полза на БП) Шанаджииска работа - или плащтай за тоя що духа или си троши пръстите, мишките нервите!
     
    -georgi88- и маринката74 харесват това.
  4. *Aleksa*

    *Aleksa* Младши експерт

    На горската поляна ми излизаха по-често вещици и обикновено по 2. След отварянето на третото животно нещата тръгнаха добре. То се появява по-бързо и взима по 6 бонбона.
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Някаква необявена промяна??? Нали уж само на основното поле?

    Да не би случайно да си махнал отметката за вещици и др. под. в лентата вляво?
     
  6. *Aleksa*

    *Aleksa* Младши експерт


    И на трите полета ми излизат животни. Сега цъкнах и на Бахамските, там само на основното има.
     
    маринката74 харесва това.
  7. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    И при мен се появяват навсякъде, може би защото още отказвам да ги храня xD
     
    маринката74 харесва това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    При мен от вчера ги имаше,ама и аз така,нидавам нищууу,те затуй плъзнаха навсякъде явно xD
     
    lion8080, joujoujouj, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  9. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    и при мен има,ама като дам бонбона няма ни торбички ни жив дявол и скалата седи на 0 процента
     
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Торбичките се начисляват автоматично,горе в ляво в изкачащият прозорец за събитието ти ги показва.Като станат 20 бр.влизаш в събитието и ги предаваш и така започва скалата да се запълва.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 26.10.16
    lion8080 харесва това.
  11. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    ама то май кат предам 20 щею ми отчете?
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, по 20 торбички се предават (една стъпка/деление = 20 торбички).
     
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    В таблицата пише, че ще дават Тайнствено Бахама дърво "Уайхеке", да ама ми даде "Итака" - до кои бяха те?
     
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    До нолина вкл.
     
    staneli харесва това.
  15. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    Ей това гладът е по-силен от тока. Отварям портата и гледам по четири вещици щъкат из полетата и се оглеждат завалийките за бАМбонки. И аз минавам на план Б като Пепеляшка - диета за вещици до понеделник.
     
    krisi026 и pigi102 харесват това.
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И да се оглеждат, и да не се оглеждат - от мен повече БАМбонки няма да получат. Колкото им дадох - стига им.
    Отивам да редя дървета, котешки обори, да бучкам маргаритки и т.н.
    П.П. Пробвах врътките, да не са някакви фалшиви - не са, едната даже нацели 4х СХ.
     
    маринката74 харесва това.
  17. pepa551

    pepa551 Анализатор

    След солидна доза успокоителни реших да ги нахраня, ама Баба Яга изчезна.o_O То от лакомия< толкова бонбони>
    може вече да е на хемодиализаxDxDxDxD
     
    маринката74 харесва това.
  18. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Аха, ситничко, админската: Най-обичам по терлички тихичко из форума да тичкам! ;)
    (без лоши чувства :p)
     
    маринката74 и sm0uk3r71 харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Докато имах много бонбони, търсих вещици със свещ, откакто изкочи лакомият паяк, до никъде не ми стигат лакомстватаxD.
    Имам въпрос, след като вземем реда, ще изчезнат ли вещиците?
     
    маринката74 харесва това.
  20. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ех, комши, ама и ти не си внимавала в час! ;)

    ПП: Или искаш само да си другарувате? :p
     
    маринката74 харесва това.