Дискусия: Снежна мишка

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Днес ще сме улеснени с изскачащите (който има СХ), нали щяли да излизат от всяка селекция и като добавим ББ и деня на намаления се получава твърде добре - чак да не повярваш. :music::music:
     
    bubolina_8 и .TAINNA. харесват това.
  2. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Наистина да не повърваш! Не събрах кирки и не успях да взема имението, но го имаше в следващия куест. Днес пък ни пуснаха селекция с ББ и намаление! Нямах достатъчто СХ, но с фермерски монети си взех 2х50СХ и така ще успея, без да давам реални пари за кошници и др.п. Не очаквах, че ще мога да го завърша. Ако не беше намалението нищо нямаше да стане. Много съм доволна. Доста време изгубих пред компа, но си заслужаваше. Успех на всички!

    Помощ! Нещо не съм разбрала - има вече всички ледени къщи, замъци и т.н., но не мога да ги поставя. От къде се взема реда с облачета?
     
    Последно редактирано от модератора: 11.1.21
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  3. kakata13

    kakata13 Ветеран

    От днешния шести куест
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Благодаря ти много ! Помислих,че нещо съм пропуснала. Е, да - пропуснала съм инфото. Инфантилно...
     
    Последно редактирано от модератора: 11.1.21
    kakata13 харесва това.
  5. emcho67

    emcho67 Подрастващ автор

    Моля за 2 снежни човека :) ника е същият
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    готов си :)
     
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Последният напън вече е настал,
    дано успея до довечера, че не съм сигурна утре какво ще е, дали ще мога да играя или ще се сбогувам с Фармерама:cry:xD.
     
    gigi_421, лудакрава1, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Сакън! Не те пускам! :cry:
    Ша седиш тук да се мъчим заедно! 8)
     
    bubolina8, gigi_421, georgi785 и 6 други харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз съм много търпелив човек, повярвай миxD, но играта при клиента е прекалено бавна, по-бавна и от мен:oops:.
    Надявам се да я оправят както беше, за да продължа да играя, но ако не стане, здраве да е, преживях корона вируса, надявам се, ще преживея и фармерамаxDxDxD.
    Ще направя партия на отпадналитеот игратаxD.
     
    tanyamery, dedoto, kakata13 и 6 други харесват това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Пиши ме, майка, секретар на партията :D
     
    tanyamery, milka_k6868, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  11. emcho67

    emcho67 Подрастващ автор

    Благодаря на всички, които ми изпратиха снежен човек :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Приключих със събитието към 22 ч на 11.01, че не знаех как ще е с Unity след 0.00ч . Наредих редичката и я пуснах. :). Преди малко влезнах през хром- стана бавно и бавно влизах в полетата. Опитах да обера няколко обора, но не се получи и влезнах през клиента. Там нещата се случват малко по- бързо. Дано е така и в бъдеще, а не защото е късно( или е рано:);):p). Хайде лека нощ или добро утро:).
     
    Bamze, bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  13. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Положението при мен е трагично,вече 30минути съм на 100% и до там,няма влизане.Май реда ще е мираж
     
  14. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Ако все още не ли влезнала - пиши ми ЛС с ник и парола да ти изкося и да взема реда....6 дни си играла...да отидеш до Рим и да не видиш Папата.....
     
    .TAINNA., tanyamery и bubolina8 харесват това.
  15. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Благодаря ти много,но успях да вляза през клиента.Дано успея :oops:

    П.П. Успях взех редичката ,но ми липсва само една цъкалка леден дворец ,ако някой я има да ме има в предвид на ПИТ
     
    Последно редактирано от модератора: 12.1.21
    .TAINNA. и Самардапа харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Имаш я. Записвам си. За този ник ли?

    П.П. Някой ако се нуждае от някой от останалите предмети, нека пише тук или на лични в играта.
     
    Последна редакция: 12.1.21
    bubolina8 харесва това.
  17. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Много ти благодаря ,за този ник да
     
    mushnu4ka харесва това.
  18. emcho67

    emcho67 Подрастващ автор

    Днес за пореден път не взех редичка аз и жена ми, защото сутринта НЕМОЖЕШЕ да се влезе в играта. Зарежда до 100% овцете се клатят и до там. През пуфина и там трагедия .... Колко време е нужно да се зареди играта???? В продължение на 15 - 20 минути рефреш и нищо.... почва да ни писва и на двамата. Удоволствието от играта го няма вече .... Преди се чакаше с нетърпение всеки нов евнт, а не като сега да се застъпват по два и три едновремненно.
     
    kakata13 харесва това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Това според мен зависи от устройствата, през които играете. При мен Юнити зарежда за секунди.
    Също така опитът ми показва, да не се рефрешва преди да е заредила играта, защото отново тръгва зареждане, т.е. не ускорява, а забавя нещата. А през самостоятелния клиент как е при вас? Не е ли по-бързо? През друг браузър?
    Отделно след първите 3-4-5 зареждания на играта нещата са по-добри, предполагам, че някаква информация някъде за натрупва, затова. (Играя само през Юнити май вече над месец, вкл. и ПиТ през него играх.)
     
  20. emcho67

    emcho67 Подрастващ автор

    Обикновенно през Хрома, но забелязахмв с жената, че през Експлорера по - лесно се влиза днес
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.