Дискусия: Снежна мишка

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  2. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    За съжаление си прав и те подкрепям ! Таково безхаберие/IT-немощ като това на БП срещам за сефте... Но кой ни чува !!!
     
    nefertiti, sisi_buki, upsi2010 и 2 други харесват това.
  3. kakata13

    kakata13 Ветеран

    "От Google най-накрая решиха да се откажат от Flash. До края на тази година най-използваният браузър в света „Хром“ (Chrome) вече няма да зарежда директно Flash съдържание. Вместо това потребителите ще трябва да си направя листа със сайтове, за които изрично да е посочено, че се нуждаят от поддръжка на плъгина на Adobe.
    Според Google този подход се нарича „HTML5 по подразбиране“. С възхода на мобилните устройства, много сайтове вече използват новия HTML стандарт за медийно съдържание.
    Той е по-ефективен и позволява по по-добро мащабиране за различни устройства. Все повече рекламодатели също предпочитат HTML5. От Googlе планират да спрат да приемат заявки за Flash реклами от 30 юни.
    От Adobe пък вече работят по HTML5 инструменти, които трябва да предоставят много от функциите на Flash."-Това е от 2016 г.,а тия се навряха в тъпото унити
     
    лудакрава1, scaregrowII, cecomania и 6 други харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Тази част я приключих. Бях с валериан, после тъмен опал. И 3-4 подаърка от съседи и готово.
     
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    голяма мъка ще е това събитие:(снощи стана замразена мишка:eek:флаша зарежда до 55% а унитито до 26% и до там :wuerg: май от БП ще си го цъкат сами8)още малко ще ги трая и жалко за десетте години игра8)
     
    nefertiti, maqpan4o, shiky и 8 други харесват това.
  6. ФЕРМЕРЗ

    ФЕРМЕРЗ Подрастващ автор

    Не мога да отворя никакви кутии от Консумативите. На 5 опит стана, и то не през Клиента. Наистина е много зле играта, постоянно забива. Честно казано, през клиента е по -зле отколкото през Edge.
     
    beti06, shiky, cecomania и 2 други харесват това.
  7. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    само 1 звездичка не ми стигаааа
     
  8. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Напоследък влизането стана многооооо трудно или невъзможно и се започва един рефреш и една майна ....
     
    sunnylight, shiky, SKATAVKATA и 2 други харесват това.
  9. koteto9

    koteto9 Старейшина

    със супер тор 1.35м с боноса с 20процента за супер торове пак 1.35м щу за глупост е това
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Шолен и самата невинност да не си ги забrавила да ги изядеш
    Аз без бонуса само със саматата невинност и шолен 1 час точно
     
    Последна редакция: 7.1.21
    dedoto, kakata13 и лудакрава1 харесват това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Би ли уточнил за кой бонус става въпрос.
     
  12. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Те,от самото начало /на китайско-германската дружба/ се "НАВИРАТ"... Къде ли Не...? Вярно е,че в Началото, имаха, няколко добри" Навирания",но до Там. Въпроса е, дали подцениха ситуацията, или много добре са си направили СМЕТКАТА ...
    Преди много време казах,че тази игра се превръща в Бутикова, че политиката и се отказва от Нови играчи, а брутално/ най-вече комерсиално/ се насочва,към добре плащащите играчи. Достатъчно зомбирани в годините,за да са готови на всичко,КОЕТО им поискат! Пари,време,нерви..
    Като не вкарвате пари в играта,що да им товарите сървърите? Като не може да си позволите скъпи устройства,как ще си позволите да вкарвате пари в играта?

    П.П.И не търсете "справедливост",просто си задайте въпроса: "Дали си заслужава"/пари,време,нерви/Тук ,БП не носи никаква вина! Всеки си избира.Сам.Кръста,който да носи...
     
    bubolina_8, kakata13, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    именно със самата невинност е 1.35 но явно не е на всички еднакво а беше
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Да не е имало бъг
    Аз сутринта използвах мигновенно за малко бройки.Имаше бъг нямаше мигновенно поникванедва пъти триех полетата защото ставаше за 7 часа амаранда.
     
  15. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Те хубаво търсят играчи със пари.Ама на среща какво предлагат? един боклук който не може да изкара и един ден без проблеми,а иначе се хвалят за светлото бъдеще на играта
     
    SKATAVKATA, [[Fermerkaa]], kakata13 и 3 други харесват това.
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Добро утро.Втретия куест сеем Покълнат снежен човек.Въпроса ми е остава ли бройката от куест 2 или ще разсяваме отново в 14.00ч?
     
  17. bluemagicion

    bluemagicion Прохождащ

     
    лудакрава1 харесва това.
  18. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря
     
  19. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Наистина търсят играчи с пари. Снежната мишка, ако не купиш не можеш да я изиграеш. Сега съм до кирките, а те едва едва падат. Даже и вълшебното дърво е отрязано. Явно до тук...Аз съм бесен фермер/исках да напиша беден, но и така става/.
    Успех на тези, които продължават!
     
    shiky и maqpan4o харесват това.
  20. buba62

    buba62 Главен болярин

    Забравих вчера да посея дълго растение на основното поле за изскачащи днес. Имах посято до сутринта и като го обрах, се сетих, че не трябваше. Както и да е. Завъртях 2 пъти тъмен опал и сега само 38 изскачащи не ми достигат, сутринта със сигурност ще се съберат от каквото там посях. Доволна съм, че и някоя фермерска монета капва, имам още 151 да събирам за яйцето на калинка. Отделно корабокрушенците не са ми отворени напълно, ама да чакат, не са толкова важни.
    Играта днес при мен върви безпроблемно с Унити, щом кресон сях значи върви добре xD. Понякога леко забавя, понякога малко зависва и излиза един надпис в жълто, че браузърът не знам какво си, все пак съм с поостаряла техника, но за 5-10 секунти тръгва, май днес не съм рефрешвала. Почнах да свиквам с новораждащия се вариант на играта, вкл. с пазара, пращането на подаръци на съседите и т.н.
     
    bubolina_8, .TAINNA., лудакрава1 и 2 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.