Дискусия: Страховита нощ на маниаците

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.10.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. LydoBile-6

    LydoBile-6 Прохождащ

    Има ли значение времето когато се играят билетите? Т.е. ако изиграя билетите сутринта, бустерите мога ли да ги използвам след обяд или на другия ден например.
     
  2. elena12345670

    elena12345670 Стажант

    използах бустер за скорост за животното,но след като обрах и нахраних не ми намали времето
    може ли проверка
    ИД:369668341
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Бустерите се запазват и за следващия ден. Но билетите - не. Те трябва да се изиграват в рамките на текущия ден.
    Приятна игра!

    Здравей,
    Съжалявам. но аркадната игра е нахранена на 2023-10-27 в 10:36:22, а аркадният бустер на скорост е активиран на 2023-10-27 в 10:36:52, т.е. половин минута след нахранването. А трябва да го активираш преди това. Също можеш да провериш в лентата с бонусите дали е отчетено активирането му.
    Хубав ден!
     
    tanyamery харесва това.
  4. ДИНОЗАВЪР2020

    ДИНОЗАВЪР2020 Стажант

    Така и не разбирам за какво се използва, Касета , Човекът тиква.
     
    -helixme4o- харесва това.
  5. емо2003

    емо2003 Стажант

    Защо при мене още на първата игра частите за поставяне са 4, а не 5 и как да направя комбинацията само с тях - просто невъзможно? ID 31462752.
     
    Последна редакция: 27.10.23
  6. staneli

    staneli Старши болярин

    Това е "храната" на Аркадната игра.
     
    -helixme4o- харесва това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Не е възможно да са 5. Евентуално не виждаш всичките части, но има плъзгач, с който можеш да превъртиш надолу, за да ги видиш. Приятна игра!

    П.П. Ако покажеш картинка на това, което ти се е паднало, ще се намери кой да помогне за нареждането на пъзела.
     
    Последна редакция: 27.10.23
  8. емо2003

    емо2003 Стажант

    Нещо не ми се получава изпращането - снимам я с print screen и като я копирам и искам да я кача тук ми дава грешка, но при всички положения нямам плъзгач на частите - те са само 4?
     
    Последно редактирано от модератора: 27.10.23
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Ами оказа се, че си се справил/а. Остава само да извлачиш част 4 и 5 под рафта. Кликни върху линка по-долу, моля.
    https://abload.de/img/zzzyrfo1.png
    Книжният червей от част 4 ще "изгризе" комикса под него в част 5, т.е. нищо на рафта няма да се промени, т.е. книжният червей "анулира" комикса под него. Най-дясният комикс от част 4 ще запълни празното място, а двата комикса от част 4 и 5, които са един под друг, ще се подредят един до друг на рафта.
    Приятна игра!
     
    tanyamery харесва това.
  10. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Четох тук и там и съм много объркана.Въпреки това играя, вероятно не най-ефективно. Не купувам кошници. Не мога да разбера къде са тези билети и дърво на уменията? Сигурно има някъде отговор, но нямам сили да чета повече, защото съвсем се обърках. Благодаря на всички за споделената информация и стратегии!
     
    tanyamery харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Дървото на уменията е дървото с руните от горската поляна. Но в случая въобще не ти е необходимо да ходиш да проверяваш нещо там. Дали имаш активирана въпросната руна или я нямаш активирана по мое мнение не променя тактиката за изиграване на събитието.
    Два билета дневно всеки играч получава безплатно. Само третият е платен. Но и без него събитието е изпълнимо.
    Двата билета се получават веднъж дневно. И не се натрупват. Т.е. трябва да се използват в рамките на деня. (от 1 ч. след полунощ до един часа след полунощ на следващия ден. По времето на сърварите - между 0 и 24 часа)
    Билетите ги виждаш ето тук (над бутона за стартиране на мини играта):
    [​IMG]
    А до мини играта стигаш от тази сграда:
    [​IMG]
    Приятен сследобед!
     
    Dragonj120 харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Май точките са с натрупване.[​IMG]
     
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    И на мен ми се струва, че са с натрупване, така е и в таблицата от немския форум. А и като се кликне на лупичката при лентата, където се предава, излизат стойности с натрупване. Май няма да е нужно да се изчислява точна стойност за стъпката, а просто да се предава всичко излишно... или греша?
     
  14. Именно това, което сега си снимал, коментирах:

    Да, сега имаме стойностите с натрупване. :) Но преди старта на събитието, когато беше и диалога ни, не разполагахме с тази информация, която сега виждаме. Тогава обсъждахме таблицата от ФАЯ за евента и там не е с натрупване.;)
    Прекрасна вечер! :)

    Сутринта и аз това попитах:

    И получих този отговор:

    По тази причина предавам с точна стойност на стъпката.
     
    Последна редакция: 27.10.23
    лудакрава1, ka-linka и -niksan- харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Сетих се да пробвам на малка ферма, наистина трябва да се предава точна стойност. Предадох 2 сърца, визуално зелената лентичка запълни и част от втората задача, но като минах на предаване в стъпка две,започва от нулата. Това напълно ме отказва да играя събитието, време за изчисления нямам.
    успех на всички фермери!
     
  16. Като нямаме информация използваме малки ферми за тестови акаунти. xD Усмихната вечер! :)
     
    лудакрава1 и -niksan- харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Този евент може ли да се изпълни и как?
    колко стока ми трябва да стигна до края?
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ниво
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    Виртуална тиква
    4​
    16​
    2​
    9​
    46​
    252​
    238​
    169​
    287​
    166​
    85​
    252​
    Пикселен плод
    12​
    48​
    24​
    36​
    28​
    24​
    0​
    96​
    84​
    4​
    8​
    24​
    Пикселно сърце
    1​
    4​
    4​
    4​
    4​
    4​
    4​
    4​
    4​
    1​
    1​
    4​
    Общо ст-ст
    5 000
    20 000
    18 000
    19 000
    19 500
    21 500
    23 000
    27 500
    30 000
    9 000
    7 000
    25 000
    През следващите дни ще допълвам точните стойности, които съм предала. Към момента съм изпълнила толкова.

    ПП1. Стойността на 1 Пикселно сърце = стойността на 98 Виртуална тиква + 20 Пикселен плод.
    ПП2. Предварително добавям необходимото за нива 10-12 (сигурна съм, че до утре сутринта ще имам събрано необходимото за тях).
     
    Последна редакция: 31.10.23
    nik76112, mimi123123456, Dragonj120 и 4 други харесват това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Изпълним е евентът. Най-важното е да се печелят от мини играта по 2 аркадни бустера дневно и съответно да се отглеждат по
    6 пикселни сърца дневно.
    Хубав ден!
     
    Dragonj120 и ka-linka харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря!
     
    mushnu4ka харесва това.