Дискусия: "Специална доставка"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 7.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Благодарско;)
     
  2. desi232

    desi232 Посланик

    какво спокойно с всяко събитие наградите намаляват,редовете са оскъдни колкото да не са без ич.а все повече увеличават исканията си за продуктите.първо изскачащи са от лунното поле,сега пък само от дървета,следващия път може да ги пуснат само на подаръци и кошници-.-
     
    sashka_9800 и лудакрава1 харесват това.
  3. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Офффффффффффф,ама тоя ББ имам чувството ,че е пуснат само за куеста ,то бива скръндзаво ,ама чак пък толкова >:(досега поне до 3-4 прескачания се отпускаше ..пък сега нюнююююю-.-най доброто ми творение и последно !!!![​IMG] :cry:
     
  4. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    е, чак тогава ще си го играят сами :music:. Докато се справям без покупки - ще играя - каквото дадат - все добре дошло :p
     
    YanaNed, xari_myri и desi232 харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    само на прасетата дава хубави прескачания
     
  6. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Доволен съм нацелих един лабораторен мишок другото е скромно не че и мишока е кой знай какво постижение ама ме зарадва малко поне от всички други. Така като гледам на първо четене на моя пазар върви към 3 милки, за някой играчи това може да са "джобни пари", ама за мен е добре дошла финансова инжекция ако реша да го продавам
     
    Последна редакция: 8.3.16
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    най доброто при мен е това:
    [​IMG]
     
    georgiev, lion8080, jundra и 4 други харесват това.
  8. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Честито колега! :)
    Куеста е лесен, но няма да го играя целия. Успех на всички с ББ и куеста! :)
     
    jundra и milkoga1 харесват това.
  9. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ааа, това с подаръците вече сме го минали /пу,пу, да не се повтаря, че много работа ни отвори/. На един Свети Валентин едно от нещата дето го предавахме, беше само от подаръци.
    По темата - е такъв куест не бях изкарвала! Най - много време ми отне меленето в мелницата. Имам си всичко да го завърша, но и аз като Муши ще си ползвам комбайна поетапно.
     
    MARV3000 харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Моят щъркел нещо не е наред, от 1 час се мъча да си обера селекциите и не мога, аз обирам, той лети и нищо не пуска.
     
  11. -галатея-

    -галатея- Стажант

    Лоша работа с изкачащите!
     
  12. .-Marinaki-.

    .-Marinaki-. Стажант

    Дали ще има през почивните дни отново ББ?
     
  13. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    А това ми даде най доброто от вчерашната селекция.
    [​IMG]
     
    pigi102, Мариана07, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На всички късметлии при селектирането - честити да са ви пръкналите се гадинки!

    Очаква се, но кога точно - ще разберем.
     
    Мариана07 харесва това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Когато повечето хора са приключили събитието и нямат храна да се възползват от бума.
     
  16. dimitrinkani1

    dimitrinkani1 Подрастващ автор

    Еми нали това е целта на занятието,;)на следващия ББ да се изкихаш портфейлноxD
     
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз стигнах до задачките с овцете и свинете и спрях. Ще чакам бум. Макар че се полокумих за парти билетите заради дръвцата. Но засега само едно айчичау и една хвойна съм видял и не съм съблазнен да се бъхтя за билети.
     
  18. dd99dd

    dd99dd Стажант

    Вчера от 3 полета 76 клонки, а днес от същите полета 53 ????????
     
  19. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Нали е на случаен принцип.Никак не ми харесва техния случаен принцип.
     
  20. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Аз да попитам ;) Тъй като предстой ББ и ако се селектираш животни от евента ще се получат отново малки пиленца, патенца и пуйченца.....След приключването на събитието какво се случва с тях;) И да добавя ако си приключил с евента получават ли се пак пиленца и патенца....