Дискусия: Снежна мишка

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Снежна мишка
    (поредица от 24- часови куестове)


    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За изпълнението на всичко ще бъде необходимо:

    куест 1куест 2куест 3куест 4куест 5куест 6
    снежинка220 270-----
    овце20-----
    гъби-1740----
    покълнал снежен човек-1640 20102000---
    кирка--235 285---
    рис--23---
    репички---1100--
    ледено цвете---1090 13401320-
    стопени снежни човеци----230 280-
    камили----20-
    растение-ледена близалка-----1620 1970
    градински чай-----1660
    ПП1. Имайте предвид, че предметите се вземат 2 пъти, т.е. може нещо да се спести, ако се играе само за ред+предмети.
    ПП2. Нито кафето, нито ракията са виновни, а нещо наречено умора. И гаранция не давам, че този път ще получа "отличен" по аритметика;).
     
    Последна редакция: 6.1.21
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, eva-mina и 5 други харесват това.
  3. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    не ми харесва-пропускам го
     
    dedoto и .water. харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Трябват ми звезди, ще го играя.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Има стикер, редче, играяxD.
    Какво става с другия евент, ще има ли инфо?
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Другото събитие ще е със селектиране пак трябва да храним бебешори ама със значки.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, ще пия още кафе и като наближи ракиено време и мръкне и поотмине още около час - ще има.
     
    .TAINNA., kakata13, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    То все някъде по света вече е дошло, та и отминало "ракиено време".
    xD:pxD
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и gigi_421 харесват това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Абе то има е такива, дето като ги попиташ в 10 сутринта дали искат едно, отговарят: "Кооооой, ааааааз, в 10 сутринта? Моооооооооже."
    :p;)
     
    bubolina8, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Еми, то едни от радост, други от мъка, трети от сутринта. xD;):p
     
    koteto9, bubolina8, tanyamery и 5 други харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Кой, кога, къде, не е важно, важното е да започнете с алкохола след 10.00 часа, преди 10.00 пиели алкохолицитеxDА за ракиено време, различно е, при едни започва, други вече бият жените си, а трети дори връщат:oops:xD
     
    [[Fermerkaa]], dedoto и .TAINNA. харесват това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ако имаш време и желание, може да погледнеш отново сметките, защото ми се струва, че или кафето е било малко, или ракията много...
    ПП И да не забравя, за много години! :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    За много години,а аз обрах мислех ,че ще селектираме само ,не бях прочела инфото :oops:
     
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Съжалявам, този път те препънаха репичките xD
    Не губи кураж, имаш право на трети опит! ;)
     
    лудакрава1 харесва това.
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да не мислиш, че съм ги гледала? Или че и да ги погледна, ще коригирам таблицата?
    ;)xDxDxD

    П.П. Сметките ги правя за себе си, дълго време съм ги споделяла с играчите, но май дойде времето да престана да го правя.
    (И не заради теб, fermer4etoo1970.)
     
    Последна редакция: 6.1.21
    pepa551, jasi781970, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Нацупи се за едни репички, а не биваше...
    И аз си правя сметки, чета и какво се публикува. Можеше да си премълча в случая, както си мълча вече месец за неуредиците покрай погребението на флаша и израждането на юнити, но ми направи впечатление, че грешките този път са доста, особено за стриктен перфекционист като теб.
    Ако съм те засегнал със закачките за кафето, ракията и репичките, извинявай! Виновен съм и отивам да се самонакажа, до приключване на поредното овчо къртене...
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. cecomania

    cecomania Активен автор

    Имал съм интернет зала с 20 компа и 10-тки игри,които предимно малчуганите играеха.Никога....ама никога не съм имал проблем с никоя игра.Ако е имало някога такъв това е било единствено поради по ниските харектиристики на компютрите с които съм разполагал(сещате се,че излизат игри с все по големи изисквания)...но дотам.Обнивявам каквото е необходимо и проблемите приключват.Такова чудо като с тази игра,за която не се изискват никакви харектиристики а в същото време има толкова бъгове-срещам за пръв път....Това е почти ежедневие.И отново казвам-на хрома новата версия не върви изобщо.Най-вероятно БП няма да загуби кой знае колко от мен,че ще се откажа от играта.Но аз наистина ако не успеят да направят играта да върви по начина по който върви досега ще се наложи да спра да играя.В никакъв случай аз няма да заменя хрома или пък да си товаря лаптопа с 2-ри браузър само и само да мога да цъкам тук.Имаха години време през които можеха тези неща да ги решат.Оставиха ги за последния момент.Разочарован съм страшно много....и пожелавам на всички приятна игра и щастлива и здрава Нова година!!!!!!!
     
    nefertiti, maqpan4o, karzil и 16 други харесват това.
  19. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Най-накрая ще тръгне ли скапаната игра? Не си мислете, че нашата работа е само да стоиме в играта и нищо друго да не вършиме, защото БП искат да печелята пари.
     
    shiky, .water. и -sindi9- харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Няма такова нещо.
    :)

    П.П. Още малко снежинки за приключване на тази част ми трябват, но хич не се притеснявам, че няма да се съберат.
     
    krassimira и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.