Дискусия: Спектакъл с водни ски

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 29.7.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Ееееее, ти си на мощни стероиди....аз направих 6-7000бр, но нямам падащи вече...
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ми понаправих си някакво количество, пощръкляла съм да приключа, не ми се чака (а стероиди има).
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и 2 други харесват това.
  3. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Знам товааааааааа, ама като нямам ресурс, как да правя такива бройкиии. За пореден път се убеждавам, че събитията са за тези по-високо ниво и с много ресурси и цъкалки........... Не е честноооооооооо:cry::cry::cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Чакай малко - и ние някога сме били ниско ниво, отделно сме се радвали примерно на цъкалки на поле 1х1 даващи 250 то.
    Да, събитието е трудно за изпълнение до самия край, не го отричам.
    Но от друга страна предлага и награди и с по-малко усилия, нали?
    Мисля, че за ферма ниско ниво звездата и златния банан са привлекателни. Бъркам ли?
    Но бъди сигурен, че това събитие ще затрудни и доста от дългогодишните играчи, неразполагащи с разните му специални торове и т.н.
     
    bubolina8, gigi_421, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    моите парти като бяха близо 700 какво? извъртях над 200 докато даде 100% плевня :wuerg: това е то субективното усещане xD

    давай давай без да редиш сълзи и сополи копай и ще се получи във времето ;)
    Всички сме минали по този път и сме ревали гледайки високите нива xD
    Така че, честно е :) Като гледам Муши, фермерчето, ники, станелия, буба, смоуки и другите над мен какво? да рева ли, че са по-високи? :cry:айде мили мои елате с легените и носните кърпи xD
    в ляво и дясно стигнах 27 в средата взех изобилие от чудеса
     
    Последно редактирано от модератора: 30.7.20
    gigi_421, ka-linka, DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  6. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Бавно бързай, наградата е накрая:):):):)
     
    gigi_421, DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ами на мен ми се паднаха 5 или 6 - 100% и 4 - +1 от около 300 парти врътки. Като се има предвид, че последно играх за лалогулденовите дървета и имах над 1000 парти билета, количеството за мен не голямо.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Искам и аз леген и кърпа :cry:......отворих 2 компаса, отключих 1то редче......и ся...няма перли.....ейййййй няма пълно щастие, ей o_O
     
    emcho67, gigi_421, tanyamery и 3 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    щастливец :D яки ръце имаш и здрава мотика ;) сега като се кача на колелото няма слизане за опразване на сандъците и пак ще наваксам :p

    бравоооо един леген и една кърпа стигат ли? xD
     
    Самардапа, ka-linka и tanyamery харесват това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    xDxDxDза мен дай коритото, аз нЕмам фанели вече, ку са удавим, БП виновен :D:D:D. Отворих и аз двата компаса преди малко, чакам да намеря перлите, нагазила съм до коляно xDxDxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Лелеееееееееееo_Oo_Oo_O Е, няма как да се меря с такива играчи. Браво!

    Ами ще давам, като съм се хванала на хорото, ще го играя, ще копам, ще блъскам. Нали е казано за лудо работи, за лудо не стой.:p

    Сигурно е така както казваш и все пак. Нали е за забавление. Както и да е. Тя се е видяла, че ще ми се завие свят от копане, ама ще играяo_O:):p

    Аз май трябва да съм щастлива, че имам две перлички:p.
     
    Последно редактирано от модератора: 31.7.20
    .TAINNA. харесва това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    finito :p

    [​IMG]
     
    pile-pale, gigi_421, ПЕПЕЛЯШКА и 9 други харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    o_O:D:inlove::music:БРАВОООО ! Е т'ва е :D
     
  14. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    лястовичка бяла кацна на рамото ми.улучих плюс 100 процента реколта за 24 часа.имам и 6000 супер тор.започвам и аз неравната битка...
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и staneli харесват това.
  15. staneli

    staneli Старши болярин

    CHALLENGE, ще получите 5 Парти билета и 50 Супер тор.
    Кодът е валиден отсега нататък, заявява се веднъж за потребителски акаунт и е валиден до 00:59 ч. на 2 август 2020 г.
    Може някой да не го види горе в известията, та затова го копирам тук :)

    По темата - 170 изпълнени задачки, по 85 от всяка страна.

    пп. Ииии, много моля БП, ей така, от кумова срама, поне една перличка да ми пусне и на мен...:oops:. Снощи отворих 4 сандъка и този път вече се паднаха 3 премиум примамки, рекох си, че тоя път съм хванала БП за шлифера, ама - нъцки.... xD

     
    Последна редакция: 31.7.20
    milena7004, bubolina8, gigi_421 и 2 други харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD не шлифера, потника си хванала за извивката на ръцете и си го оттървала xDxDxD
     
    shiky и staneli харесват това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    xDxDxD
    Май само опинците ша му фана xD, така се очертава xD.
    Eто и Муши се похвали с перличка в другата тема.... Браво.
     
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    дръж здраво с две ръце xD ще хванеш, знам аз, играта те обича ;)
     
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Изкачащите са претърпели ремонт:mad:, орязани са чуствително>:(.
    Не разбрах последната част на куеста , защо се играе?

    ПП: помогнете на играта, при мен е в критично състояние:mad:xD.
     
    Последна редакция: 1.8.20
    kakata13, bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Пусни за една нощ дълги за жилетките. При мен дива роза половин горска поляна даде 105 Там са гигантските секвои и дървета, но не бяха готови. Чисти 105 взех от дива роза :)
    За играта, Люси ми изчисти кеша, но пак е бъгава. Работи на тласъци. Нещо май не й е наред. Каквото и да правя, по някое време се въртят слънчогледи и се налага по някое време да рефрешна, за да прекъсна лагването.

    п.п. Огледах таблицата. Ще трябва да се копа до края. В ляво 84 дава 1 компас, а в дясно 98 дава втория компас за Аквамания. Със ските съм до 68. Трябва добре да ги намажа, че да стигна края o_O
     
    Последна редакция: 1.8.20
    bubolina8 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.