Дискусия: Страховита нощ на маниаците

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.10.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Добро утро и аз осъмнах с липсана билет и да ще питаме , защото ни е прпоблем.За някой може и да не е, но за масовият играч Е!!!!! Пробвах да си купя едно за жълти стинки и ми се начисли! Абе БП си имат стратегия която е в разрез и с нашата xD Пък може и хакери да са ни хакнали билетите, знае ли човекxDxDxD
     
    dedoto, .TAINNA., shiky и още 1 човек харесват това.
  2. Че кой ти е казал, че ще има безплатни игри след 17 часа или колкото остава да 00.00 часа?! Времето се отразява, билетите не се начисляват, играчите отиват на работа, а стратегиите отиват на кино. Това е БП. 8)

    Ооо, покупките при БП никога не са се бъгвали и не са били засегнати от хакерски атаки. xD
     
    Последна редакция: 30.10.23
    dedoto, .TAINNA., лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    играта ми казва кой8)>:(там пише безплатна игра след.....,и сега да ги пуснат файда няма брането бега:mad:
     
    dedoto, .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  4. katerichka

    katerichka Стажант

    При мен също липсват билетите! Явно е проблем с играта отново!
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. -wwall-

    -wwall- Подрастващ автор

    При мен също липсват билетите!
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не е честно,не бях сигурна дали ще успея,но ако не се начислят до час,два,няма да завърша евента.:mad:>:(
     
    лудакрава1, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  7. Нещо не ме разбра. Играта и вчера ни казваше, че ще имаме безплатни игри днес, но в 00.00ч. билетите не са начислени. Това, че времето се отразява не ни гарантира, че утре няма да се събудим в ситуацията от днес. 8)

    Спорен работен ден на всички!
     
    -niksan-, .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И при мен е така. Преди да дойда да чета тук, се учудих как така нямам билети за мини играта, като знам, че съм ги изиграла около 8 ч вчера сутринта. Наредих всичко, влезнах тук и гледам, всички сме увиснали без билети. Ехоооо БП събуди се и давай компенсации не с билети, а направо с по 10 сърца! Да затуптят от радост нашите, че ни е спукана работата без тях!

    ID: 14069390 и ID: 13776070
     
    dedoto и -niksan- харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Безплатните има проблем,но ако закупиш сигурно няма да има проблеми с билета.
     
    dedoto, червената_шапчица и .TAINNA. харесват това.
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    може, сори
     
  11. Напълно сигурно е:

     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте, всички,
    Проблемът е възникнал поради смяната на времето от лятно към зимно.
    Работят по отстраняването му и се очаква скоро да бъде отстранен.
    А също така ще бъде пуснат скрипт, който ще начисли липсващите в момента безплатни билети. Това ще се случи колкото е възможно най-скоро.
    Това е информацията, с която в момента разполагам.
    Хубав ден!
     
  13. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ясно, че така казват БП, но времето го смениха вчера, а вчера нямаше проблем.
    Както и да е, чакаме.
     
    shiky харесва това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, на 29-ти в 4 часа се връщаха часовниците 1 час назад. А таймерът за безплатните билети се обновяваще в 1:00 ч. българско време, т.е. след смяната на времето нощес беше първото им обновяване.
    Приятна игра!

    ПП1 Обрах по-рано днес аркадните игри, но ги оставих гладни. Ако до 15:00 имам билети, ще ти нахраня и ще усея да ги завъртя два пъти днес, ако нямам, ще се надявам поне до полунощ да имам билети, т.е. бонуси, и поне една реколта сърца да отгледам днес. Не се притеснявам, че няма да успея да взема реда. За всички награди не мога да преценя.
    ПП2 И аз, и колеги от другите екипи повдигнахме въпроса за удължаване на събитието с един ден. Пък да видим какво ще се случи.
    ПП3 Грешката е отстранена. При мен вече има 2 безплатни билета.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    При мен няма - и след рефреш и след цялостен рестарт.
     
  16. vqrav

    vqrav Прохождащ

    При мен също няма!
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте, малко търпение, моля.
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Започнали са да ги начисляват.
    Чакам си реда.
     
  19. -lait-

    -lait- Стажант

    Здравейте! Активирах бустер за аркадни игри и пикселен бустер за растеж, но не ми се намаля времето.
    -lait- ID: 3845372
     
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Билетите кацнаха. Изиграх ги. Наредих набързо книгите и взех бонусите :)