Дискусия: Спускане в храма

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 28.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    само в тази ферма го играх и аз до края евента отдавно го преключих, но и при мен се падна розовата гадинка 1-на но все пак я имам вече
     
    Последна редакция: 7.3.17
  2. munci1991

    munci1991 Обитател

    180-200 max
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Никога не съм успявала да завърша евент за развъждане с толкова малко храна.
     
    лудакрава1 и маринката74 харесват това.
  4. gadelaBG

    gadelaBG Стажант

    Здравейте,
    Остават ми само 25 бройки от маймунските плочи и не знам дали ще успея да ги събера. Моля, който може да помогне малко. Благодаря предварително!

    Играч: gadela ID: 44077773
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За съжаление не излезе прав - поне 390 ще трябват, дано са достатъчни все пак.
     
    bubolina_8 харесва това.
  6. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Повечето играчи се справят с допълнителни подаръци от помощни ферми при трудни евенти , което е напълно допустимо ,
    но виждаме ,че има играчи ,които разчитат само на изкачащите от евента , играят до последния ден и се налага да търсят помощ
    при проблеми ,което е съвсем нормално ,
    Приключих този евент бързо, но виждам , че реално съм събрала всички изкачащи само от евента към този момент ,
    Да играеш и как да играеш е само личен избор ,като спазваш правила , етика и се учиш от опита на другите
     
    ..koni.. харесва това.
  7. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    Моля за 15 бр. маймунски ключа, моляяяя:cry::cry::cry:
     
    bubolina_8 харесва това.
  8. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Завърших го без да ползвам нищо допълнително - имам големи полета, на които засаждах Физалис, 13 обора, две производства и другото е най-различни дървета. :) Наистина се оказа лесен като предишния с тортите. Е отидоха доста плодове, които си имах събрани в плевнята ... :music:
     
    ..koni.., bubolina_8, babeto и 2 други харесват това.
  9. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    още 7 монетки ми трябват.предварително благодаря
     
  10. denimiro

    denimiro Стажант

    Помощ, моля за маймунски ключове.Не ми достигат 15 бр
     
  11. mimi

    mimi Подрастващ автор

    Моля за помощ,не ми достигат 7 монетки (фермата ми е nedii)
     
  12. denimiro

    denimiro Стажант

    и на мен 7 монетки, много моля
     
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Завърших куеста с монетите, но не можах навреме да продам стоки за пари и не завърших това с плодовете. Не можах да взема 2 загадъчни дръвца ступер тор - скапания вълнист ключ само ми липсваше и последната преграда за съкровищницата. Така ма е яд.
     
    mushnuk харесва това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    KARAKONJO, ако разрешат преградите в някой бъдещ ПиТ - имаш една от мен, трички имам и така и ще се въргалят в менюто.
    Пък не се ядосвай много, каквото си могъл - направил си. Нали е ставало игра, това е най-важното.
     
    bubolina8 харесва това.
  15. tenkus

    tenkus Прохождащ

    Само аз ли не успях да завърша куеста?Сега тази съкровищница какво да я правя като не дава храна-само боклуци събирам,един куест не може вече да се свърши като хората!Всичко са изчислили да може да се харчи,дървесна тор,супертор,четни абе не ме забавлява вече тази игра....
     
    bubolina8 харесва това.
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Винаги е по - добре да ти дадат нещо фрий отколкото да се бъхтиш за него сам. Защо иначе ще си седи възможноста за получаване на 20 падаръка всеки ден. Друг е въпроса дали всеки ден ги получаваш ея 20 подаръка. Аз примерно предпочитам да влизам 1-2 пъти дневно и да обирам облаците отколкото да превивам гръб и да букчам. След като съседите не се сещат да ти върнат жеста ако си им дал всеки ден нещо, естествено е да си го поискаш от други, по отзивчиви хора.
    От оборите пълна скръб - ++ слонове и жълта килимарница.
    Някой беше вметнал че е много важно в колко часа ги обираш тея загадъчни. Я кажете кой е най - благоприятния час - не да ми се падат боклуци дето никой не иска да ги купи на ПиТ и само събират прах.
     
    Последна редакция: 7.3.17
    bubolina8 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.