Дискусия: Страховита нощ на маниаците

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.10.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Обсебен

    Днес взех пиколото едва ли ще стигна до края нито имам време нерви и желание да бера под час .Успех на ентусиастите .
     
    kakata13, .TAINNA., лудакрава1 и 3 други харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    На финала съм. Взех монетите. Трябваха ми само 2000 точки за последната цъкалка. Всичко направих. Обрах растенията, предадох ги, взех цъкалката и врътнах ключа. С голяма мъка успях. Не съм сигурна, че ще играя отново подобно събитие в този му вид, с тези параметри.
     
    Последна редакция: 2.11.23
    axmara и Bamze харесват това.
  3. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Имам въпрос, изиграх цялата редица, взела съм всички награди, но не мога да активирам реда облаци, защото ми дава че нямам тези декорации, а аз съм стигнала до край. Изтрих по едно от полето от аркадната игра и пикселното дърво и пак не става. Аз ли нещо пропускам?
     
  4. l.bm

    l.bm Стажант

    Двете цъкалки ги търси при вазата и трябва да ги сложиш на полето и да ги обереш три пъти.
     
  5. Като си изтрил/а по едно от полетата пробвай всичко с ре- /рефреш, релог, рестарт/. В тази игра това ре- е на мода. ;)xD Успех! :)
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, на редичката се поставят предметите "Аркадна игра „Човекът тиква“" и "Под пикселното дърво", които се получават от "Аркадна игра „Човекът тиква“ (+)" и "Под пикселното дърво (+)" след изчерпване на обиранията им и прибиране в инвентара.
    И от двата предмета с (+) имаш по две бройки, като едната е в инвентара, а втората - извадена на полето. Приятна вечер!
     
    petruhka харесва това.
  7. bim177

    bim177 Редовен

    Нещо не си намирам декорациите. Ще е възможно ли помощ bim177 ID: 23849565
     
  8. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Декорациите от евента се поставят първо на полето,след което следват три обирания на същите,след обиранията можеш да ги премахнеш от полето и да ги поставиш на редчето.
     
    Последна редакция: 2.11.23
    koteto9 и bim177 харесват това.
  9. bim177

    bim177 Редовен

    Благодаря
     
    milena7004 харесва това.
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, Аркадна игра „Човекът тиква“ (+) се намира в инвентара. Под пикселното дърво (+) два броя също са в инвентара. С търсачката на склада - напиши само + и ще ти излязат декорациите. Не можеш обаче да ги качиш на реда преди да им се изчерпят зарежданията.
     
    bim177 харесва това.
  11. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравейте, един въпрос - аркаден бустер на скорост не трябваше ли да бъде обменен след края на събитието? Аз имам 22 броя в инвентара.
     
    shiky, axmara, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И в моята плевня си стоят бустерите от събитието необменени. Може би обмяната им предстои, но при мен и в раздел "пълнолунни продукти" е пълно с растения и изскачащи от отдавна отминали евенти, които са видими, сега по време на това дълго пълнолуние.
     
    shiky, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, най-вероятно са обменени, защото не намирам в плевнята ти нищо.
    Ше може ли снимка на тези продукти, които се виждат все още и са от отминали събития?
     
    Bamze харесва това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    [​IMG] [​IMG] https://freeimage.host/i/JBgxvIa
     
  15. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравей, ами те не са в плевнята. Намират се в Консумативи, с филтър Бустер. Все още са там...
     
    tanyamery харесва това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Кобри, виждаха се по време на пълнолунието, сега не са видими, но ако по време на следващото ми се визиуализират пак, ще ги снимам непременно.
    Бустерите от събитието обаче си седят в плевнята.
     
    Bamze харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    [​IMG]
    Виждат се прекрасно, но са неизползваеми :)
     
    tanyamery и Bamze харесват това.
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, днес ще бъде пуснат скрипт, който ще обмени и начисли точките на бустерите. Ще отнеме няколко часа, да го имате предвид.
     
    tanyamery, .TAINNA. и Bamze харесват това.