Дискусия: Страховита нощ на маниаците

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.10.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, аркадният бустер на скорост е активиран на 2023-10-30 в 11:16:41 ч., а оборите са нахранени на 2023-10-30 в 11:03:33 ч., т.е. 13 минути преди активирането на бустера.
    Пикселният бустер на растеж е активиран на 2023-10-30 в 11:02:45 ч., а дърветата са обрани на 2023-10-30 в 11:02:35 ч., т.е. няколко секунди преди активирането на бустера.
    Съжалявам, но трябва най-напред да активираш бонусите. Винаги в лентата с бонусите на дясната рамка на играта можеш да провериш дали са вече активни.
    Приятен ден!
     
  2. valia.g

    valia.g Прохождащ

    Липсват билетите ID 6927025
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Билетите изиграх и взех реда вече.Другото докъдето стигна вече.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аз пък съм в отбора на чакащите. Днешният ден съм го отписала.
     
    dedoto харесва това.
  6. valia.g

    valia.g Прохождащ

    Деликатна ситуация
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, надникнах и при теб. Имаш най-сетне начислени 2 билета. Приятна игра!

    Привет, и при теб вече са налични. Приятна вечер!

    Здравей, и твоите билети най-сетне са начислени. Хубава вечер!

    Привет, видях, че двете днешни игри са изиграни около 17:30 часа. Приятна игра!
     
    Последна редакция: 30.10.23
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  8. rumiko6161

    rumiko6161 Подрастващ автор

    Здравейте,
    Влязох в плевнята за предаване на предмети и отключване на съответната награда на стойност 18000. Доставих ги, но ми отчете стойност 16336. Не знам дали има проблем или аз бъркам някъде.
    Моля да проверите ID 6767230.
    Благодаря!
    ПП. Направих снимки, но не мога да ги сложа тук.
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, отговорът ще откриеш тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Страховита-нощ-на-маниаците.24418/page-4#post-215967
    Приятна игра!

    П.П. Само 4 сърца са предадени с последната доставка.
     
  10. rumiko6161

    rumiko6161 Подрастващ автор

    Благодаря за отговора! Не винаги имам време да изчета всичко.
    Преди малко отново не ми се отчетоха двата билета, гледах отброяването на последните секунди и ... всичко отначало.
     
    Последна редакция: 30.10.23
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.
    Относно билетите казват, че таймерът показвал грешно и билетите щели да се начислят в 12:00 по времето на сървъра. Надявам се, че това означава след трийсетина минутки. Ще съм още на линия и ще надникна има ли билети или не.
     
  12. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Няма билети!:(Грешка има!;)
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, при мен се появиха след 01:00 ч. Сигурна съм, че и в твоя акаунт вече са начислени. Лека нощ!
     
  14. Testove

    Testove Прохождащ

    Привет,
    Взех облака, изпълних ниво 10 на куеста и взех Под Пикселното Дърво, но когато исках да го сложа на облака ми излиза съобщение че нямам тази декорация в инвентара си. Има ли грешка или не съм разбрала от къде да събирам декорациите за облака?
    Ак Н 57417876
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, печели се предметът "Под пикселното дърво (+)". Има определен брой обирания. След това става "Под пикселното дърво" и ще можеш да го поставиш на реда. Приятна игра!
     
    Testove харесва това.
  16. Току-що приключих със събитието. По-неприятен, меко казано, евент не бях играла. Креативността на БП е ударила дъното с него.8) Успех на всички, които все още се борят. Усмихната вечер!
     
    shiky, Zlobara, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Браво, отличник! Аз съм до реда. Утре ще го взема. Но дали ще успея да взема монетите, не знам. Цъкалките не ги искам. Имам взети по една. Стигат ми за небето. Искам само монетите, ако и дано успея :)
    Наистина много тежък и неприятен евент. Няколко пъти исках да се откажа, но все си казвах още малко, още малко. БП надминаха себе си по безумие и бой по играчите с безумни бройки и къси времена на всичко, с недомислици и алчност.
     
    shiky, Zlobara, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  18. Testove

    Testove Прохождащ

    Благодаря за отговора! Приятна игра!
     
    mushnu4ka харесва това.
  19. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    И аз приключих и то само,защото имаме почивни дни...И взех два дни по един допълнителен билет.Наистина много неприятен евент.Това ако ходех на работа щях да го гледам само на картинка:DИ ако тия монети после ни трябват за някоя глупост направо ще бия хикса на играта!o_OИскам да благодаря също на
    mushnu4ka за това,че наблюдаваше и помагаше във всеки един момент:inlove:
     
    Последна редакция: 31.10.23
    .TAINNA., shiky, Bamze и 5 други харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Приключих току-що. Останаха ми 107 растения и 6 плодчета. Това в крайна сметка предадох:

    Ниво
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    Виртуална тиква
    4​
    16​
    2​
    9​
    46​
    252​
    238​
    169​
    287​
    166​
    85​
    118​
    Пикселен плод
    12​
    48​
    24​
    36​
    28​
    24​
    0​
    96​
    84​
    4​
    8​
    80​
    Пикселно сърце
    1​
    4​
    4​
    4​
    4​
    4​
    4​
    4​
    4​
    1​
    1​
    4​
    Общо ст-ст
    5 000
    20 000
    18 000
    19 000
    19 500
    21 500
    23 000
    27 500
    30 000
    9 000
    7 000
    25 000

    Успех на още играещите! Усмихнат и спорен ден на всички!
     
    .TAINNA., shiky, Bamze и още 1 човек харесват това.